Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

iz ovog volume by price grafa proizlazi da je daleko najviše prometa na tankerskoj u cijeloj godini bilo u zadnji 15 dana, kad je jedino ove godine cijena bila oko 3200? Otisao sam provjeriti, to bi bilo onih skoro 12 milijuna napravljeno 25. 8., dakle nešto ispod 4000 dionica, onda mi je promakao taj silan promet.




Ne razumijem vaše grafove kolega.

Budeš kad provedeš neko vrijeme na forumu. Pa tek si se danas registrirao?

Ne može ti odmah sve biti jasno. [wink]

[/quote]

Nisi odgovorio na pitanje.
Zašto ne staviš cijene-promet ispod trenutnih cijena. Ti si stavio do 3200 koliko je sadašnja cijena, a nama treba promet da vidimo po koim cienama su fondovi ulazili ispod trenutnih cijena.
Ne može ti sve biti odma jasno [wink]
Da ti ponovim?
[/quote]

imam blagi osjećaj da ćeš biti razočaran
[img]http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=30668[/img]

Heaven or Las Vegas



Rooster može TNPL?

Naravno. Evo ga za identičan period. Taj mi se sviđa jer excludea posljednji Crobexov bull run.

[img]http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=30659[/img]
[/quote]

Rooster, Duser, hvala.

Momci [thumbsup].




Ne razumijem vaše grafove kolega.

Budeš kad provedeš neko vrijeme na forumu. Pa tek si se danas registrirao?

Ne može ti odmah sve biti jasno. [wink]

[/quote]

Nisi odgovorio na pitanje.
Zašto ne staviš cijene-promet ispod trenutnih cijena. Ti si stavio do 3200 koliko je sadašnja cijena, a nama treba promet da vidimo po koim cienama su fondovi ulazili ispod trenutnih cijena.
Ne može ti sve biti odma jasno [wink]
Da ti ponovim?
[/quote]

Aha, ti si ozbiljan? Mislio sam da se šališ. [tongue]

Situacija je ovakva, ako pogledaš period za koji je graf izvađen, vidjećeš da nije trgovano van grafa, daklem graf pokazuje sve razine na kojima je prošao neki promet u navedenom periodu.

A graf koji obuhvaća dulji period je priložio Duser. Nadam se da sada imaš sve i da si zadovoljan.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Tony Caldaro:

The bear market in equities continues to track our 2008 projection. We anticipated that the first decline in this multi-year bear market would take about one year. The decline would be labeled Primary wave A, and would consist of three Major waves labeled ABC. Each Major wave would also subdivide into three Intermediates waves. Upon completion of Primary Wave A, possibly in October 2008, a strong counter-trend bear market rally would follow into 2009. We also included some general price projections based upon the OEW pivots. Reviewing the market since the October 2007 bull market high, this projection continues unfold as expected. Major wave A took the form of three Intermediate waves and bottomed in January at SPX 1270. Major wave B was a bit more complex than expected, but was also three Intermediate waves and topped in May at SPX 1440. This complexity can often occur during bear market rallies. Major wave C is also taking the form of three Intermediate waves. Intermediate wave A completed in July at SPX 1200; Intermediate wave B completed in August at SPX 1313; and the last downtrend (Intermediate wave C), before the anticipated Primary wave A bottom, was just confirmed this week. Our expectation, all along, has been that Primary wave A would end somewhere near the Primary wave IV low of 2004 at SPX 1061. Bear markets that follow bull markets with extended fifth waves, usually retrace back to the Previous fourth wave. It is also important to observe that a fibonacci 61.8% retracement of the entire 2002-2007 bull market occurs at SPX 1077. Therefore these two levels, SPX 1061 and 1077, would appear to be of significant technical importance. If the current Intermediate wave C equals the recent Intermediate wave A (240 points), then it should bottom at 1313 minus 240 = SPX 1073. And this falls right in the middle of that important technical range.

[img]http://blufiles.storage.live.com/y1ptm_dgzBf8VUJh8iTRNPD-8rvWR0svIQpWV_v9RKQhNRwPjF5UPCIXJfM0l0Z_418[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Crobi..

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

@ashrak
"Rooster, Duser, hvala.

Momci . "

Ja bih voljela imati komentare, na primjeru JDPL i TNPL, jer se kod JDPL promet smanjio s padom, a kod TNPL se povećao. Iskreno zahvaljujem onom tko će mi to objasniti.

SPX, moguc retrace do fiba, sad vidim to pise i tony ali neka. Slijedeca stepenica fibo 50. Prosli B val visi od fiba 50%

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...



@ashrak

"Rooster, Duser, hvala.

Momci . "

Ja bih voljela imati komentare, na primjeru JDPL i TNPL, jer se kod JDPL promet smanjio s padom, a kod TNPL se povećao. Iskreno zahvaljujem onom tko će mi to objasniti.

TNPL je prije neki dan imala jednu veliku blok transakciju od oko 3.400 kom.




@ashrak

"Rooster, Duser, hvala.

Momci . "

Ja bih voljela imati komentare, na primjeru JDPL i TNPL, jer se kod JDPL promet smanjio s padom, a kod TNPL se povećao. Iskreno zahvaljujem onom tko će mi to objasniti.

TNPL je prije neki dan imala jednu veliku blok transakciju od oko 3.400 kom.
[/quote]

Netko je iz uprave u TNPL izašao ?!





@ashrak

"Rooster, Duser, hvala.

Momci . "

Ja bih voljela imati komentare, na primjeru JDPL i TNPL, jer se kod JDPL promet smanjio s padom, a kod TNPL se povećao. Iskreno zahvaljujem onom tko će mi to objasniti.

TNPL je prije neki dan imala jednu veliku blok transakciju od oko 3.400 kom.
[/quote]

Netko je iz uprave u TNPL izašao ?!
[/quote]

Ne, ali sam malo prouči što se zapravo događa…

Zna on da je prodao ZB aktiv a kupio AZ mirovinski

Novo stavljanje lažnih podataka od korisnika pazipada, moderator ?

New Report

Close