Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidim svi ovdje na TA misle da će na 3200 pa čak i ispod.U razgovoru okolo sa ljudima koji se bave investiranjem i koji su bliski TK saznajem da i oni očekuju pad.Čak postoje i objektivni razlozi za to a i argumenti kako vas tehničara i njihovi mi se čine vrlo čvrstim.

Jedino me muči što ali baš svi misle da ćemo padati.Vidjećemo dali je većina ovoga puta u pravu.

Znam što želiš reći.Da kad većina nešto očekuje onda bude uvijek suprotno.
Po meni najvažnije je da većina očekuje pad na 3200.
Mislim da bi tu mogao biti catch.
Jer tamo je bilo dno zadnji puta.
I onda će kupovati.
Ja ne.
Ja očekujem pad na 2900.
Zašto?
Zato što je Dinko tako rekao.
U ovom trenutku je puno veći rizik preranog ulaska nego prekasnog.
To kažu i neki prekaljeni fond menađeri.
Puno je teži gubitak glavnice od gubitka moguće zarade.
Neće biti strelovitog rasta što mnogi priželjkuju zato što to Dinko neće dozvoliti.
Baš taj streloviti rast nas je doveo ovdje gdje jesmo.
Pa upravo ovo što se dešava je rezultat Dinkovih nastojanja da ohladi tržište, spusti ga na najnižu moguću razinu, i onda polako počne ostvarivati rast i kontinuirane prinose.
IMHO

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Entetinus većina sa kojima sam kontaktirao misli da će ispod 3200.

SAM PROTIV SVIH


EWT Crobexa (kako sada stvari stoje)

nakon kraja 5. vala prema dole, kažeš, slijedi bull market?!
da, slijedi korekcija na gore…
potom pad.

uzgred mislim da ti slika nije ok.
jednu peticu na dole smo odradili.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Po tebi Vlad sljedi val b nakon toga?

SAM PROTIV SVIH

još nisam razmotrio nastavak prethodno priložene slićice.
moguće su razne kombinacije u formiranju B vala.
jedan dio B vala je sigurno odrađen, nisam siguran jesmo li ga odradili do kraja (na 4200).
sutra ću pokušati detaljnije analizirati.

dakle,
ili još odrađujemo B val ili smo počeli jahati C val (prema dole).

p.s.
vidio sam tvoje pozive, ali na poslu mi nije svaki put zgodno.
namnožilo se zadataka…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Entetinus većina sa kojima sam kontaktirao misli da će ispod 3200.

A šta ja znam.Znam samo da TA pokazuje pad i to priličan,predsjednik AZ fonda izjavi prilično jasno i glasno gdje on vidi Crobex, ekonomsko okruženje i u HR i svijetu je jako loše,likvidnost je nikakva,a budimo iskreni i ajmo izbrojati dionice u HR koje su podcijenjene i one koje to nisu.
Ali kažem uvijek se to može odigrati i suprotno svim logikama, pretpostavkama i objektivnim okolnostima

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Nema problema prijatelju imam nekih novih saznanja o TA pa javise kad uhvatiš vremena.

Osobno mislim da smo u petom valu glavnog C vala,ali vidjećemo EWT=možeš uvijek iskonstruirati kako ti paše.

SAM PROTIV SVIH



Entetinus većina sa kojima sam kontaktirao misli da će ispod 3200.

A šta ja znam.Znam samo da TA pokazuje pad i to priličan,predsjednik AZ fonda izjavi prilično jasno i glasno gdje on vidi Crobex, ekonomsko okruženje i u HR i svijetu je jako loše,likvidnost je nikakva,a budimo iskreni i ajmo izbrojati dionice u HR koje su podcijenjene i one koje to nisu.
Ali kažem uvijek se to može odigrati i suprotno svim logikama, pretpostavkama i objektivnim okolnostima

[/quote]

Slažem se zato sam i rekao da je ovog puta velika većina na strani pada.Pogotovo scenario o padu Crobexa na 3200 pa laganog odbijanca pa tek onda pravoga potonuća.Već se priča u gradu o padu na 2800.

SAM PROTIV SVIH

geronimo, prije 2700 nego 2800…
graf 23.06.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

sada 2700,2800 ILI 2900 nebitno, bitno je da i ptičice pjevaju o tome.

SAM PROTIV SVIH

Evo i mog viđenja.Ilitiga nepravilna korekcija zbog zagrijanosti tržišta usljed događanja HT.

SAM PROTIV SVIH

geronimo,
mislim da ebete ne dozvoljava situaciju kakvu si prikazao.
na tržištima postoje ekscesi različite etiologije, no svi oni se moraju uklopiti u poznate ebete obrasce.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close