Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jok, sad se polako konsolidira postupak novih saznanja o vraćanju iste na burzu! [lol]



a kako ti izgleda kodt-r-a od 2100 rast 63%? [lol]

što ti sad izgleda najrealnije…

kodt 3400
thnk 7500
atpl 3900

!? [smiley]

kaj je nisu još delistirali? [lol]
[/quote]

Kaj će fakat bit da dijonica izbrisanas burze? [lol] [lol]

I'LL BE BACK

privremeno da, radi potrebe dokupa pojedinih članova, sad je vraćaju! [lol]


OO zvrc promijenili smo dosta niže u malo niže, kako jedna riječ potpuno mijenja kontekst [cool]

Ma kolega, ne znam zašto mislite da sam druker. Nadam se da će moji komentari bar nekome pomoći i da će nekima biti od koristi. Moj prvi komentar je samo bio zamišljen da pokaže kako su ATPL i zapadni indexi u pozitivnoj korelaciji (više od prosijeka tržišta) i da oni koji to nisu primjetili na to obrate pozornost. Glupo je reći kako će u Americi doći do pada, a da će ATPL istovremeno rasti. Ali kad se sentiment na tržištu promjeni možemo očekivati da će ATPL zbog odličnih fundamenata to među prvima osjetiti i najviše osjetiti. Ovo je samo moje mišljenje i kao takvo svako ga može kritički promatrati i zaključke donositi sam.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!




a kako ti izgleda kodt-r-a od 2100 rast 63%? [lol]

što ti sad izgleda najrealnije…

kodt 3400
thnk 7500
atpl 3900

!? [smiley]

kaj je nisu još delistirali? [lol]
[/quote]

Kaj će fakat bit da dijonica izbrisanas burze? [lol] [lol]

[/quote]

Ne samo s burze nego i s lica zemlje.I bit će zabranjeno izgovoriti ime firme deset godina.A trafiče koji osanu će kremirati. [lol] [cool]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

EWT Crobexa (kako sada stvari stoje)

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]





a kako ti izgleda kodt-r-a od 2100 rast 63%? [lol]

što ti sad izgleda najrealnije…

kodt 3400
thnk 7500
atpl 3900

!? [smiley]

kaj je nisu još delistirali? [lol]
[/quote]

Kaj će fakat bit da dijonica izbrisanas burze? [lol] [lol]

[/quote]

Ne samo s burze nego i s lica zemlje.I bit će zabranjeno izgovoriti ime firme deset godina.A trafiče koji osanu će kremirati. [lol] [cool]
[/quote]

lavgare počinjem gajit tajne simpatije prema tebi! [lol]


lavgare počinjem gajit tajne simpatije prema tebi! [lol]

Počinješ? Tek sad? Znači bio sam cijelo vrijeme u zabludi. [rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Glupo je reći kako će u Americi doći do pada, a da će ATPL istovremeno rasti…

Zvrc, sporo pamtiš, a još brže zaboravljaš!!

Ovo što možeš vidjeti na grafu, trajalo je kratko, ali, bilo je slatko.
Pročitaj i što piše u mom potpisu.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Slično vrijedi i za tehniku…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Vidim svi ovdje na TA misle da će na 3200 pa čak i ispod.U razgovoru okolo sa ljudima koji se bave investiranjem i koji su bliski TK saznajem da i oni očekuju pad.Čak postoje i objektivni razlozi za to a i argumenti kako vas tehničara i njihovi mi se čine vrlo čvrstim.

Jedino me muči što ali baš svi misle da ćemo padati.Vidjećemo dali je većina ovoga puta u pravu.

SAM PROTIV SVIH


dlkv i igh…


Nisam baš siguran da će se stvari ovako odvijati, ali živi bili, pa doživjeli.

New Report

Close