Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cromane evo ti 100 , ali molim te prestani se objašnjavati sa forumašima , neka tvoje analize govore o tvojem znanju.


Cromane evo ti 100 , ali molim te prestani se objašnjavati sa forumašima , neka tvoje analize govore o tvojem znanju.


@lasac

vidim da si ti dobio 1….hehe ovo je velika sala sa ovim forumom…a big joke

chippo…odgovor o literarturi:

elliott wave principle od Frost and Prechter



Cromane evo ti 100 , ali molim te prestani se objašnjavati sa forumašima , neka tvoje analize govore o tvojem znanju.


@lasac

vidim da si ti dobio 1….hehe ovo je velika sala sa ovim forumom…a big joke

chippo…odgovor o literarturi:

elliott wave principle od Frost and Prechter

[/quote]

Ja uvijek najprije dobijem 1 od dežurnih ocjenjivača ( pušioničara ) , ali to govori o njima .Pozdrav svim pušioničarima i moderatorima koji me zlostavljaju.
Štopam vrijeme potrebno za dobijanje prve jedinice. [wink]

@croman

Baš onako kako si napisao, tvoje analize mogu koristit onima koji imaju barem nekakvog
iskustva i osnovnih znanja o tehnikama trgovanja. Sigurno bi veći dio nas bio zahvalan ako bi i ubuduće pustio koju ewt analizu. Pozdrav..


grobi

Svaka čast na trudu za analizu, ali mislim da se ne radi o patternu H&S.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


@croman

Baš onako kako si napisao, tvoje analize mogu koristit onima koji imaju barem nekakvog
iskustva i osnovnih znanja o tehnikama trgovanja. Sigurno bi veći dio nas bio zahvalan ako bi i ubuduće pustio koju ewt analizu. Pozdrav..


@bajka

Imam jos 1 tjedan feria.

Posle toga moja aktivnost pisanja ce biti samo preko PM ovde na poslovnom.
One koji ce dobit dostupnost na moj blogg , njih cu ja kontaktirat privatno.

i sada …
[thumbsup]

lako je analizirati naftu ima dnevno barem 10 analiza na bloombergu znači nafta se trenutno kreće između 110-125 a onda pada na oko 80 dolara
ali treba se dokazati na crobexu [kiss]

grobi-dopunjen (ne i promijenjen)

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



@croman

Baš onako kako si napisao, tvoje analize mogu koristit onima koji imaju barem nekakvog
iskustva i osnovnih znanja o tehnikama trgovanja. Sigurno bi veći dio nas bio zahvalan ako bi i ubuduće pustio koju ewt analizu. Pozdrav..


@bajka

Imam jos 1 tjedan feria.

Posle toga moja aktivnost pisanja ce biti samo preko PM ovde na poslovnom.
One koji ce dobit dostupnost na moj blogg , njih cu ja kontaktirat privatno.

i sada …
[thumbsup]
[/quote]

bilo kako bilo ovom čovjeku ipak dajem 100 [thumbsup]

Vidim da ono sto pisem se ne razumi(ili ne zeli razumiti?) i pitam se dali je pametno stavljati
vrijeme i ciniti posao nezahvalnim ljudima.

Mozda treba cinit analize samo za svoje prijatelje…sto ti mislis?

Slobodno vrijeme (kad ga nadjete i imate volje) ok je iskoristiti na dobrobit drugih, jer znate, puno vise ljudi cijeni vase misljenje nego sto se to da primjetiti, ali ti ljudi koriste i grafove onih koji su u roku par mjeseci postali najbolji svjetski tehnicari, pa se boje njima zamjeriti… Na zalost, nama Hrvatima je u genima usadjeno (a to je i povijest pokazala) kako se kad je najpotrebnije priklonimo onima koji nas gaze.
Dokazali ste na nafti kako ste fantastican tehnicar i onaj kome to nije dovoljno nek se zadovoljava procjenama o promjena crobexa u rasponu od cca 50-tak bodova, dok cemo mi ostali koristiti vase analize! Svjestan sam da ovim postom dolazim na metu vrhunskih servisera koji zakucavaju aseve, no dok je portfelj siguran i stabilan, jedinice su najmanji problem!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

interesira me budućnost ovih obrazaca, jučer urađenih…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Točno je da je Crobex bio na 4200, ali to je bilo u kratkom roku, a ne dugoročno. Dugorčno je treablo napisti da pada na 3000. A kada je bilo 4200 Cromana nije bilo da promjeni priču i kaže " draga djeco, od sada Crobex ide dole, to što sam mislio dugoročno to je prošlo, sada idemo dolje". Dakle, može se reći da je Croman u pravu samo kada bi redovno davao prognoze, a ne da kaže "eto sada burza ide gore, a kad dođe do velikog pada ja ću se javiti." I ja znam da kad dođe do velikog pada ide opet oporavak.
Inače hvala na analizama, ali kod velikih uloga ne bih se oslanjala na njih.


@mise99

iako nemam vremena moram da odgovorim na ovaj tvoj zadnji post.

Ako se kupi jedna dionica kod nivoa 3700 i burza ide prema 4200 a posle toga pocinje padati…

4100..
4000..
3900..
itd

onda kaze logika (i znanje trgovanja i idea stoplossa ) da se izade van iz te dionice.
Redovite analiza nema…a sada ni pojedinacne ..

> ja ne zaboravljam sto se ovde pisalo o meni…i jedino hrco je bio i branio…a svi ostali sutili

Dobre prijatelji se pokazu sa vremenom…pitanje koliko takvih ima

to je sve…i sada idemo vani u friski zrak

New Report

Close