Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo baš gledam na tv (cnbc) tehničar koji radi konzultacije velike institucije radio analizu sp500. Kaze formira se bearish wedge, ako sp500 pukne do kraja tjedna, slijedi pad ispod 1200, odnosno oko 1170 je njihova procjena, to je pad sa 1265 na 1170, ili ti oko 10ak posto, što će se itekako odraziti na naše trziste koje je bolesno nelikvidno, isprepadano itd… pripremite keš da ulaske za jedno mjesec dana sa smješkom na licu… naravno ako se počne odigravati taj scenarij… ako se nešto gadno ne preokrene iznenada pa bikovi prevladaju na svjetskim trzistima.

[lol]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Vidim li ja dobro ili mi se čini da smo mi to danas probili donju stranicu simetričnog trokuta?
Ako je vjerovati TA to znači da kad se pogleda baza da ronimo ispod 3000? [bye]
Vrijeme je da za svaki slučaj prebacim neku lovu u brokeraj. Nikad se ne zna. [lol]

Još samo da dobijemo potvrdu [proud], a sve smo joj bliži.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Ma strašne ste face svi skupa. nego ako nem prijeti majka svih kriza zašto vi uopće čekate niži ulaz. Da možete izgubiti 10 % manje od nas bena u dionicama????
Lijepo spremite nofce i kupite i monopoly pa vladajte svijetom.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

ina (ovo tehničari već znaju)

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

1.jutros iz vedra neba lupanje po bidu na vecini dionica koje pratim.
zasto??
odakle tolika sinkroniziranost??

2.primjer prodaje sa ATPL:
Kupnja Cijena
12 2.412,03
4 2.412,02
12 2.412,01
2 2.412,00
7 2.410,00
20 2.408,01
10 2.408,00
32 2.407,00
13 2.406,15
1 2.406,13
Cijena Prodaja
2.429,00 2
2.430,00 23
2.444,95 3
2.445,00 20
2.449,84 6
2.449,85 3
2.450,01 100
2.450,02 100
2.450,03 100
2.450,04 100

ako ovo nije primjer manipulacije trzistem, onda ne znam sta je!
nema gore, sjedi i akumuliraj!i srusi ako se moze!

ja sam TA okacio o klin trenutno, dok kolege Mirovinci ovako brutalno manipuliraju trzistem.
a moze im biti, OIFove su podavali, sad rade sta je njima drago.mali su vecinom unutra ili vani.oni koji su unutra vjerojatno prodavati nece, bura sa marginima je prosla, a i stablo se otreslo od neiskusnih.ovi koji imaju vecinom znaju sto i zasto imaju.

osim Barona, on im mozda strese svojih
28 KNZMa i 3 INA.i predje sa 50% casha u full cash.


@opr

sto se tice istostranicnog trokuta, mislim da obrazac vise ne vrijedi, jer smo iscurili kroz vrh.
a i ne znam zasto si ti prebacivao lovu na brokerski, pa tebi je ionako sve uvijek skupo, osim HT na 350kn [kiss]
da padnemo na 2500 bodova ti bio ionako cekao 1500, znas kakav si,
nije ovo za tebe [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


ina (ovo tehničari već znaju)

prometi ne valjaju.
ali i ja ga cekam vec dugo
[tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Mig29*

mi koji smo unutra?
vrijeđaš barona i druge drukere?
kaj ne tvrdiš da smo mi budale?
pa rekao si da USA ne utječe na crobex?

Pa dragi kolega čemu onda ovakav strah?
Vi ste iskusni investitor i znate da nećemo pasti, čemu onda ovo?

Još bute rekli da moji i baronovi postovi određuju kretanje index u svijetu [lol] [thumbsup]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


@opr

da padnemo na 2500 bodova ti bio ionako cekao 1500, znas kakav si

Znam da sam škrt [lol], ali izgleda da ću ipak i ja morati nešto početi kupovati taman kad ti izgubiš volju za trejdom. [kiss]
Kada tebe ne budem više vidio na PD-u znam da smo na dnu. [cool]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

za markka

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



@opr

da padnemo na 2500 bodova ti bio ionako cekao 1500, znas kakav si

Znam da sam škrt [lol], ali izgleda da ću ipak i ja morati nešto početi kupovati taman kad ti izgubiš volju za trejdom. [kiss]
Kada tebe ne budem više vidio na PD-u znam da smo na dnu. [cool]
[/quote]

ne trejdam..
mozda sutra-prekosutra uzmem nesto, ATPL ako je jos spuste.iako, mislio sam da ce dno biti na cca 2450, sva sreca da se nisam stao.
imam long na dvije dionice i ostalo cash [tongue]

nema zarade bez insajd infosa [sealed]

e, da..i bit ću ti stalno tu, ***obrisano***[tongue] [smiley] [kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Evo izgleda da je potvrdjena prednost log grafa u odnosu na linearni. Za sada sve u skladu sa ocekivanjima s obzirom na trenutacnu situaciju sa INOM. Da je ponuda bila dobra po meni bi se potvrdio izlazak iz kanala u povecanju prometa i naravno rastu Crobexa s obzirom da bi svi krenuli kupovati prije nego sto se vrate novci od INE i cijene narastu. S obzirom da do konacnog razrijesenja ima mjesec dana nema toliko novaca da Crobex raste do tada. Osim toga, i cijene ce biti jeftinije. HT kako je rastao, tako je i pao, cim je probio tocku otpora na 285 i fibo na 286 po meni ce doci do realizacije rastuceg klina.
I konacno smo poceli pratiti svijetske indekse s obzirom da je ovo zadnjih dana bilo neprirodno, svi padaju kao kamen, jedino mi rastemo.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Hvala.

Naramak pocetnickih:
Malo mi izgleda kao da je covjek slomio desno rame pa nosi longetu. Razlika u razini cijene izmedu glave i desnog ramena je minorna (ako ja sliku dobro citam). U svakom slucaju manja od razlike izmedu dva ramena. Je li to po OK?

Ova sideways formacija nakon kraja sedmog mjeseca, to je isto OK?, nesto kao polozena ruka?

Zasto si jucer rekao da danas ili sutra ocekujes dno (i ja sam ocekivao pad danas, BTW). Kako je taj pad relevantan za formaciju?

Hvala.

New Report

Close