Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako se sutra malo ne trgnemo i ne nadoknadimo današnji pad Crobex je definitivno u problemima, prvi target 3460, ako se tu ne odbijemo moguć dolazak na 3270-3300…
Pozdrav

A ako dođemo do tih razina dolaze nam stari znanci koji se zovu margin calls, a koje smo pomalo zaboravili.
[wink]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

ja na većini dionica vidim nagovještaj pada (atpl, ernt, igh, koei) ili stagnacije (dlkv, ht, ina, knzm, ledo)…..tek tisk, blje, vdkt i zaba MOŽDA za nešto ušićarit al slabo i nelikvidno.

Nije niti boolinger probijen niti se MACD prekrižio. Možda netko treba okulistu? Danas ćemo malo testirati support a definitivno nećemo ništa znati prije rješenja INE i HT-a. Sada ulazititi ili prodavati je ravno kockanju.

NA HT-u je definitifno probijena linija promarnog downtrenda koja traje od IPO-a i formirao se uptrend.

Da ne pričam da MACD u netrendovskom razdoblju nema nikakav značaj, volumeni su ispodprosječni a Stohastics je dotaknuo nulu jučer pa je za očekivati odbijanac od donjeg boolingera.


Da ne pričam da MACD u netrendovskom razdoblju nema nikakav značaj, volumeni su ispodprosječni a Stohastics je dotaknuo nulu jučer pa je za očekivati odbijanac od donjeg boolingera.

Baš me zanima da li je istina to što pričaš.
I to što se nije prekrižio još MACD.
Otišli smo ispod 3600 bodova. To nije baš dobro.
Ajmo pogledati.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Ovdje upišite svoj komentar…

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"


Baš me zanima da li je istina to što pričaš.
I to što se nije prekrižio još MACD.
Otišli smo ispod 3600 bodova. To nije baš dobro.
Ajmo pogledati.

MACD se nije prekrizio, pogledaj malo bolje, tek ce se danas eventualno prekriziti.
A bollinger je probijen (parametri: close, 20, 2)

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Evo pogledao sam na bloomiju.
Signalne linije su toliko blizu, pa se vidi kao prekriženje.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

MMM | privatna poruka | profil
korisnik od: 27.07.2008.

ocjena poruke
25%
zajednica –
moderatori
Priložen je tehnički aspekt kretanja cijene nafte Brent dtd (komentar je na grafu)

_______

I koja je ono trenutno cijena nafte? 25%?

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Ipak mi se čini da će profi kapital odraditi svoju zadaću i dovesti indeks točno tamo gdje mu je mjesto u ovom trenutku…ni kolaterala nema veze ako je za buduće dobro gospodina Crobex-a

Jučer i prekjučer kad je MACD prikazivao veliku mogućnost prekriženja, danas se obistinilo.
MACD je trenutno kirurški točan.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Dragi Baron,
Pošto ponavljaš i ponavljaš jedno te isto, molim te da nam proširiš temu o MACD kao najvažnijem pokazatelju kretanja cijena na burzi. Možda poznaješ još koji indikator, pa da i o njemu kažeš dvije tri.

Eto razmišljam da i ja počnem ponavljati svoje postove, pa ću upozoriti na brojnost x-eva u tvom nicku.

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI

New Report

Close