Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nema nikakvih razmisljanja? Gledam burzu, nista se ne desava, imam osjecaj da su me iskopcali, IGH se mjerkaju vec satima, rovovska bitka

i koji je rezultat,hoce biti produzeci [smiley]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada



Nema nikakvih razmisljanja? Gledam burzu, nista se ne desava, imam osjecaj da su me iskopcali, IGH se mjerkaju vec satima, rovovska bitka

i koji je rezultat,hoce biti produzeci [smiley]
[/quote]
Nema tu kruha zasad
IMHO

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

atpl
ako je moja ašovima nagrađivana prognoza o dostizanju 2700-2800 ok, sutra ili prekosutra bi trebao biti dan dna.
za sada se sve uklapa u obrasce i oscilatore.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Jeli to danas Crobex probio donji boolinger?
Čini mi se da je ovim odgađanjem Ine počelo sranje…


Jeli to danas Crobex probio donji boolinger?
Čini mi se da je ovim odgađanjem Ine počelo sranje…

sry al ja ne znam o kakvom boolingeru je rijec a ak mislis na bollinger onda si u krivu

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Vidim li ja dobro ili mi se čini da smo mi to danas probili donju stranicu simetričnog trokuta?
Ako je vjerovati TA to znači da kad se pogleda baza da ronimo ispod 3000? [bye]
Vrijeme je da za svaki slučaj prebacim neku lovu u brokeraj. Nikad se ne zna. [lol]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


Vidim li ja dobro ili mi se čini da smo mi to danas probili donju stranicu simetričnog trokuta?
Ako je vjerovati TA to znači da kad se pogleda baza da ronimo ispod 3000? [bye]
Vrijeme je da za svaki slučaj prebacim neku lovu u brokeraj. Nikad se ne zna. [lol]

molim za mene koji ne razumijem da mi to pojasnite i nacrtate, puno hvala

Nemam baš neke alate za crtanje, ali evo nekih primjera za obrazovanje
Vaš link.
Vaš link

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Sada nesto malo drugacije – indeks BBC Global 30.
Vidimo odbitak od 38,2 fibb te vjerojatno vracanje na liniju trenda…ako bi doslo do rasta u drugom ‘pokusaju’ treba probiti 5520 bodova, a otpori su na 5650 i 5750 bodova…
ako gadno probije potporu nastaje problem 🙁

Drugim rijecima, jos nema potvrdnog znaka na vanjskom trzistu o preokretu prema dolje.

Svaka slicnost sa Crobexom je slucajna! :))


Jeli to danas Crobex probio donji boolinger?
Čini mi se da je ovim odgađanjem Ine počelo sranje…

Definitivno mislim da je trigger za novu korekciju.
Evo danas potvrda MACD signala. Prekižio se, RSI je ispod 50 i dalje i ide dolje.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Priložen je tehnički aspekt kretanja cijene nafte Brent dtd (komentar je na grafu).

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Ako se sutra malo ne trgnemo i ne nadoknadimo današnji pad Crobex je definitivno u problemima, prvi target 3460, ako se tu ne odbijemo moguć dolazak na 3270-3300…
Pozdrav

New Report

Close