Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… i konačno, FTSE.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Ajme katastrofa…oj hrvatska mati nemoj tugovati…pa što čovjeku podijeliste jedinice…bez down nema niti ozdravljenja…

Napravio sam par grafova, na dosta dionica krece akumulacija, na HT izrazena sa konacnom realizacijom i probojem supporta.
Pravo pitanje je da li ulaziti u Hrv dionice (iako postoje dosta jasne indicije oporavka pojedinih dionica) dok vlada slobodan pad na svjetskim burzama, vidi se da je ukalkuliran povrat novaca od INE u trenutacnu potporu padu Crobexa (ne slijedi svjetske burze). Trenutacno azija i evropa zelene, znaci manji rizik.
Ima li tko kakvih komentara na ovo razmisljanje?

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

do 10i 30 min idemo do 3614

@abu ali

Ovi tvoji grafovi su mi savršeno jasni, napokon nešto čitljivo. Da li možda pratiš VIRO-R-A? Mislim na grafove. Pozdrav


do 10i 30 min idemo do 3614

ups koja greška u koracima pogrešna minutaža [thumbsup]

@mise
Evo Viro, nema nista posebno

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

trenitno branimo golden liniju od 3610


Napravio sam par grafova, na dosta dionica krece akumulacija, na HT izrazena sa konacnom realizacijom i probojem supporta.
Pravo pitanje je da li ulaziti u Hrv dionice (iako postoje dosta jasne indicije oporavka pojedinih dionica) dok vlada slobodan pad na svjetskim burzama, vidi se da je ukalkuliran povrat novaca od INE u trenutacnu potporu padu Crobexa (ne slijedi svjetske burze). Trenutacno azija i evropa zelene, znaci manji rizik.
Ima li tko kakvih komentara na ovo razmisljanje?

u pravu ste kada kažete da nema smisla ulaziti u hrvatske dionice dok su trzista u americi i europi pred padom, odnosno testiranjem kritičnih supporta. analiza pojedinačnih dionica sama po sebi nema nikakvog smisla, treba pratiti američko i europsko tržište (koja su međuovisna euro prati am.) te kada su prilike povoljne, onda na osnovi t.a. pojedinih naših dionica (i to samo par likvidnih) se može ulaziti. obratite razinu korelacija crobeksa, te navedenih burzi.

evo nešto indikativno.
http://www.seebiz.eu/hr/analize/kakve-veze-ima-s_p-500-sa-domacim-dionicama%3f,3220.html

ovaj gospodin radi pristojnu analizu redovno.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Nema nikakvih razmisljanja? Gledam burzu, nista se ne desava, imam osjecaj da su me iskopcali, IGH se mjerkaju vec satima, rovovska bitka

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

mogli bi mi danas dotaknuti 3604

uz dužno poštovanje prema kolegama koji nas opskrbljuju grafičkim prikazima [thumbsup] mislim da se opet testira psihologija ulagača … strpljenje (možda bolje reći hladnokrvnost) ponovo počinje popuštati (čujem da se sredstva iz fondova opet povlače) a vijesti iz svijeta samo dodatno potpiruju maštu o novom velikom padu … e tko će sad izdržati vidjet ćemo u nekom po meni kraćem razdoblju, jer ipak je tu Ina koju ne možemo zanemariti bez obzira na vijesti izvana … pa i ona stara kaže tko ne riskira …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close