Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

okrenuli se… crobex 3626,64 +0,08

Scio me nihil scire

Molim forumaše za pomoć. Skinuo sam metastock 9 pro, ali neznam importirati podatke u njega.

Može li mi netko od vas koji radite analize preporučiti koji softver koristiti u kojeg se relativno jednostavno mogu unositi podaci.

Što mi preporučate?

Jedan sumarni pogled na međunarodna tržišta.

NASDAQ odradio rast do granice cjenovnog kanala. Slijedi povratak u dubinu kanala.

DAX odradio rast do granice cjenovnog kanala. Jučer i danas probijene su čak dvije crte otpora. Slijedi povratak u dubinu kanala.

FTSE danas lagano probio crtu otpora, na dolje, karatkoročnog kanala. Izvjestan daljnji pad.

S&P i DJI, slično kao i FTSE, probili crte otpra kratkoročnih kanala. Izvjestan daljnji pad.

Slike i procjene kretanja pojedinih indeksa stižu čim budu gotove.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

U ova teška vremena, i na ovakvim malim oscilacijama može se nešto zaraditi.
Ili barem ne ulaziti u moguće gubitke…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Evo update od jučer…
S&P500 vrlo jasni signali….


Evo update od jučer…
S&P500 vrlo jasni signali….

Svaka čast! [thumbsup]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Evo update od jučer…
S&P500 vrlo jasni signali….

Ej majstore, ovaj MACD signal i rastući trokut u padajućem trendu su neugodno točni. [thumbsup]

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

hvala dečki [thumbsup]

Pessimism Is Your Friend

@xman
ni mogućnost kretanja u okvirima zelenog kanala (unutar šireg silaznog kanala) ja nebi olako isključio

Kad vidim crveno pretvaram se u bika



@xman

ni mogućnost kretanja u okvirima zelenog kanala (unutar šireg silaznog kanala) ja nebi olako isključio


Teorija pitcforka i medien lina kažu da bi mogao i taj scenarij bez problema…ali svejedno mislim da bi se mogao vratiti negdje na 12100 bodova da uhvati energije za izbačaj na vrh šireg silaznog kanala….obrati pažnju da je i zadnji put bio sličan scenarij….

Kao što sam sinoć obećao – najprije DAX.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

… evo i NASDAQ-a

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close