Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dixi, abu ali [thumbsup] [thumbsup]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Početkom sljedećeg tjedna imamo dosta velike šanse za napraviti određeni pozitivni pomak. Sretno.
Evo i Ingrice nakon splita normirano na staru cijenu.

I love the smell of napalm in the morning...

Jel može netko od ovdje prisutnih tehničara bacit jednu TA za LKPC?

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

odlični grafovi kolega qwe [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Evo malo analize analiza…

Odabrao sam DLKV jer je likvidna dionica (iako ne očekujem neke spektakularne promjene) i kao primjer mogućeg Falling wedge (reversal) ili ti padajući klin (u prekobicaju).
Prilog prikazuje moju prvu opciju – velika vjerojatnost.
Naravno moguća je i druga (malo vjerojatna), a to je da se prikazana linija ventilatora ne savlada i da potone sa sadašnjih cca 840 na cca 800 (točnije 805)

Što se tiče očekivanja, ukoliko se dogodi moja prva opcija, prva točka koju vidim je razina 905-913kn. Zbog ovako uskog područje u kojem titra zadnjih 20 trgovinskih dana teško je biti precizan. No nešto je i poztivno u tih 20 dana, a to je dvadesetprvi dan fibonaccievog niza koji nam slijedi – nagovještaj moguće promjene.

Naravno možete se i popišat na sve ovo.

Komentar sa alphatrends: The chart of the US dollar shows a strong rally over the last five weeks which is approaching the downtrend line from late 2005. There is also the potential for resistance just above from the Sept 07 Support which turned to resistance in Dec 07. A pullback from these levels would be healthy as the dollar would then build a higher low from where it could build for a push past the trendline.

[img]http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=29926[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

boolinger se je suzio opasno najuži od novembra , probijamo klin idemo prema 3835 sa jednom stankom na 3746

danas do podne šetamo između 3626 i 3636 [thumbsup]

Da li jetko primjetio, MACD graf se prekrižio u četvrtak, a danas pogotovo , ako ovako ostane.
RSI je ispod 50.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

još jednom linija proboja

Ta linije proboja od jednog dana ne znači ništa.
Trenutno smo se vratili u padajući kanal.
Potrebno je nekoliko dana ili par tjedana da se signal proboja shvati kao signal.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

dalekovod linije otpora potpora i fiboonaci

New Report

Close