Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a šta sad vlad….5 x pogodiš, jednom uništa, ralika je vrlo dobar!
[thumbsup]

Ajde sad analitičari… nisam kupio na 2400 kad je trebalo jer sam popdržao vladovu teoriju…
Grafovi kjelic i Abu govore suprotno….ameri trenutno dobro stoje, rasprodaja zlata i metala, nafta u padu….. e sad… kupit na 25xx u pon ? ili čekat potvrdu u volumenima….

Scio me nihil scire

Nego, već neko vrijeme mori me slika iz priloga. Nekako mi je prevelika gužva nastala u malom prostoru.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

atpl-pogled s gornjeg ruba dopusta

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


tek sada sam vidio da je atpl 03.07. imala minimum 2265…
H&S prognoza- 2150- 2200.
dakle, 3-5% grješke.
tako-tako.
više loše, nego dobro.

Kada linija vrata ima nagib, točniji izračun se postiže ako računamo od mjesta na kojem je presječena…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

obzirom na:
1. (moj) prethodno postani graf
2. MANJI FORMIRANI OBRNUTI H&S
3. krpinu dobrodošlu objekciju

može se prognozirati rast atpl do cijene u rasponu 2700-2800.
_za sada_ teško je kazati što će biti nakon toga…

ovim, kao i spoznajom (mojom tupastom, naknadnom) da je atpl već bio na 2265 , mislim da se može arhivirati priča o dostizanju razine 2150-2200 kao ciljnoj razini H&S.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Krpa:

što ti onda guraš INU ili ATPL. Čini mi se da to ne ide zajedno, jer je do rasta ATPL-a došlo tijekom povlačenja love iz INE.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

a onaj simetrični trokut na atpl je fulao zato jer je obrnuti H&S, koji je postojao istovremeno s trokutom, snažniji od trokuta…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Info : Blog na croman.se

Sledeci link Vaš link pokazuje na jedan "blog" gde cu ja stavaljati Ewt analize Hrvatskih dionica i Crobexa.

Analize ce se stvarat bez odredenog priotiteta…to jest kad dospijem.

One su besplatne…i dok imam vremena za ih ciniti postat ce se na taj odredeni "blog".

(prvu analizu nadam se postat 23-24 kolovoza)

Buduci da sam zauzet sa drugim poslovima ..nemam vremena odgovarati na mailove povezane uz taj "blog".

Princip je WYSIWYG … sto se vidi to se dobije…i nista vise

pozdrav i sretno


kupit na 25xx u pon ? ili čekat potvrdu u volumenima….

Ne valja investirati preko preporuka sa foruma ili jos gore news grupe. Mi smo ovdje da raspravljamo o vjerojatnostima rasta i pada tj. o mogucim granicama potpora i otpora.
Najbitnije je sta TI generalno mislis o stanju naseg i stranog trzista! Ako vjerujes u rast, ali ne zelis jako riskirati, kupi za pola novaca pa ako dodje do rasta postavi ostatak na pola tog rasta- mozda te netko poklopi.

IMO trebali bi ici gore. Puno bi se novca trebalo osloboditi nakon Ine, a samo da se pola od toga upumpa u nase trziste eto nas na 4500 bodova. 🙂

@croman

Svaka čast na trudu i dobrim namjerama !!!!


red je pohvaliti se i potpunim promašajem prognoze [lol]


vlad ti si zakon. [thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


a šta sad vlad….5 x pogodiš, jednom uništa, ralika je vrlo dobar!
[thumbsup]

Ajde sad analitičari… nisam kupio na 2400 kad je trebalo jer sam popdržao vladovu teoriju…
Grafovi kjelic i Abu govore suprotno….ameri trenutno dobro stoje, rasprodaja zlata i metala, nafta u padu….. e sad… kupit na 25xx u pon ? ili čekat potvrdu u volumenima….


pola kupi,za drugu polovicu cekaj potvrdu. [thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

New Report

Close