Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega danas ima i dneveni za crox i mi se spuštamo do bollingera….još da nam je likvidnost…a bit će, bit će…šta da ne.

http://finance.yahoo.com/echarts?s=CROXL.VI#chart1:symbol=croxl.vi;range=1d;indicator=bollinger+macd+rsi+stochasticslow;charttype=line;crosshair=on;ohlcvalues=0;logscale=on;source=undefined

danas imamo najprije OTPOR 3639 i POTPORA od 3611 španolci bi reki ,EL CLASICO,

TAMAN DA ĆU NAPISATI DA IDEMO DO 3609


odbijamo se od 3611

[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

09.06. rečeno da će jadnoplov na barem 480 (može i ispod).
danas bio i ispod [kiss]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

guru se opet javlja….. [smiley]

Nego Vlad, imaš li kakove brojeve za ATPL il si neubrojiv danas za ATPL [smiley]

Pessimism Is Your Friend

a sad kad je to odradio će povuć gore? [kiss]


guru se opet javlja….. [smiley]

Nego Vlad, imaš li kakove brojeve za ATPL il si neubrojiv danas za ATPL [smiley]


bravo,
sad znam tko mi, između ostalih (a ima ih puuuuuno) lipi ase [thumbsup]
noforecastsanymore [bye]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Valjda si sad skonta odakle ti ove dvi 100-tke gori od prije dvi sekunde.
Ja sam tvoj fun ako nisi znal [smiley]

Pessimism Is Your Friend

JURIMO PREMA 3642


A što da ti kažem, krenuli smo točno po tom H&S-u, upravo odrađujemo desno rame. Kad uznađeš vremena, cijenio bih update na osnovu novih trgovinskih podataka. Znaš što, ako se ovo odigra po bilo kojoj od tvojih analiza, ja idem kupit onu debelu knjigu o TA. I još jednu koju mi ti preporučiš. [thumbsup]

Za nas koji smo na burzi onako usput, ne treba previše debelih knjiga.
Neka pravila i metode TA mogu se lako naučiti, ali ih je problem ispravno primijeniti.
Za uspješnu primjenu potrebno je puno mašte i iskustva.

Što se tiče moga iskustva u TA, tu sam pravi početnik. Ali, trudim se [wink]

Ja još uvijek više vjerujem u onaj obrnuti H&S, kod kojeg smo liniju vrata već presjekli.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

@ kjelic

Može li tjedni grafikon za inu i atpl…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close