Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ipak je ERNT doša na 2,220 kn , usprkos negativnoj vijesti.


Ipak je ERNT doša na 2,220 kn , usprkos negativnoj vijesti.

Kakvoj negativnoj vijesti?

@croman

a da ipak stavis nekakav graf od crobexa?

Ameri su danas probili liniju otpora…

Zelim nasem Crobiju rast barem do cca 4200 ili cak do cca 4500( linije otpora i Fibb.) 🙂

Pozdrav svima!

Može neko obradit DLKV.

Hvala.


Šta se toćno desilo sa dionicom Ingre vidim da je poprilićno pala.

srušila se arena, kaj ne pratiš? [smiley]

moze li neko obradit BLJE

šta u ponedjeljak bi ekipa šopingirala pa niko niš ne piše il svi odjednom umrli!? [rolleyes]

il šta šta, reci druže budiša!? [lol]

ili ćemo se odbiti od doljnjeg bollingera ili od doljnjeg………………to je jasno, barem na meni dostupnim grafovima [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


ili ćemo se odbiti od doljnjeg bollingera ili od doljnjeg………………to je jasno, barem na meni dostupnim grafovima [lol]

Odbit ćemo se mi zna se gdje i zna se kada.
Što se tiče Crobexa, ne dotiče niti gornji niti donji bollinger, ali se bollinger jako suzio, što znači promjenu trenda USKORO ?!

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"


Cromane…ono što bi ja htio je da na oil2 označiš točke (brojkovanje:1-2-3-4 itd) iz edukativnih razloga…možeš li???


@Xman

Kao sto si primjetio ja sam smanjio pisanje na ovome forumu.Uzrok je delomicno sto sada imam ferie i glavni uzrok … zbog privatnih razloga(mnogo drugih projekta sto imam pred sobom) .
Posle feria ovde ja necu vise pisati.
(odgovora na PM nece biti ( na info@croman.se odgovaram ako dospijem)

Smatram da analize moraju biti prilagodene real-time i da se cijelo vrijeme azuriraju.
Na primer analiza nafte sto sam stvorio prije vise od mjesec dana je pokazala na moguci razvitak po onda aktualnim podacima i u grubom pogledu je bila ispravna.

Ja cu nastavit sa analizama na mojoj web-stranici (croman.se) ali sa navedenim ciljevima sto sam opisao na toj stranici.

(mozda bi u jesen ucinio jednu blog-stranicu na Hrvatski … ako mi to vrijeme dopusti ? – vidit cemo?)

pozdrav i sretno vam svima

PS odgovor za naftu: imam nazalost samo podatke od 2003 godine i sa tim podacima pokazuje moja Ewt-analiza da sada ima 3 zavrsenih valova i onaj 4 val(korekcija =pad) se sada izvrsava .
Gde zavrsava 4 val i koliki bi trebao biti 5 val(rast) to ce buduci podaci pokazati.


Može neko obradit DLKV.
Hvala.

Evo ti tjedni graf DLKV pa sam napravi analizu. Imas Fibb. te linije potpore i otpora.
IMO do kraja godine cca 1400kn. 😉

New Report

Close