Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda sam takav po prirodi, ali ja kad gledam krivulju Crobexa "vidim" da ćemo oprašiti južno da sve zvoni.
Promet od 32milje ne sjećam se kada je zadnji put bio tako malen, a i FI-ji su u prosjeku loši.
Vrijeme je opet za jednu stepenicu prema dolje.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

i vrijeme je za dolje dok je zatišje na ini, jer kasnije teško

pa recite više kaj se može dogoditi narednih dana. krpa,vlad,geronimo?


meni je najvaznije da smo izasli iz cijenovnog kanala.ne vidim pad na 3200 ali ni rast na 5200.Vjerujem da vise nece biti velikih oscilacija i da smo konacno ustabilili TK te cemo puzevim korakom kretati prema gore do kraja godine
Prilog slika izlaska iz cjenovnog kanala i da se bar odrzi [smiley]

krivo sam stavio excel a ne mogu ga izbrisat


istina.
i ne samo to: savladane su još 3 linije otpora: 2 simetrična trokuta i linija ventilatora.
no, za sada ova "probijanja" spadaju u tolerabilno odstupanje klasične TA.
stoga bi sve prethodno nacrtane/predočene formacije trebalo smatrati još uvijek validnim…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Vlad1111,

ja govorim da idemo do 3200 i još ispod uz ljetnu stagnaciju i lagani pad te uz
lagane odbijance već dva mjeseca. Samo što ja mislim da ćemo prije do 2500.
Ti si izgleda promijenio ploču u zadnjih petnestak dana.A da sam ja u pravu zaključujem po tome što redovito dobivam ocjenu 1% [smiley].


ti, .pak, izgleda , slabo pratiš moje postove. nhf.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

stoga bi sve prethodno nacrtane/predočene formacije trebalo smatrati još uvijek validnim...

vladinim? [thumbsup]
kolki su izgleda da se vraćamo uskoro u kanal a kolki da smo ga trajno napustili?


Evo jedan graf KOEI da ne bude samo Crobex na tapeti.

Prvi puta nakon početka godine vidim da su se pojavila 3 signala istog predznaka za redom. Prvi je križanje SMA 50/100, drugi MACD a treći SMA 9/20.
Još kad bi u sljedećih par dana probili ovu liniju padajućeg trenda onda bi to moglo biti to.

Imho naravno, još sam početnik u TA.

Neznam gdje si radio ovu tehničku analizu, ali moram reći da do križanja SMA 50/100 još nije ni slučajno došlo. Provjereno na web stranicama:
http://appsrv1.to-one.com/servlet/page?_pageid=58&_dad=portal30&_schema=PORTAL30
kao i kod brokerske kuće Fima. I jedni i dugi imaju identičan graf i ne pokazuje križanje SMA 50/100.


Neznam gdje si radio ovu tehničku analizu, ali moram reći da do križanja SMA 50/100 još nije ni slučajno došlo. Provjereno na web stranicama:

Bila je 50/200 ali nije bitno jer se stvarno ne križaju. Eto to su tehnička pomagala i programi… sa jednim zoomom se križaju a sa 10 drugih koje sam sada probao ne. [lol] [rolleyes]


pa recite više kaj se može dogoditi narednih dana. krpa,vlad,geronimo?

@karlaB

novi dan a odgovora nisi dobila…vjerovatno ces dobit mnogo lepih rijeci…thats all

ali standardni TA ne moze ni reci kako ce ici sutra(danas ) ili narednih 2-3 mjeseca, a kamo li godinu -dve unapred!
To moze jedino sa Ewt metodom….

laku noc

Uh, kad će već jednom taj ponedjeljak…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Uh, kad će već jednom taj ponedjeljak…

Samo krpaj dalje…posto to je sve sto cinite neki od vas…karla je zelila odgovor

…pa zasto joj ne date?

PS imam notebok i u svedskoj vecina gradova imaju free prikljucak na internet…

ni blir aldrig kvitt mig…
[bye]

…karla je zelila odgovor

…pa zasto joj ne date?

I mi balkanci počeli se ponašati kao kulturni šveđani.

PS imam notebok i u svedskoj vecina gradova imaju free prikljucak na internet…

Najveći analitičar, s najmoćnijom metodom, spao samo na free priključak?!

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close