Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neznam kako drugi razmišljaju meni osobno više odgovara ova b) varijanta!


neznam kako drugi razmišljaju meni osobno više odgovara ova b) varijanta!

Evo i ja se pridružujem tvojim željama. [wink]

Ovdje upišite svoj komentar…


ako ništa drugo, zona prethodno opisanog četverostrukog otpora pokazala je svoju snagu i ne da se lako slomiti…već nekoliko dana. ovo dokazuje snagu TA, ne i njezinu svemoć (jer takve analize/metode nema)…

ostaje nam vidjeti kamo ćemo se uputiti:

a) odmah u sporijem ili bržem ritmu prema 3200

ili

b) u zonu između 3750 i 4100 , koja ostavlja otvorenim i mogućnost pada na 3200 (ako ne prijeđemo ca 4100) i mogućnost realizacije obrnutog H&S (ako prijeđemo ca 4100). ovo potonje bi vodilo prema velikom rastu (do ca 5100).

obzirom da mi se realizacija obrnutog H&S-a čini nerealnom (5100 pretpostavlja prave balone za veliki broj dionica), zaključak bi bio da bez obzira idemo li odmah prema dole ili u naletu euforije prijeđemo 3750, u konačnici završavamo na 3200 (80% vjerovatnosti).

osobno ću ući u dionice u slučaju prelaska razine 3750.
stoga bih žarko želio da sam fulao u prognozi te da se u cijelosti realizira obrnuti H&S.
tada bismo svi na 5100 zbrajali novce i računali profit. [smiley]

Đizus koje analize……ako ne ide gore ide dolje a ako dođe gore onda opet ide dolje a ako ide dolje
onda ide gore…..
I taj tvoj mitski H&S pattern koji vidiš svuda i u svakojakom položaju.
Pa dobro jel ti vidiš da već dva mjeseca trekeljaš o tom ide gore-dole H&S patternu a Crobex cijelo
vrijeme stoji na mjestu!?!
Pa zar si totalno slijep na promet? Danas 19 milja a burza se zatvara za pola sata!
Budimo sretni što crobex uopće stoji na mjestu. Ameri bi brzo spustili indeks za 80% na takvim
volumenima. To što stoji na mjestu je tipični fenomen hrvatskog čovjeka.
Ne ću prodat makar krepao! A onaj u cashu: Ne ću kupit makar krepao!

P.S.
Ja sam onaj drugi [wink]

@kerefek
bez uvrede, ali pričaš o nečemu što nisi proučavao i ne znaš.
ako imaš kontrargument za nešto što sam postao, reci pa ćemo lipo divanit.
smeta te H&S i "trkeljanje" o njemu već 2 mjeseca ( točnije: prošlo je mjesec i 20-ak dana)?
tvoj problem.
samo imaj na umu da je prethodni veliki H&S trebao ca 3 mjeseca za svoju potpunu realizaciju.
p.s.
zaključak mog posta je samo jedan: idemo na 3200 (80% vjerovatnosti).
a post je poduži zbog nastojanja da prikažem logiku dolaska do jednostavnog zaključka.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vlad1111,

ja govorim da idemo do 3200 i još ispod uz ljetnu stagnaciju i lagani pad te uz
lagane odbijance već dva mjeseca. Samo što ja mislim da ćemo prije do 2500.
Ti si izgleda promijenio ploču u zadnjih petnestak dana.
A da sam ja u pravu zaključujem po tome što redovito dobivam ocjenu 1% [smiley].


Ameri bi brzo spustili indeks za 80% na takvim
volumenima. To što stoji na mjestu je tipični fenomen hrvatskog čovjeka.
Ne ću prodat makar krepao! A onaj u cashu: Ne ću kupit makar krepao!

[lol]

ima jedan ali – vani moš posudit pa prodat i zarolat malo, a kod nas ne.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

vlad ti si jedini čovjek na forumu koji daje prave grafove ,jednostavne,tako da mi koji smo tek na početku možemo razumjeti ,daj bože još takvih ljudi ko vlad,a vi ostali možete pričati što god hoćete

meni je najvaznije da smo izasli iz cijenovnog kanala.ne vidim pad na 3200 ali ni rast na 5200.Vjerujem da vise nece biti velikih oscilacija i da smo konacno ustabilili TK te cemo puzevim korakom kretati prema gore do kraja godine
Prilog slika izlaska iz cjenovnog kanala i da se bar odrzi [smiley]

krivo sam stavio excel a ne mogu ga izbrisat

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


meni je najvaznije da smo izasli iz cijenovnog kanala.ne vidim pad na 3200 ali ni rast na 5200.Vjerujem da vise nece biti velikih oscilacija i da smo konacno ustabilili TK te cemo puzevim korakom kretati prema gore do kraja godine
Prilog slika izlaska iz cjenovnog kanala i da se bar odrzi [smiley]

Zanimljivo zapažanje!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Evo jedan graf KOEI da ne bude samo Crobex na tapeti.

Prvi puta nakon početka godine vidim da su se pojavila 3 signala istog predznaka za redom. Prvi je križanje SMA 50/100, drugi MACD a treći SMA 9/20.
Još kad bi u sljedećih par dana probili ovu liniju padajućeg trenda onda bi to moglo biti to.

Imho naravno, još sam početnik u TA.

Pardon, SMA 50/200, krivo sam napisao.

New Report

Close