Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uvijek se nađe neki jadnik kojem smeta znanje i onda dijeli loše ocjene jer gubi na burzi .Koliki je neznalica , nezna ni jedinicu dati . Ali neka se i neuki zabavljaju , zato su ocjene i uvedene jer poslovnom treba promet. Pozdrav neznalicama . Usput Crobex -0,16 %.



05.07.- grobi- desilo se upravo predviđeno, tj. zaletili smo se prema 3700

vlad1111 ne mogu otvoriti graf, uvijek sam uspjevala, može li objašnjenje riječima, hvala.
[/quote]
Ovaj puta je Vlad1111 graf stavio u PDF format, pa Vam za otvaranje treba Acrobat Reader program



05.07.- grobi- desilo se upravo predviđeno, tj. zaletili smo se prema 3700

ali sad nastupa onaj ružniji dio grafa gdje idemo na drugu stranu . Amerikanci u crvenom , Europa u crvenom , Crobex se odbio od EMA 30 , RSI stoji kao mlohava ćuna ,a i MACD se pokunjio ..
[/quote]

hm…
Već smo jedno izvjesno vrijeme izvan silaznog kanala i nalazimo se u blagom uzlaznom kanalu.
Bacimo li malo širi pogled na indikatore uočavamo dugoročnu divergencu ( ipak smo mi dugoročni investitori [proud]) sa povremenim kretanjima indexa, a to mi baš ne djeluje ni pokunjeno ni mlohavo ( a možda svatko vidi što želi vidjeti [lol] )

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

dixi pogledaj graf koji je poslao kolega caccone ( str. 690 ) , plavi kanal , trend od 1.1. 2008. O tome ti ja govorim, a ti i dalje tvrdi da je trend uzlazan.

@lasac

pogledaj malo bolje moj graf pa ćeš primjetiti da je najgornja iscrtkana crvena linija equidistant kanala zapravo ta linija trenda od 1.1.2008.( koja je probijena 17.7.)

Kad vidim crveno pretvaram se u bika


dixi pogledaj graf koji je poslao kolega caccone ( str. 690 ) , plavi kanal , trend od 1.1. 2008. O tome ti ja govorim, a ti i dalje tvrdi da je trend uzlazan.

Kada bi se ne bi prikazivali ovakvi scenariji, a osobito ako su subjektivni, ne bi ljudi prodavali dionice budi pošto, pa ne bi ni bilo paničnih padova.


@lasac

pogledaj malo bolje moj graf pa ćeš primjetiti da je najgornja iscrtkana crvena linija equidistant kanala zapravo ta linija trenda od 1.1.2008.( koja je probijena 17.7.)


pa pogledao sam malo bolje , ali to nisu iste linije

i nisu [smiley]

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

društvo, mislim da nafta na 125 ili 147 usd, europske burze, američke, odbijanci i probijanja ne igraju nikakvu ulogu u predviđanjima kretanja crobexa. elementarna stvar koja je uzrok svemu je nedostatak likvidnosti i pravila tehničke analize nisu više primjenjiva. pobjegli stranci, skorojevići koji su digli ili popušili na ht (a koji su neophodni za disanje burze i davanje ritma) i opekli se, medvjedi koji su zapalili sa burze u prvom kvartalu i sl.
prije kojih 100m prometa crobexa, ovo je igranje mice.

danas i malo sutra [lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vlad , jel bi ovo danas moglo biti klasični lažni signal


društvo, mislim da nafta na 125 ili 147 usd, europske burze, američke, odbijanci i probijanja ne igraju nikakvu ulogu u predviđanjima kretanja crobexa. elementarna stvar koja je uzrok svemu je nedostatak likvidnosti i pravila tehničke analize nisu više primjenjiva. pobjegli stranci, skorojevići koji su digli ili popušili na ht (a koji su neophodni za disanje burze i davanje ritma) i opekli se, medvjedi koji su zapalili sa burze u prvom kvartalu i sl.
prije kojih 100m prometa crobexa, ovo je igranje mice.

mislite da to dosadasnja TA nije uracunala?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close