Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


DJIA ce vjerovatno do 2011 godine pasti na 4000 bodova a zatim ide u novi val rasta. Ove godine dno ce biti na oko 10000 bodova. Crobex isto prati globalna kretanja sa zakasnjenjem (kad domaci nauticari vide kojim vodama svijet plovi). Trenutno je prepreka padu vremenski horizont. Kao sto sam rekao i prije crobex ce vjerovatno sletjeti na oko 2500 bodova najkasnije do kraja godine. Dugorocno nebi me zacudilo da se vrati na 1000 bodova. (Ova procjena temelji se iskljucivo na bazi TA, FA, astrologije i numerologije i nemora biti tocna ali i sto tako moram reci da ne grijesi bas previse).

Složio bih se sa ovom procjenom, samo bih nadodao da DJIA očekujem ispod 9000 ove godine..

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Evo ovako bez grafa…ako treba postat ću ga….DJIA dodiruje 9000 bodova u rujnu 2009……

g

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



DJIA ce vjerovatno do 2011 godine pasti na 4000 bodova a zatim ide u novi val rasta.

Dragi kolega lukic00, nadam se da će vam priložena slika pomoći da uvidite koliko je pad DJIA indeksa na neku takvu razinu nevjerojatan. Pa bilo je daleko većih kriza od ove kroz koju sad USA prolazi, a koje ni približno nisu "ranile" indeks kao što biste vi htjeli reći da će se dogoditi. Ne znam kakve alate koristite za TA, ali imaju gadan bug. A astrologija je poznata kao neegzaktna nauka. [wink]
[/quote]

Kolega, sami sebe pobijate grafom. Graf je u logaritamskom mjerilu što znači da je pad od 2000-3000
bodova itekako moguć.

atpl-09.06. (50 dana unatrag)

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Evo ovako bez grafa…ako treba postat ću ga….DJIA dodiruje 9000 bodova u rujnu 2009……

Ne treba.
Mi tebi vjerujemo.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

05.07.- grobi- desilo se upravo predviđeno, tj. zaletili smo se prema 3700

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




DJIA ce vjerovatno do 2011 godine pasti na 4000 bodova a zatim ide u novi val rasta.

Dragi kolega lukic00, nadam se da će vam priložena slika pomoći da uvidite koliko je pad DJIA indeksa na neku takvu razinu nevjerojatan. Pa bilo je daleko većih kriza od ove kroz koju sad USA prolazi, a koje ni približno nisu "ranile" indeks kao što biste vi htjeli reći da će se dogoditi. Ne znam kakve alate koristite za TA, ali imaju gadan bug. A astrologija je poznata kao neegzaktna nauka. [wink]
[/quote]

Kolega, sami sebe pobijate grafom. Graf je u logaritamskom mjerilu što znači da je pad od 2000-3000
bodova itekako moguć.
[/quote]

Taman toliko je DJIA već pao, graf je malo stariji i na njemu nema zadnjih par godina.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


05.07.- grobi- desilo se upravo predviđeno, tj. zaletili smo se prema 3700

vlad1111 ne mogu otvoriti graf, uvijek sam uspjevala, može li objašnjenje riječima, hvala.

@vlad

Pitam se, kada bi se npr. provukli kroz vrh ‘simetricnog trokuta’ i istovremeno probili i gornju i donju granicu, kakav je to signal? Uzmimo i pretpostavku da se pri tome, naravno, ne dogodi nikakvo povecanje prometa.

Situacija slicna ravnoj crti na EKG-u.

Vlad, ima li za to neko tehnicko objasnjenje ili je dovoljno ono medicinsko?

Naravno ovo mi je malo vjerojatan scenarij, al me zdere to pitanje.

@šiptar
trokuti se ne bi realizirali, kanal i linija ventilatora bi bili probijeni.
drugim riječima, samo bi se odgodio početak pada, jer je H&S i dalje (kao izgledna opcija) aktualan.
tek ako se prešiša 4000, otpada H&S i aktivira se mogućnost obrnutog H&S-a.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


05.07.- grobi- desilo se upravo predviđeno, tj. zaletili smo se prema 3700

ali sad nastupa onaj ružniji dio grafa gdje idemo na drugu stranu . Amerikanci u crvenom , Europa u crvenom , Crobex se odbio od EMA 30 , RSI stoji kao mlohava ćuna ,a i MACD se pokunjio ..

New Report

Close