Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Mislim da bi analiza nafte uveliko pomogla prognozi za par dana unaprjed. Za mene je nafta u vom trenutku 125,90$ pomalo iznenadjenje.
Croman , Vlad ,moze li jedna analiza nafte (po meni jedinog faktora koji u ovo (ne)vrijeme gura burze prema gore.


@surla

prije ca mjesec dana stavio sam na ovaj forum Ewt analizu nafte (na strani 957 (ako se sjecam pravo)

ali vjerovatno ni ta analiza vam ne pase…(posto i tu ima i gore …pa dole) 🙂

ali do sada je tocna…

Hvala! Sada znamo gdje ce burza kratkorocno nafta sada 124,60$.

[/quote]

Po TA ja bih zaključio još jednu skoru korekciju cijene nafte prema gore i udar na burze širom svijeta.
Moje osobno čisto subjektivno mišljenje je da bi udar trebao biti slab i dobar znak za konačno smirenje cijene nafte i oporavak tržišta općenito. Ako opet netko ne zaprijeti nekim ratom naravno.
Ali evo nek statko izvuče svoje zaključke:

da, udariće prema gore ali sa 107 na 116




vlad a zašto tako fanatično trubiš o tom još jednom uber padu? [rolleyes]

Kad te nauči, izgubit će te. [bye]
[/quote]

ulažem po fundamentima i nije me pretjerano više briga oće gore il ak neće da će dole i obratno…

mene samo zanima di su genijalci bili na crobexu 5000+ osim što su ga vidli na 7000; tad niko nije pisao o 3200, a sad kad je najgore vrlo moguće iza nas ga vide i na 2000

a kam će sad koji dan vidim i ja prostim okom, a ako mi se baš prohtije znam i ja tehničku primjenit![/quote]

al ne ide to na kodt-u.
tu trebaš čekati da te fondovi izvuku.
nelikvidne dionice su dugoročno ulaganj, jes.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

drago mi je da pratiš di ulažem!

samo imam ja i vrlo zavidne količine i lkpc, tu i tamo zatrejdam atpl, a i sasvim solidno cash stanje!

prati bolje kad siješ ovakve komentare! [tongue]


drago mi je da pratiš di ulažem!

samo imam ja i vrlo zavidne količine i lkpc, tu i tamo zatrejdam atpl, a i sasvim solidno cash stanje!

prati bolje kad siješ ovakve komentare! [tongue]

u lkpc ulažeš po fundamentima ili očekivanjima?
[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Simuliza.
Obratite pozornost na ponedjeljak otvaranje i zatvaranje i današnj dan. [lol]

lkpc na 3100, ttm:

pe 35
pb 4
ps 4,5

odlični fundamenti [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

braune,
ne simplificiraj mi grafove! [tongue] [proud] [angry]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Šta ne valja? Komentiraj.
Bolje pojednostavniti nego komplicirati [tongue] [wink]


lkpc na 3100, ttm:

pe 35
pb 4
ps 4,5

odlični fundamenti [thumbsup]

oboje, a ti prouči zašto i nećemo više spamat ovu temu, samo ti tu caruj! [wink]

@braun,
skužaj, ne bih komentirao svoje grafove! [tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close