Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Cromane stvarno pretjeruješ….govoriš danima da nemaš vremena,da se opraštaš…
Uz poštovanje prema tebi bilo bi nam svima bolje da staviš konkretno tvoj graf za Crobex,Nasdaq ili naftu?
Pozdrav

Ludlum

ja sam pokazao Surli analizu stvorenu prije ca mjesec dana.

Na grafikonu pise da od pravokuta 1 (gde je pokazana intevala 140 d0 147) ce ici na dole (pad) prema pravokut 2 > to jest moguca intervala 122-112.

danas je nafta bila na ca 125!

Ako to ne razumite? e onda …big problem

ok ok ne cu vam vise smetat…vidim da nisam dobrodosao

[/quote]
Sorry Croman , u to vrijeme sam imao problema sa kompom , a juce sam trazio taj graf ,pa ga nisam mogao pronaci

danas:
rast pri malom prometu, a prije razine višestrukog otpora- sve formacije postane posljednjih dana aktualne su i dalje.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vlad a zašto tako fanatično trubiš o tom još jednom uber padu? [rolleyes]


– budite jasni kao Ivana.
– detaljnu analizu možete pročitati na komentarima trgovanja.

– i ponovno pogodila.
– do sada pogađam stvarno bez greške.
– samo ne znam zašto tako loše ocijenjujete moje uradke koji su do sada uvijek bili 100% točni.
– i nikada Vam nisam pisala ako idemo gore, onda nećemo ići dolje, važi i obrnuti redosljed.

– I love this game.
Pozdrav !

Da, sve izgleda kao neko zatišje pred veliku buru. Redovni promet na burzi jako mali, a fondovi se danas naprodavali obveznica za čak 122,5 mil KN. Da nam je samo znati kuda smjeraju s tolikom lovom od obveznica. Sve više mi liči na to da čekaju u kešu kada krene val rasprodaje, da mogu jeftino kupovati na niskim razinama.

a oćeš im ti prodavat dionice ispod ovih cijena i dal misliš da smo visoko il nisko? [rolleyes]


Da, sve izgleda kao neko zatišje pred veliku buru. Redovni promet na burzi jako mali, a fondovi se danas naprodavali obveznica za čak 122,5 mil KN. Da nam je samo znati kuda smjeraju s tolikom lovom od obveznica. Sve više mi liči na to da čekaju u kešu kada krene val rasprodaje, da mogu jeftino kupovati na niskim razinama.

jedna trećina im je za ukopavanje skrivenima na bidu a dvi trećine za lupanje po asku


vlad a zašto tako fanatično trubiš o tom još jednom uber padu? [rolleyes]

u dalmaciji bi ti rekli:
da se _ _ _ _ e čude! [kiss] [thumbsup] [tongue] [lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vlad a zašto tako fanatično trubiš o tom još jednom uber padu? [rolleyes]

Kad te nauči, izgubit će te. [bye]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

. ……večer

– 3700 mi izgleda daleko ….. prvi vjetrić i fijuuu …..

– Sa ovim poletom 650-680 je realno za neki preokret , ali on neće (bar ovaj) ići nisko …

– Istina i jučer se zanjihalo , ali se vratilo ….. [smiley]

– Ako onaj na INI (2900)sutra ne izdrži ili ako ni ne otvori dućan …… to će biti dovoljno ….

-Možda sutra budem blizu , pa će pola moje ATPL popiti RED-BULL …. [smiley]

. Dr M Wagner



vlad a zašto tako fanatično trubiš o tom još jednom uber padu? [rolleyes]

Kad te nauči, izgubit će te. [bye]
[/quote]

ulažem po fundamentima i nije me pretjerano više briga oće gore il ak neće da će dole i obratno…

mene samo zanima di su genijalci bili na crobexu 5000+ osim što su ga vidli na 7000; tad niko nije pisao o 3200, a sad kad je najgore vrlo moguće iza nas ga vide i na 2000

a kam će sad koji dan vidim i ja prostim okom, a ako mi se baš prohtije znam i ja tehničku primjenit!

vlad je već uočio da ga pratim [yawn]…

New Report

Close