Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S(asvim) P(olako)- formiraju se klinovi…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


S(asvim) P(olako)- formiraju se klinovi…


@Vlad
(ovo nije zahebancija)

Razumim da uz crtanje klinova i otpor/potpor linija pokusavas ljudima objasnit razvitak(u ovom slucaju SP)

Ali sto kazes o razvitku SP ili Crobexa :za danas ?; kroz ovaj tjedan ?, gde je dno? i ako ima odbijanac dali je poceo i gde zavrsava?.

Jos jednom:ovo je ozbiljno pitanje i ne zezam se…

evo ja cu,po EWT-u:

za danas- ili ce gore ili ce dole!
kroz ovaj tjedan-ili ce dole ili ce gore!
vrijedi i za Crobex i za SP, kao i za dionice ponaosob!univerzalno!

nije zahebancija i 100% je tocno!
ozbiljno i ne zezam se!
[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


evo ja cu,po EWT-u:

za danas- ili ce gore ili ce dole!
kroz ovaj tjedan-ili ce dole ili ce gore!
vrijedi i za Crobex i za SP, kao i za dionice ponaosob!univerzalno!

nije zahebancija i 100% je tocno!
ozbiljno i ne zezam se!
[smiley]

Ima samo jedan odgovor za tebe: to sto ti pises je budalastina i nisam ocekivao nesto drugo



S(asvim) P(olako)- formiraju se klinovi…


@Vlad
(ovo nije zahebancija)

Razumim da uz crtanje klinova i otpor/potpor linija pokusavas ljudima objasnit razvitak(u ovom slucaju SP)

Ali sto kazes o razvitku SP ili Crobexa :danas ; kroz ovaj tjedan, gde je dno i ako ima odbijanac dali je poceo i gde zavrsava.

Jos jednom:ovo je ozbiljno pitanje i ne zezam se…

[/quote]
ja sam dovoljno puta neke stvari unaprijed govorio.
i na 3200.
pri tome i griješio.
slučajno ne i na 3200.

i ovdje, kao prava truba [lol] , trubim o nekom H&S već otprilike mjesec i po dana.
svi koji su vidjeli grafove/postove znaju i prognozu.
neki se s njom sprdaju (tako mi i treba! [lol] [tongue]), a neki je uzimaju za ozbiljno s manje ili više rezerve.
ja je uzimam za neozbiljno, ali s puno rezerve prema takvom uzimanju[lol] .
htio sam reći, za ozbiljno s malom rezervom (20%).
onoliko kolika mi je rezerva, toliki mi je postotak učešća dionica u portfelju.
dakle 20%.
dakako, imam borbeni plan i program ako nebeske sile dozvole proboj 3750 [smiley], što bi spadalo u onu malu rezervu.

e, sad…
kad već nisi ništa govorio kada smo bili oko 3200-3300 (nego si se javio na ca 3600), ti opali metak prvi [thumbsup] [sealed].
ako ne danas, onda bar u petak, dan za metak.
mislim, ne u mene ( s bilo koje strane [lol] – mig, jesi li još na asku??), nego u forum. [sealed] [wink]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


burza je …a dirty game


ali uza sve vraski privlacna, ne, kolega?…
[rolleyes]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

@croman

kolega, mislim da je moja analiza vrlo tocna!ako možete pobijte je argumentima!
ali ocito ne mozete podnijeti da jos netko dobro analizira i ima tocnu metodu poput Vas!
nema potrebe za vrijedjanjem [smiley]


@vlad

nisam [tongue]
pohlepa!htio sam ujutro ubost ATPL za dejtrejd, ali mi pobjeze [bye]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM




S(asvim) P(olako)- formiraju se klinovi…


@Vlad
(ovo nije zahebancija)

Razumim da uz crtanje klinova i otpor/potpor linija pokusavas ljudima objasnit razvitak(u ovom slucaju SP)

Ali sto kazes o razvitku SP ili Crobexa :danas ; kroz ovaj tjedan, gde je dno i ako ima odbijanac dali je poceo i gde zavrsava.

Jos jednom:ovo je ozbiljno pitanje i ne zezam se…

[/quote]
ja sam dovoljno puta neke stvari unaprijed govorio.
i na 3200.
pri tome i griješio.
slučajno ne i na 3200.

i ovdje, kao prava truba [lol] , trubim o nekom H&S već otprilike mjesec i po dana.
svi koji su vidjeli grafove/postove znaju i prognozu.
neki se s njom sprdaju (tako mi i treba! [lol] [tongue]), a neki je uzimaju za ozbiljno s manje ili više rezerve.
ja je uzimam za neozbiljno, ali s puno rezerve prema takvom uzimanju[lol] .
htio sam reći, za ozbiljno s malom rezervom (20%).
onoliko kolika mi je rezerva, toliki mi je postotak učešća dionica u portfelju.
dakle 20%.
dakako, imam borbeni plan i program ako nebeske sile dozvole proboj 3750 [smiley], što bi spadalo u onu malu rezervu.

e, sad…
kad već nisi ništa govorio kada smo bili oko 3200-3300 (nego si se javio na ca 3600), ti opali metak prvi [thumbsup] [sealed].
ako ne danas, onda bar u petak, dan za metak.
mislim, ne u mene ( s bilo koje strane [lol] – mig, jesi li još na asku??), nego u forum. [sealed] [wink]
[/quote]


@Vlad

Jedan dio sam shvatio u tvom odgovoru?
… ali izgleda da imamo posve razlicite nacine komuniciranja.

Tako zaboravi da sam postavio pitanja.

sretno ti

ja stvarno ne znam što je to u mom odgovorčiću nerazumljivo… [shocked] [shocked]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Mislim da bi analiza nafte uveliko pomogla prognozi za par dana unaprjed. Za mene je nafta u vom trenutku 125,90$ pomalo iznenadjenje.
Croman , Vlad ,moze li jedna analiza nafte (po meni jedinog faktora koji u ovo (ne)vrijeme gura burze prema gore.


Mislim da bi analiza nafte uveliko pomogla prognozi za par dana unaprjed. Za mene je nafta u vom trenutku 125,90$ pomalo iznenadjenje.
Croman , Vlad ,moze li jedna analiza nafte (po meni jedinog faktora koji u ovo (ne)vrijeme gura burze prema gore.

ne znam gdje bi se mogao pronaći graf cijena nafte…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@croman
sa vlad1111 možeš i privatnom poukom, jer se samo njemu obračaš u nekoliko postova.
A ovdje ako nešto imaš pokaži, a ako nemaš nemoj govoriti ja znam a neću vam rećiiiiiiiii, nivo male djece. ja imam a ti nemaš, nek ti tata kupi. i sl.
Stvarno se to nikome ne sviđa. Drago nam je da znaš, a bilo bi nam draže da i mi znamo. Hvala.

New Report

Close