Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zapošljavaju i astrologe,fizičare….. nisam siguran ,ali mislim da je upravo taj fond napravio 1000% prinosa prošlu godinu

E sad da je 1000% nije nego 71% za 2007 i zove se Renaissance Technologies, od osnutka imaju 35%.
Vaš link

I zapošljavaju sličnu ekipu kao što je ova naša pamet iz SignaliBiz, koja će ako bude sreće usavršit ovo što su napravili i okušat se na svjetskim burzama. [thumbsup]
[/quote]

E, točno taj, hvala RealBear!

Meni ostalo u sjećanju samo početno R, pa kad ubacim u google ne ispadne puno. [smiley]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Dionica ericson za sada jako dobre pokazatelje rasta, jaki suport na 2,000,00 kn , očekujem sljedeći tijedan rast na 2,200,00 kn . Trenutna cijena 2,049.00 kn.

je je pogotovo nakon ovog naslova
http://www.index.hr/vijesti/clanak/sony-ericsson-na-dnu–profit-smanjen-97-posto-otkaz-2000-radnika-/395528.aspx

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Dionica ericson za sada jako dobre pokazatelje rasta, jaki suport na 2,000,00 kn , očekujem sljedeći tijedan rast na 2,200,00 kn . Trenutna cijena 2,049.00 kn.

Koji pokazetelji rasta?
Koji suport? Fibonacci? Fan? KLinovi? Trokuti?
I ja očekujem 7-icu na lotu pa ništa.



Dionica ericson za sada jako dobre pokazatelje rasta, jaki suport na 2,000,00 kn , očekujem sljedeći tijedan rast na 2,200,00 kn . Trenutna cijena 2,049.00 kn.

Koji pokazetelji rasta?
Koji suport? Fibonacci? Fan? KLinovi? Trokuti?
I ja očekujem 7-icu na lotu pa ništa.
[/quote]
Pa zar prijatelju, nisi cenzuriran? I kako uopće netko može biti cenzuriran, što treba napraviti da mu se to dogodi? Naravno podrazumjevam da ne psuje i ne vrijeđa.

grobi- podsjetnik

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

GROBI- DODAN H&S

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Za gospodina Vlada jedno pitanje.

– pratim i ja taj kanal koji sam nazvala (ivek&Baron chanel),
– ameri su upali i koprcaju se u samom dnu kanala,
– dok crobex ide po samom vrhu kanala,

– što mislite, hoćemo li i mi pasti u samo dno toga kanala ????
– i ako ameri idu samo malo gore, hoćemo li mi izići iz kanala ?????
– ili će mo se i mi i ameri koprcati u tome kanalu kojega je gospon Ivek viješto iskopao.

– I love this game.
Pozdrav !

mislim da će se realizirati h&s.
ergo,
barem 3200.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

p,s,
ako itko nema pojma o tehničkoj, onda su to ivek (koji i kaže) i baron (koji misli da zna…)…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vlad1111, što bi – po tebi – bilo da nema ovih izvanrednih događaja oko INA-e?

I može li npr. nova ponuda OMV-a totalno izmijeniti TA crobexa?

Vidim da se digla prašina oko ocjena.
Ne treba ih ozbiljno doživljavati. Na forumu se ne ocijenjuju postovi nego autori, a postoje dvije ocjene (1 i 100 – predlažem da se uvedu radi lakšeg ocjenjivanja).
S obzirom da je tržište u padu, oni koji pišu o padu od večine dobivaju jedinice (što pokazuje da još ima puno ovaca), a osvajači Mount Evresta dobivaju stotice.
Sve je manje tema na kojima se vodi kvalitetna rasprava jer se uključuju razni spameri (npr Jovanka i sl.)
Nadam se da to neće obeshrabriti "ponavljače"

New Report

Close