Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega, zaista ste stručni i lijepo Vas je za čitati



vlad može jedna klasična TA za crobex za nas početnike, fala.

pa sve sam već nacrtao više puta:
trenutačni rast ograničen padajučom linijom simetričnog trokuta i otporima na 3700 i 3750.
poslije toga vjerovatno odrađivanje H&S i pad na barem 3200.
[/quote]

Kolega Vlad, zaista ste stručni, lijepo Vas je čitati i vidi se da znate znanje, no dešava se nešto što sam očekivao i više puta pisao, a to je pad znatan pad cijene nafte u samo par dana. Ukoliko se barel stabilizira oko 120$ idući tjedan, mislim da će sentiment prevladati nad tehničkom analizom, ne samo u HR već i u svijetu. Sve je vezano uz cijenu nafte, kao što svi znate, cijela svjetska ekonomija.
Pad do 3200, po mom skromnom mišljenju, a ukoliko nafta ostane na dotičnim razinama s blagom tendencijom pada, tada prelazi u znanstvenu fantastiku. Koje je Vaše mišljenje?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

u čemu je problem?!,budemo mi već TA prilagodili cijeni nafte.

današnji rast bio je na malom volumenu.
ako se nastavi rast u skladu s očekivanjima, u približavanju prema 3700 volumen bi se trebao znatnije povećati barem onaj dan kada grobi udari u spomenutu razinu otpora.
nakon toga izvjestan je odbijanac prema dole.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

[kiss]

potom opet malo gore (niže od 3700), a onda nizbrdica…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kapula1111 ???

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kopira te!

dali je netko ovdje upoznat sa dionicama velebit osiguranja?? Osnovani su 2007 i navodno bi trebali uskoro na burzu.


dali je netko ovdje upoznat sa dionicama velebit osiguranja?? Osnovani su 2007 i navodno bi trebali uskoro na burzu.

vidim da ste novi pa je bolje da to upitate na drugom topiku ili još bolje da tu firmu ostavite za neka druga vremena.

zašto 2% [lol] zašto nisi 1% [lol] [lol]



p.s.
– evo čitam sve Vaše grafove,
– i na svakom ako ne ide dolje ići će gore.

– Ivana kaže, sutra idemo gore.
– a Ivana ne griješi,
– i nikada nisam pisala, ako ne idemo gore onda idemo dolje, to mi je ipak malo bedasto.
– detaljnu analizu imate na komentarima trgovanja.

– eto tu ste mogli vidjeti kako izgleda jedna prava analiza.
– kao i obično 100% pogođeno, i dalje kod Ivane bez greške.

– a sada ću i ja kao onaj šveđanin.
– kako vidim, po slabim ocjenama,
– moje analize očito nisu dobrodošle,
– te Vam ih više neću pisati.

– a znam kako će biti sutra, i što će biti sutra na burzi.
– znam što će sutra raditi dva fonda.
– ali neka to ostane moja mala slatka tajna.

– I love this game.
Pozdrav i uživajte u analizama !

[/quote]

Što predvidjas za danas?

@trava13579

evo , kao sto sam i obecao….
osnove japanskih svijeca.

New Report

Close