Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na donjoj slici vidi se kako to radi profesionalac sa +/- 10 punkta točnosti.
Sreća naša što smo amateri.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

A sad gospodo, procjenite jeli bolje vama koji pljujete po Cromanu ili meni koji uvazavam njegovo misljenje!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Hoćeš li sam ili želiš da ja ponovim tvoje, ovdje objavljene, posljednje prognoze za nasdaq i crobex?

ovde obavljenje…da

god night
[/quote]

U prilogu je tvoja prognoza crobexa, za forumaše, a na slici razvoj crobexa nakon tvoje prognoze.
Za par dana ćemo ovdje sigurno saznati da je mister X dobio točnu prognozu.

Vaš link

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

@ vlad.

– gospon Vlad,
– još mi niste odgovorili, a počela sam s time, ebete za Žitnjak.
Pozdrav !


@ vlad.

– gospon Vlad,
– još mi niste odgovorili, a počela sam s time, ebete za Žitnjak.
Pozdrav !


pri hodu prema 4200 pomalo prodavao sve osim žitnjaka.
iako nemam pojma, kako neki kažu,hehe, odavno vidio h&S i naznaku kasnijeg pada.
čak me i mig podbadao tamo na 3900, al on je pajdo pa se ne broji.
zadnjih 15 dana lagano dokupljivao ztnj akonto todozicije (todorić+akvizicija).
decit.
blago nama koji pojma o tehničkoj nemamo. [thumbsup]

aj laka noćca, sutra izjutra malo kama sutra (ili kama malo sutra-budem videl) pa popravljat fundamente firme…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


pri hodu prema 4200 pomalo prodavao sve osim žitnjaka.
iako nemam pojma, kako neki kažu,hehe, odavno vidio h&S i naznaku kasnijeg pada.
čak me i mig podbadao tamo na 3900, al on je pajdo pa se ne broji.
zadnjih 15 dana lagano dokupljivao ztnj akonto todozicije (todorić+akvizicija).
decit.
blago nama koji pojma o tehničkoj nemamo. [thumbsup]

– e to je to.
– to je ona analiza koju niti jedan šveđanin ne može kužiti.
– a mi jako dobro znamo o čemu se tu radi.
– mig mi svaki put tako nešto i dojavi.
– pa nemoj se i ti sramiti.
– onda će i tebi Ivana nešto dojaviti.
– vidiš kako ipak nije sve u FA i TA.

– I love this game.
Pozdrav !


@signalbiz

Kakav je postotak vjerojatnosti kod analiza ucinjenih na signalbiz…jednostavno receno koliko je dobra ta metoda usporedujuci sa drugim metodama.

plus … dali se moze upotrebljavati za daytrading?

pozdrav

Meni kod takvih alata, iako se u pravilu divim trudu onoga koji ga je modelirao i pisao, alarm za uzbunu zvoni kod osnovne činjenice. Ako netko ima tako moćan alat s kojim može raditi izvanredne prinose bez puno truda. Pa čemu onda dilati taj software za neke sitne pare? Prodat kuću, auto… u banku po kredit, lupit par milja na tržište i ajmo… za par godina kupiš vilu umjesto kuće, nabrijanog mercedesa umjesto auta, štogod si si još priželjkivao… a kusur pustiš da se vrti da imaš za mirovinu. Čemu se onda zahebavat sa maloprodajom softwarea???

My 2lp.
[/quote]

1. tko kaze da ne trgujemo
2. tko kaze da prodajemo softver u maloprodaji?
3. tko kaze da prodajemo softver?
4. tko kaze da spoznaja da si ucinio nesto bitno i nesto znacajno takodjer nisu vazni u zivotu. zasto hrvatski znanstvenici trunu po nekim labosima??? da bi zaradili pare???
5. dovoljno smo mladi da znamo da nam novac nece predstavljati problem u zivotu.
6. zasto ne zaraditi jos vise i vise novaca?
7. da li kao ‘hrvacki’ poduzetnici mislis da znanje zaista nista ne vrijedi? svako znanje se placa, bar u Svedskoj vjerujem, Croman to sigurno zna, ili je i tebi kila mozga dve marke?
8. da li ti mislis da mozes napraviti nesto slicno, brzo i samostalno – izvoli, pomoci cemo ti (do neke mjere:)
9. nesto moras raditi u zivotu, ili bi i ti u penziju i sve 4 u zrak do kraja zivota?

Svi Hrvati su najpametniji, zna se, a svi bi kruha bez motike.
Ajmo prodati Plivu, Inu, Ht, Hep, cijelu obalu i bit konobari, to je rjesenje?

www.signali.biz

@croman
još danas se dalo naslutiti da trebamo znati da ide gore te ste napisali pa nasdaq je plus 2,.. Što je to trebalo značiti?

@signalbiz
na vašim stranicama je napisano da neuronska analiza ima prednost u odnosu na klasične dosadašnje analize u tome što ne kasni i predviđa događaje. Možete li objasniti da li predviđa događaje u smislu sutrašnje cijene ili se radi o nečem drugom, odnosno nije mi dovoljno jasno o kakvim predviđanima se radi. Hvala.



pri hodu prema 4200 pomalo prodavao sve osim žitnjaka.
iako nemam pojma, kako neki kažu,hehe, odavno vidio h&S i naznaku kasnijeg pada.
čak me i mig podbadao tamo na 3900, al on je pajdo pa se ne broji.
zadnjih 15 dana lagano dokupljivao ztnj akonto todozicije (todorić+akvizicija).
decit.
blago nama koji pojma o tehničkoj nemamo. [thumbsup]

– e to je to.
– to je ona analiza koju niti jedan šveđanin ne može kužiti.
– a mi jako dobro znamo o čemu se tu radi.
– mig mi svaki put tako nešto i dojavi.
– pa nemoj se i ti sramiti.
– onda će i tebi Ivana nešto dojaviti.
– vidiš kako ipak nije sve u FA i TA.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Špijuni su uvijek bili važni.Danas ih zovu inseideri.Da se nebi uvridili.A povezane osobe.Kaže se da je
lupež i onaj koji vreću drži.Poznato je da u ovom poslu najbolje prolaze oni koji mogu najviše popiti,
ali u društvu inseidera.A za biti u njihovom društvu treba imati dobar stas ili bolje pun novčanik,koji
se malo istanji,ali dobivene informacije vrijede daleko više.
Početnici koji to nemaju moraju savladati FA,ali ipak moraju pripaziti dali su inseideri falsificirali
neki podatak.I napravili smo dobru FA.Sve po struci.Dobili točan rezultat na ciljano netočne
podataka i rezultat je …ćorak.

Tko ima informacije ,a zna kada su informacije dezinformacije,vlada /selom,gradom,državom,svijetom,pa i zagrebačkom burzom/.

Nisam vam zavidan.Žao mi je da i ja nisam u tom krugu,jer jednostavno to je pravilo ovog posla.
Neki se strahovito nerviraju zbog ovih stvari,ali to nije pametno.Jedino što možemo napraviti je da
uključimo hladni mozak i pokušamo shvatiti kako reagira kompjuterska pamet/veliki/.I da nas brzo
ne popapaju.A oni se trude da naš mozak bude u njihovoj službi i da mi djelujemo na vlastitu
štetu,a u njihovu korist.Nažalost,najćešće i uspjevaju.

Ne kaže se uzalud:Put do vrha izgrađen je od kostiju poginulih.

Od početka godine taj put bi trebao biti jako dug.Skupilo se puno kostiju.

A sada kada je put napravljen ovi koji su ostali mogu se lakše penjati.Tako kaže i TA i FA.

Većini želim da dođu na vrh.Samo se treba bojati medvjeda.

Nasdaq – preokret trenda.
Na preokret ukazuju i linije potpore i svijeće.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb




pri hodu prema 4200 pomalo prodavao sve osim žitnjaka.
iako nemam pojma, kako neki kažu,hehe, odavno vidio h&S i naznaku kasnijeg pada.
čak me i mig podbadao tamo na 3900, al on je pajdo pa se ne broji.
zadnjih 15 dana lagano dokupljivao ztnj akonto todozicije (todorić+akvizicija).
decit.
blago nama koji pojma o tehničkoj nemamo. [thumbsup]

– e to je to.
– to je ona analiza koju niti jedan šveđanin ne može kužiti.
– a mi jako dobro znamo o čemu se tu radi.
– mig mi svaki put tako nešto i dojavi.
– pa nemoj se i ti sramiti.
– onda će i tebi Ivana nešto dojaviti.
– vidiš kako ipak nije sve u FA i TA.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Špijuni su uvijek bili važni.Danas ih zovu inseideri.Da se nebi uvridili.A povezane osobe.Kaže se da je
lupež i onaj koji vreću drži.Poznato je da u ovom poslu najbolje prolaze oni koji mogu najviše popiti,
ali u društvu inseidera.A za biti u njihovom društvu treba imati dobar stas ili bolje pun novčanik,koji
se malo istanji,ali dobivene informacije vrijede daleko više.
Početnici koji to nemaju moraju savladati FA,ali ipak moraju pripaziti dali su inseideri falsificirali
neki podatak.I napravili smo dobru FA.Sve po struci.Dobili točan rezultat na ciljano netočne
podataka i rezultat je …ćorak.

Tko ima informacije ,a zna kada su informacije dezinformacije,vlada /selom,gradom,državom,svijetom,pa i zagrebačkom burzom/.

Nisam vam zavidan.Žao mi je da i ja nisam u tom krugu,jer jednostavno to je pravilo ovog posla.
Neki se strahovito nerviraju zbog ovih stvari,ali to nije pametno.Jedino što možemo napraviti je da
uključimo hladni mozak i pokušamo shvatiti kako reagira kompjuterska pamet/veliki/.I da nas brzo
ne popapaju.A oni se trude da naš mozak bude u njihovoj službi i da mi djelujemo na vlastitu
štetu,a u njihovu korist.Nažalost,najćešće i uspjevaju.

Ne kaže se uzalud:Put do vrha izgrađen je od kostiju poginulih.

Od početka godine taj put bi trebao biti jako dug.Skupilo se puno kostiju.

A sada kada je put napravljen ovi koji su ostali mogu se lakše penjati.Tako kaže i TA i FA.

Većini želim da dođu na vrh.Samo se treba bojati medvjeda.
[/quote]
za žitnjak je bilo dovoljno koristiti primozak.
ili ganglije.
lipo se prije 15-ak dana zanalo da je todorko kupija mlinar (o toj akviziciji se,nb,piše već godinu dana).
a mlinar je većinski vlasnik žitnjaka.
a žitnjak se tržio ispod nominale i booka, a ima i vrijedne nekretnine.
ali ga nitko nije htio.
osim nas nekoliko.

nikakv povlašteni info.
primozak.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close