Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



S obzirom da nema novih procjena kretanja crobexa, koji je "for obvious reasons" postao prilično volatilan u zadnje vrijeme pa razumijem muku, evo da postam jednu TA analizu koja je mene osobno oduševila. Obratite pažnju da je rađena još u četvrtom mjesecu, netom nakon najjačeg pada. Ali obratite pažnju i koliko se precizno ostvarila do sada. Courtesy dixi@mojnovac, dixi skidam kapu!

Uzgred, pažljivo pratim ovaj topic, ali u "read-only" modu, i iskoristio bih ovu priliku zahvaliti se svima koji ne žale truda da postaju grafove, a posebna zahvala vlad1111 koji ih je najviše izradio. Svaka čast dečki! [thumbsup]

Dixi, svaka ti dala!!!
[shocked]

ovo je najpreciznije od svih TA sto se Crobexa tice koje sam vidio..a vidio sam ih dosta [lol]
[/quote]
nisam baš uvjeren da će nastavak ići kako je nacrtano… ni blizu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

na ini prava distribucija: veliki promet bez povećanja cijene:
80% izgleda za skori pad.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




S obzirom da nema novih procjena kretanja crobexa, koji je "for obvious reasons" postao prilično volatilan u zadnje vrijeme pa razumijem muku, evo da postam jednu TA analizu koja je mene osobno oduševila. Obratite pažnju da je rađena još u četvrtom mjesecu, netom nakon najjačeg pada. Ali obratite pažnju i koliko se precizno ostvarila do sada. Courtesy dixi@mojnovac, dixi skidam kapu!

Uzgred, pažljivo pratim ovaj topic, ali u "read-only" modu, i iskoristio bih ovu priliku zahvaliti se svima koji ne žale truda da postaju grafove, a posebna zahvala vlad1111 koji ih je najviše izradio. Svaka čast dečki! [thumbsup]

Dixi, svaka ti dala!!!
[shocked]

ovo je najpreciznije od svih TA sto se Crobexa tice koje sam vidio..a vidio sam ih dosta [lol]
[/quote]
nisam baš uvjeren da će nastavak ići kako je nacrtano… ni blizu.
[/quote]

Baš sam išao pogledati taj graf i malo mi je bio sumnjiv i reko baš da vidim da li će kolega vlad komentirati.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

g- kombo pristup

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

može graf kako teoretski izgleda ebete graf, za one manje upućene?
u skladu s tim kakva su predviđanja za ATPL

uh, netko je 100% u dionicama pa mu se ne sviđa grobnoza… [tongue] [kiss]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


može graf kako teoretski izgleda ebete graf, za one manje upućene?
u skladu s tim kakva su predviđanja za ATPL

ebete graf: tek se formira vrh 3, potom slijedi 4. i 5.
dno može biti na različitim razinama: zato će se promatrati formacije u nastajanju te podrške i otpori.

H&S kaže da bi grobi trebao barem na ca 3200.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



može graf kako teoretski izgleda ebete graf, za one manje upućene?
u skladu s tim kakva su predviđanja za ATPL

ebete graf: tek se formira vrh 3, potom slijedi 4. i 5.
dno može biti na različitim razinama: zato će se promatrati formacije u nastajanju te podrške i otpori.

H&S kaže da bi grobi trebao barem na ca 3200.
[/quote]

i bez obzira na inu od cca. 2700-3000?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ja znam samo da kad sam postao prije desetak dana da je evidentan H&S dosta ljudi je reklo ma kakvi,gluposti.Mig je prednjačio u svojim krivim prognozama, kao i uvijek.
Mislim da je 3200 optimistična varijanta, vidjet ćemo ovaj tjedan

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE




može graf kako teoretski izgleda ebete graf, za one manje upućene?
u skladu s tim kakva su predviđanja za ATPL

ebete graf: tek se formira vrh 3, potom slijedi 4. i 5.
dno može biti na različitim razinama: zato će se promatrati formacije u nastajanju te podrške i otpori.

H&S kaže da bi grobi trebao barem na ca 3200.
[/quote]

i bez obzira na inu od cca. 2700-3000?
[/quote]
da.
to znači da će ostale grobex sastavnice biti na nižoj razini nego 14.04.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

atpl

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ja znam samo da kad sam postao prije desetak dana da je evidentan H&S dosta ljudi je reklo ma kakvi,gluposti.Mig je prednjačio u svojim krivim prognozama, kao i uvijek.
Mislim da je 3200 optimistična varijanta, vidjet ćemo ovaj tjedan

a bas me zanima ko ce to prodavati na 3200… [lol]
bit ce sigurno par njih koji ce ici spekulirati i plasiti ostale ulagace ne bi li uhvatili sto nize koju dionicu.
ali logika je jednostavna – nitko ne zaraduje na 3200, svi gube…
samo je pitanje koliko gube i zato i je ovaj "tihi dogovor" oko 3500.
[thumbsup]

New Report

Close