Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vidim da se puno skidaju kape na ovom topicu. samo pazite da vam netko ne skine gace.

Gaće su nam svukli još 03.01. di si bio cijelo ovo vrijeme? [wink]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

grobi- mogući ebete pristup.
dno se ne nazire.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

jedan kolega je spominjao brojku 3740 pretpostavljajući da val (4) neće niti malo zadrijeti u val (1).
no, mala/plitka penetracija nije bolna.
nije čak ni bollna, jer je gornji boll ostao netaknut, pravi virganintakta.
što se i očekuje kod plitke penetracije [cool]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

malo pojašnjenje izričaja "dno se ne vidi":
prema prikazanom ebete scenariju, dno može biti iznad 3200 (jer crveni vrh 4 može biti ispod crvenog vrha 5- truncation), oko 3200 ili ispod 3200.
u razmatranju budućeg razvoja kombinirat će se ebete s ostalim tehnikama TA.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kao što sam oduvijek i tvrdio, čini se da TA odlazi u povijest (tj tvrdio sam da TA nedvojbeno vodi u gubitak)

jedan kolega zna čovjeka iz new yorka koji se vratio u zg i uzima ljudima nemalu proviziju za trgovanje.

kako su ameri radili 2003.
Vaš link
njima ne treba rast.

sretno svima!
i kako kaze jovanka 7
i love this game

prijašnji grafovi za sp500 (kreirani 04.06. i 10.07.) vrijede i dalje.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


kao što sam oduvijek i tvrdio, čini se da TA odlazi u povijest (tj tvrdio sam da TA nedvojbeno vodi u gubitak)

jedan kolega zna čovjeka iz new yorka koji se vratio u zg i uzima ljudima nemalu proviziju za trgovanje.

kako su ameri radili 2003.
Vaš link
njima ne treba rast.

sretno svima!
i kako kaze jovanka 7
i love this game


tješi se, prijatelju…
aj pokaži rezultat kupi-drži pristupa u odnosu na rezultat trgovanja prema TA tijekom ovakvih velikih korekcija, a ne u malom i po rasponu cijena/indeksa beznačajnom vremenskom intervalu (što pokazuju tvoji grafovi) …

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


kao što sam oduvijek i tvrdio, čini se da TA odlazi u povijest (tj tvrdio sam da TA nedvojbeno vodi u gubitak)

jedan kolega zna čovjeka iz new yorka koji se vratio u zg i uzima ljudima nemalu proviziju za trgovanje.

kako su ameri radili 2003.
Vaš link
njima ne treba rast.

sretno svima!
i kako kaze jovanka 7
i love this game


wtf?!?

šta hoćeš reći kontradiktornošću između teksta i attachmenta?

Selim u ameriku...

grobi- graf našvrljan i postan 10.07. vrijedi i dalje.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

gornji graf jeu potpunom suglasju s pretpostavljenim ebete pristupom.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Evo par slikica, po jedna za predstavnika sektora industrije, građevinarstva i brodskog prijevoza. Zanimljive su, jer su iz nesvakidašnjeg rakursa. A vrlo su informativne, pa čak i poučne.


S obzirom da nema novih procjena kretanja crobexa, koji je "for obvious reasons" postao prilično volatilan u zadnje vrijeme pa razumijem muku, evo da postam jednu TA analizu koja je mene osobno oduševila. Obratite pažnju da je rađena još u četvrtom mjesecu, netom nakon najjačeg pada. Ali obratite pažnju i koliko se precizno ostvarila do sada. Courtesy dixi@mojnovac, dixi skidam kapu!

Uzgred, pažljivo pratim ovaj topic, ali u "read-only" modu, i iskoristio bih ovu priliku zahvaliti se svima koji ne žale truda da postaju grafove, a posebna zahvala vlad1111 koji ih je najviše izradio. Svaka čast dečki! [thumbsup]

Dixi, svaka ti dala!!!
[shocked]

ovo je najpreciznije od svih TA sto se Crobexa tice koje sam vidio..a vidio sam ih dosta [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close