Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako stojimo danas?


kako stojimo danas?


@karla

Jos nisi dobila odgovor ?
[wink]

Tehnicka analiza forum ili forum tisine …

[cool]



kako stojimo danas?


@karla

Jos nisi dobila odgovor ?
[wink]

Tehnicka analiza forum ili forum tisine …

[cool]
[/quote]
pa daj ga ti. iako moram priznati da si me nekoliko puta nasanjkao sa svojim analizama, pogotovo kad sam bila u panici kod velikog pada. pa nisi se tada uopće oglasio, a mnogi su čekali tvoj odgovor kad će dno.


pa daj ga ti. iako moram priznati da si me nekoliko puta nasanjkao sa svojim analizama, pogotovo kad sam bila u panici kod velikog pada. pa nisi se tada uopće oglasio, a mnogi su čekali tvoj odgovor kad će dno.

E moja draga karla…panika i trgovanje sa dionicama ne ide…a DNO ? to je relativna stvar

sretno ti

Croman pa zar ti nisi prezauzet? Uvjek se pojavljuješ kad je pad i pametuješ.Daj kad si već tak dobra i zauzeta osoba-odmori malo.


Croman pa zar ti nisi prezauzet? Uvjek se pojavljuješ kad je pad i pametuješ.Daj kad si već tak dobra i zauzeta osoba-odmori malo.


@ludlum

uvijek nadem par slobodnih minuta a posto je bila tisina i svi su "spavali" sam mislo malo pisat o crobexu..ali sa takvim pozdravom sto se dobiva..nema nista od toga….onda nastavite "spavati"

[bye]

cromane legendo!

Vlad111 moram ti skinuti kapu, jer si u petak skoro pa u kunu pogodio gdje će se dogoditi odbijanac INE na gore. Točno tako se i dogodilo. Svaka čast. [thumbsup]

h



Croman pa zar ti nisi prezauzet? Uvjek se pojavljuješ kad je pad i pametuješ.Daj kad si već tak dobra i zauzeta osoba-odmori malo.


@ludlum

uvijek nadem par slobodnih minuta a posto je bila tisina i svi su "spavali" sam mislo malo pisat o crobexu..ali sa takvim pozdravom sto se dobiva..nema nista od toga….onda nastavite "spavati"

[bye]
[/quote]
cro-man,ne talasaj.ne koristi situaciju ako nema sta za reci.osobno volim sto pises i hvala na analizama.s druge strane ne mozes nas "kaznjavat" zbog nekih.nije ovo kolektivna odgovornost.
pozdrav.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.



mravak,
je li išta trejdaš na ipkk?

Pomalo se igram ,kratio sam na cca. 720 sad se lagano vračam,,,a šta mogu drugo kad sam pad tvrdoglavo dočekao sa prosiječnim ulazom oko 1200 ,sad se čupam i čekam da se korov pretvori u cvijeće [smiley]
[/quote]

e moj prijatelju , sve mi se više čini da ćemo mi crknit s tim korovom u gaćama …. pri tome ne mislim samo na ovaj tvoj čemer od dijonice, već i na moj DDJh i slične koji ljude dovode do očaja zadnjih mjeseci… [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

S obzirom da nema novih procjena kretanja crobexa, koji je "for obvious reasons" postao prilično volatilan u zadnje vrijeme pa razumijem muku, evo da postam jednu TA analizu koja je mene osobno oduševila. Obratite pažnju da je rađena još u četvrtom mjesecu, netom nakon najjačeg pada. Ali obratite pažnju i koliko se precizno ostvarila do sada. Courtesy dixi@mojnovac, dixi skidam kapu!

Uzgred, pažljivo pratim ovaj topic, ali u "read-only" modu, i iskoristio bih ovu priliku zahvaliti se svima koji ne žale truda da postaju grafove, a posebna zahvala vlad1111 koji ih je najviše izradio. Svaka čast dečki! [thumbsup]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

vidim da se puno skidaju kape na ovom topicu. samo pazite da vam netko ne skine gace.

New Report

Close