Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobro!!

eventualno probijanje 2. linije ventilatora ne znači preokret trenda.
tek probijanje 3. linije naznaka je mogućeg preokreta. isti bi morao biti potvrđen još nekim pokazateljima (npr. ema 50>ema 200- od ovoga smo JAKO daleko)

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Da li je ATPL definitivno preokrenula trend?

Ako je suditi po ovome, trebalo bi nas očekivati barem nekoliko dana kakvog-takvog rasta…



INA je malo pozurila ali ide ka targetu.
Pozdrav

koje tehnike vi koristite, možete malo pojasnit kak funkcionira graf.
hvala.
[/quote]
Odlican materijal,trebalo bi da svako procita i primeni koliko moze na svoj nacin.
Pozdrav

INGR analiza..


Vidim da na drugima forumima spominju http://www.signali.biz
To mi se cini kao nesto sto bi strucnjaci s TA topica mogli komentirati. Pardon ako je ta tema vec apsolvirana.

bilo prije par mjeseci u jutarnjem 5 ili deset izuma koji ce promijeniti svijet.
ne znam bas te neuralne mreze…. cini mi se da ljudi previse ocekuju od kompjutera..


Vlad specificna je situacija na dvije dionice
INA je pod utjecajem politicke spekulacije a DLKV koliko sam uspio cuti ima istek lock up-a radnickih dionica.
Mislim kako sutra nastavljamo rast i to slicnim tempom pa ce se ventilator tek formirati, a nakon toga sam misljenja da cemo ipak natrag na silaznu putanju do 3200 ili nesto nize od toga

Lockup je istekao u 4 mj. Ako je i istekao trebala bi cijena down a ne up… neka druga priča…

što se tiče DLKV, ATPL itd. neka me netko demantira, ali zar nije logično da DLKV raste zato što ljudi izlaze iz INE i kupuju druge dionice, između ostalog i DLKV?

Moram priznati da sam totalni nevjernik kada je u pitanju TA, pogotovo na nelikvidnim tržištima. Zato me zanima da li netko zapravo kupouje-prodaje na temelju TA? Kakva su vaša iskustva s tim?

MKM
Ajde reci mi molim te je li znaš nekoga tko je se stvarno ozbiljno posvetio TA? Pa je nakon toga donio zaključak koji ti sada donosiš? Naravno da se trguje, ali ne možeš očekivat rezultat ako se posvetiš površno tomu..

"..Tko ništa nije proživio, ne smije me savjetovati.." (Sofoklo)

atpl

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

jak otpor na 3750

New Report

Close