Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uskoro sljedi dobar rast za ledo ova cijena od 11.200 kn je prilika za kupnju. tako meni ispada po TA.

GROBI-DOPUNA

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ovdje upišite svoj komentar…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Jel može netko nabaciti TA za ZVZD. Zahvaljujem. [bye]

Ovdje upišite svoj komentar…

sp500

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vlad specificna je situacija na dvije dionice
INA je pod utjecajem politicke spekulacije a DLKV koliko sam uspio cuti ima istek lock up-a radnickih dionica.
Mislim kako sutra nastavljamo rast i to slicnim tempom pa ce se ventilator tek formirati, a nakon toga sam misljenja da cemo ipak natrag na silaznu putanju do 3200 ili nesto nize od toga

BEZ PANIKE, MOLIM

Kontaktirao sam Abacus i rekao im za grešku prilikom unosa podataka za svijeće,
tj. da unose jučerašnju close cijenu umjesto današnje open cijene.
Rekli su da će popraviti.
Nadajmo se

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


INA je malo pozurila ali ide ka targetu.
Pozdrav

koje tehnike vi koristite, možete malo pojasnit kak funkcionira graf.
hvala.

evo da i ja stavim jedan link na temu o kojoj se ovdje često govori, pa da svatko malo sam prouči što ga zanima
Vaš link

a pored imate i puno još drugih zgodnih stvarčica za razumijevanje i izradu TA

neznam, ali u ta ljudi većinom vide šta žele da vide,pa tako štovani vlad vidi mogući ventilator do kojeg bi trebalo u najboljem slučaju doći za 15-tak dana ako uopće dođe do formiranja treće linije.Te dalje veli slijedom stvari da mora doći do odbijanca valjda od te 3 neformirane linije,pa do konačno presijecanja iste e da bi konačno to bio ventilator,a koji u ovakvom razvoju situacije bi bio signal obrata trenda na gore.


neznam, ali u ta ljudi većinom vide šta žele da vide,pa tako štovani vlad vidi mogući ventilator do kojeg bi trebalo u najboljem slučaju doći za 15-tak dana ako uopće dođe do formiranja treće linije.Te dalje veli slijedom stvari da mora doći do odbijanca valjda od te 3 neformirane linije,pa do konačno presijecanja iste e da bi konačno to bio ventilator,a koji u ovakvom razvoju situacije bi bio signal obrata trenda na gore.

ma neeee.
samo registriram postojanje druge linije koja predstavlja OTPOR.
nigdje nisam rekao da ćemo doći do treće linije.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close