Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

postano 05.07.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@vad1111
Ne otvara!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


@vad1111
Ne otvara!

meni otvara…
opet…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Neće ni meni…



@vad1111
Ne otvara!

meni otvara…
opet…
[/quote]

Ja nemam problema vidit Pdf…nego jedno pitanje vlad…dali je sada po tebi…prema 3200 ili nize?

sto kazes?

Cromane daj molim te osvježi svoj graf s točkama ako ti nije teško i ponovo postaj…




@vad1111
Ne otvara!

meni otvara…
opet…
[/quote]

Ja nemam problema vidit Pdf…nego jedno pitanje vlad…dali je sada po tebi…prema 3200 ili nize?

sto kazes?

[/quote]
to zna samo dragi Bog.

ali,

ako sp500 ne padne ispod 1200 (odrađuje H&S s 1200 kao prvom ciljnom razinom), ni grobi ne bi trebao ispod 3200.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

sp500 – postano 04.06.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!





@vad1111
Ne otvara!


@vlad

Ja nemam problema vidit Pdf…nego jedno pitanje vlad…dali je sada po tebi…prema 3200 ili nize?

sto kazes?

[/quote]

> to zna samo dragi Bog > I ja se slazem sa time

> ali,
ako sp500 ne padne ispod 1200 (odrađuje H&S s 1200 kao prvom ciljnom razinom), ni grobi ne bi trebao ispod 3200.

> mnogo ali…
>tu je prednost EWT:a on daje bolji pogled nego standard TA


@xman

Val 4 se je ispunio…sada je pitanje sto ce novi podaci narednih dana pokazat…kratki val 5 ili duzi ili nova formacija sto preuzima

Ono sto je do sada pokazano sa EWt -analizom je da se mogu unapred odrediti ca nivo (za rast ili pad)

* navratit cu kad novi podaci daju smjer i razinu(nivo)

Ima li šanse da odemo preko 4000, pošto se ovaj rast odnosi samo na inu? Ako odemo do 3750-3800 to ne smatram nikakvim rastom


postano 05.07.

Hvala Vlad,di si dosad,croman je preuzeo kormilo, nedamo te pismo naša.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač






@vad1111
Ne otvara!


@vlad

Ja nemam problema vidit Pdf…nego jedno pitanje vlad…dali je sada po tebi…prema 3200 ili nize?

sto kazes?

[/quote]

> to zna samo dragi Bog > I ja se slazem sa time

> ali,
ako sp500 ne padne ispod 1200 (odrađuje H&S s 1200 kao prvom ciljnom razinom), ni grobi ne bi trebao ispod 3200.

> mnogo ali…
>tu je prednost EWT:a on daje bolji pogled nego standard TA


@xman

Val 4 se je ispunio…sada je pitanje sto ce novi podaci narednih dana pokazat…kratki val 5 ili duzi ili nova formacija sto preuzima

Ono sto je do sada pokazano sa EWt -analizom je da se mogu unapred odrediti ca nivo (za rast ili pad)

* navratit cu kad novi podaci daju smjer i razinu(nivo)

[/quote]
a ti onda reci decidirano bez mnogo ali.
ja rekao samo jedno ali i jedno ako.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close