Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad niko nece evo ja cu malo.Klin je probijen uz poveci promet sto bi trebao biti znak rasta.Hammer je danas potvrdjen sto se tice svijeca.Ostali pokazatelji mi odavno govore mislim da je bilo jos u petak dok je Crobex bio dolje da ide UP trend.Bas sam nekom govorio kako je to nevjerojatno al eto ipak su bili u pravu.I jos EWT,tu sam jako los pa je ovo moje vidjenje kao i zavrsetak petog vala od a,b,c korekcije

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Neki nestali …drugi pisu…u cijelini ne desava se puno na Tehnickoj analizi

[cool]

Pozdrav Croman!
Siguran sam da si radio ewt za naftu. Kakav je tvoj pogled na nju? Hoće li to još neko vrijeme nastavit padat? Hvala na odgovoru!

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

Signal nade.

Pozdrav Croman!
Siguran sam da si radio ewt za naftu. Kakav je tvoj pogled na nju? Hoće li to još neko vrijeme nastavit padat? Hvala na odgovoru!

Pozdrav rope

Sve dok nafta ne ide iznad najvise cijene(to jest 146$ ) ,
onda prijasnja EOD analiza (na strani 597) ima vjerojatnost i vazi u grubom pogledu.

Ali cijena nafte je jos intresantnija u duzem pogledu (pola do godinu unapred)…ali to ce bit sledeca analiza…sve ima svoje vrijeme

meze li mi netko dat graf za BLJE ??

Hvala


meze li mi netko dat graf za BLJE ??

Hvala

ne izgleda lose, MACD pred presijecanjem u pozitivu.trebala bi uci u pozitivan trend.
ali nece biti nekog spektakularnog rasta..ali ni pada.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


meze li mi netko dat graf za BLJE ??

Hvala

evo samo zbog tebe sam isao radit [wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada



meze li mi netko dat graf za BLJE ??

Hvala

evo samo zbog tebe sam isao radit [wink]

[/quote]
jel moze ko malo bolje obijasnit ove grafove
meni se cini da slijedi rast??

Evo male usporedbe Crobexa, ATPL, TNPL i JDPL u zadnjih godinu dana…

ULPL nisam stavljao zbog dokapitalizacije.


kad niko nece evo ja cu malo.Klin je probijen uz poveci promet sto bi trebao biti znak rasta.Hammer je danas potvrdjen sto se tice svijeca.Ostali pokazatelji mi odavno govore mislim da je bilo jos u petak dok je Crobex bio dolje da ide UP trend.Bas sam nekom govorio kako je to nevjerojatno al eto ipak su bili u pravu.I jos EWT,tu sam jako los pa je ovo moje vidjenje kao i zavrsetak petog vala od a,b,c korekcije

Nemaš pojma koliko bih volio da si u pravu, ali mi je onaj EWT sumnjiv.
Ima li logike da je to tek završetak trećeg vala,pa ćemo malo gore, a onda završni udarac sa 5 valom korekcija na 3200 ??????
To je pitanje svih pitanja, jer čisto sumnjam da je ovo kraj našim mukama.(osobno mišljenje koje bi bilo bolje da se nikad ne ostvari)
Ako koji kolega može malo bolje to proanalizirati, i dati koje stručnije mišljenje,(samo se nemoj ti mikimaka javljati,pzl.)
Hvala,kolegama na mukama

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

@ Croman

Je, na Blumbiju je trenutna cijena nafte 135,85. Mislim da će tržište to znat vrednovat! Scenario 2 se polako ostvaruje! [thumbsup]

Bok i hvala

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!


@ Croman

Je, na Blumbiju je trenutna cijena nafte 135,85. Mislim da će tržište to znat vrednovat! Scenario 2 se polako ostvaruje! [thumbsup]

Bok i hvala


@rope

Nadam se da ne bude scenario 2(ako mislimo na isti?) …posto onda ce biti …duboko dno (barem po sadasnjim podacima.

Nadam se da dode odbijanac na gore(rast) (za sada nisam siguran da ce biti…cinim analize crobexa svako toliko)

Ali treba se prati burzu …i trgovati ..kad dode je vrijeme za to

pozdrav

New Report

Close