Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hvala tony [thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

DANAŠNJA POTPORA CROBEXA NA S1 =3400


hvala tony [thumbsup]

Molim.
A ako vladaš njemačkim još jasnije imaš ovdje, popraćeno odličnim napomenama.
Vaš link

danke, nevladam njemackim ali dobro ce mi doc formule za izracunavanje [proud]

ne mari za male stvari i ostat ce male


DANAŠNJA POTPORA CROBEXA NA S1 =3400

Može li graf?
Kako to da je potpora svakih 100 bodova.
Jučer je bila 3500, danas je 3400? Objasni.

o tesli

http://www.youtube.com/watch?v=eBqwtRubyJM


o tesli

Vidiš da u današnja vremena TA ne prolazi.ERNT po svim pokazateljima na bi trebao ići dolje, a danas opet -1,9 %.
Samo kristalna kugla i baba vračara zna kad će se ovaj k..bin pir završiti.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač



o tesli

Vidiš da u današnja vremena TA ne prolazi.ERNT po svim pokazateljima na bi trebao ići dolje, a danas opet -1,9 %.
Samo kristalna kugla i baba vračara zna kad će se ovaj k..bin pir završiti.
[/quote]

ne bas..
TA kaze da je trend pri kraju, a da li ce se okrenuti danas, sutra ili za par dana, a u medjuvremenu potonuti još malo, to ja ne mogu iščitati
[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM




o tesli

Vidiš da u današnja vremena TA ne prolazi.ERNT po svim pokazateljima na bi trebao ići dolje, a danas opet -1,9 %.
Samo kristalna kugla i baba vračara zna kad će se ovaj k..bin pir završiti.
[/quote]

ne bas..
TA kaze da je trend pri kraju, a da li ce se okrenuti danas, sutra ili za par dana, a u medjuvremenu potonuti još malo, to ja ne mogu iščitati
[smiley]
[/quote]
krivo sam napisa. Trebalo je pisati gore, a ne dole.
Oprosti.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

A ipak, sumnjam da će i sutra gore.Opet ameri u crvenom.GDAX danas -1,9, S&P 500 -0,36(u trenutku pisanja), što bi značilo da je Crobex još i dobro prošao.Ipak je potpora na 3500 jača, nego što sam mislio.Bože daj da izdrži,ali nisam baš pretjerano uvjeren da će to biti baš tako.
Nema nam Vlada ovih dana,pa će nam sigurno mikimaki biti od veeelike pomoći, zar ne Von Braun, ti ionako obožavaš crne tonove, pa ćeš doći na svoje.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Palo mi na pamet danas što bi bilo da sam zadnjih godinu dana trgovao s nekom dionicom isključivo po tehničkoj analizi i to po nekoj jednostavnoj metodi, recimo MACD. Izbor je pao na ATPL.
Računao sam sljedeći dan nakon signala kupnju/prodju po nekoj srednjoj cijeni 10 dionica, odbio sam i 0,6% proviziju.
Rezultat je 14 transakcija i nakon zadnje prodaje bih bio u plusu za 8.210kn. Novi buy signal još nije došao.
Eh kad bi to bar tako funkcioniralo u stvarnosti i kad bih bar mogao biti toliko lišen emocija… [cool]

New Report

Close