Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PREŠLI SMO DANAS PRVI OTPOR NA(R1) 3527 PRVI PUTA

pošto je dosadan dan, nadam se da će neki dobrovoljac tehničar imati volje malo prokomentirati ovu sličicu za ERNT….

Ono što mi moje slabo znanje tehničke analize dopušta da vidim je da već dosta dugo cijena lupa po doljnjem bolingeru, i da se macd. ceć nekoliko puta dodirivao ili presjecao , nisam siguran iz ove sličice….

molio bi nekoga da mi kaže kako se interpretira ovaj doljnji pokazatelj "trix"….

unaprijed hvala za sve komentare….

Zanima me konkretno nekakva kratkoročnija predviđanja ….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

zaboravih zalijepiti sličicu…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

mislim da je TA za ERNT nepouzdana zbog velikog pada nakon dividende, macd mi djeluje izobličeno, skroz je sljepljen, al bolje čekaj stručnjake ja sam amater.


pošto je dosadan dan, nadam se da će neki dobrovoljac tehničar imati volje malo prokomentirati ovu sličicu za ERNT….

Ono što mi moje slabo znanje tehničke analize dopušta da vidim je da već dosta dugo cijena lupa po doljnjem bolingeru, i da se macd. ceć nekoliko puta dodirivao ili presjecao , nisam siguran iz ove sličice….

molio bi nekoga da mi kaže kako se interpretira ovaj doljnji pokazatelj "trix"….

unaprijed hvala za sve komentare….

Zanima me konkretno nekakva kratkoročnija predviđanja ….

Iako je u ovom trenutku nezahvalno se koristiti TA, po mom mišljenju,
svi pokazatelji za ERNT su loši.
MACD je nakon nekog vremena plesanja na žici krenuo u negativan teritorij, RSI je u oversoldu koji ništa ne znači nego to da uvijek može biti još više oversold, volumen je u padu.
Sve naznake su za dalji pad

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Evo analiza malo dugoročnije i za sutra.
Sutra bi mogli opet malo rasti i formirati stepenicu , ali na manjem prometu nego danas.
Dugoročnije se očekuje daljnji pad i odbijanac.

@evogaopet

1.nisu svi pokazatelji losi
4.prometi/volumeni se ne smanjuju, dapace!
2.MACD i RSI jesu u negativi, ali pokazuju izrazitu divergenciju, sto znaci da je trend pri kraju i da je slab.uskoro se moze ocekivati promjena trenda!
3.sve naznake su da ce se trend okrenuti, ADI je napuhan do boli, jednostavno, ne izgleda mi ko da ima gdje padat bez nekog odbijanca.

osobno, ne bih bio u toj dionici, jer je moguce da se odbije do 2100-2200, pa opet fljus, ali kratkorocno, mislim da ce gore!

jedva cekam sta baron/mikimaki ima za reci, u stealth modu je, znam da je on to kupovao po 2400 nakon pada od dividende i ostao zarobljen, nije se odbilo kako je ocekivao.hehehe
[lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


jedva cekam sta baron/mikimaki ima za reci, u stealth modu je, znam da je on to kupovao po 2400 nakon pada od dividende i ostao zarobljen, nije se odbilo kako je ocekivao.hehehe
[lol]

Kupio nakon pada na ex-dividenda day, na 2500, čekao 1 dan i kad sam vidio da dalje pada prodao po istoj cijeni. Na koliko je sada, nisam ni gledao.


Evo analiza malo dugoročnije i za sutra.
Sutra bi mogli opet malo rasti i formirati stepenicu , ali na manjem prometu nego danas.
Dugoročnije se očekuje daljnji pad i odbijanac.

Ovo u tebe je kao vremenska prognoza.Ako sutra ne bude kiše, bit će sunčano.
Javi se Vakuli, možda tamo ćeš više pogađati.
Znaš da i ćorava koka digod ćokne koje zrno,pa tako je i s tvojim analizama.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač


jel mi moze netko na privatno poslati di mogu naci sve formacije tehnicke analize sa objasnjenjima, hvala unaprijed, [proud]

evo, danas sam nekoliko puta htio staviti ovaj link, ali je PD "štekao" pa izbacivao server…
Dakle, ovdje imaš odlične informacije, čak i neke oko koji je bilo spora na ovom topicu (fibonacci fan, ako se ne varam)…
Vaš link

@ fazan

Ptico, što ćemo s ovim svijećama?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

ATPL, malo pozitive, slabo ali ipak nesto

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

New Report

Close