Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


xman-

hvala na lijepom grafu Belje- na incredble chart, no zamolio bih te ukoliko mozes ( dakako) da mi dajes instrukcije na koji si nacin izveo upload data nasih dionica na incredble chart-u, inace izgleda izvrsno


Odgovorio sam ti na prethodnoj stranici…

Šta nam govori ova letargija danas? Da li padamo prema 3200 ili se krećemo prema gore

nekak mi se čini da baš i ne prelazimo 3700…jel ovo stepenica prema prema dole?
banke i njihovi otipis će će bit razlog za 3200.

Meni se čini da pri ovako niskoj likvidnosti nema nikakvog trenda, svejedno da li kliznemo dolje ili gore, svaki proboj mora pratiti visoki volumen a toga nema, moguće je da cijene nastave besciljno lutati, vrlo se rijetko dešava ali se zna desiti, tako kaže i murphy što znači da obrasci ovoga ili onoga padaju u vodu nema ničega.
Nadam se da burza neće ˝šaptom˝pasti


nekak mi se čini da baš i ne prelazimo 3700…jel ovo stepenica prema prema dole?
banke i njihovi otipis će će bit razlog za 3200.

Nema razloga što god bilo, jednostavno niko ne kupuje a ni ne prodaje, cijene mogu jedino zbog neaktivnosti pasti same od sebe bez osobitog razloga.
Ništa do jeseni definitivno, ovo postaje dosadno


nekak mi se čini da baš i ne prelazimo 3700…jel ovo stepenica prema prema dole?
banke i njihovi otipis će će bit razlog za 3200.

Bojim se da kad Citigroup objavi izvješće da će nastati bježanija.
Nažalost , postalo je očigledno da su Europljani papci koji samo gledaju preko bare.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



nekak mi se čini da baš i ne prelazimo 3700…jel ovo stepenica prema prema dole?
banke i njihovi otipis će će bit razlog za 3200.

Bojim se da kad Citigroup objavi izvješće da će nastati bježanija.
Nažalost , postalo je očigledno da su Europljani papci koji samo gledaju preko bare.
[/quote]
mene samo muči koliko točno su oni tamo to sve predvidjeli, to je ključno.
Goldman Sachs (a oni imaju profite drugi propadaju pa im vjerujem) predviđa sranje s bankama, sad i Citi…ta predviđanja su već spustila indexe pošteno, sad je jedino pitanje kolko točne su im prognoze…ako ovi podbace i ta pesimistična predviđanja eto katastrofe, ako objave kao predviđeno neće se ništa značajno dogodit jer im sve ide "po planu"…al ovaj vikend još i sastanak OPECa, FEDa, ističu futuresi i opcije… a mi 6kn prometa…sad tek vidim šta znači likvidnost.

šta kažu grafovi, ajde dečki imamo vremena za crtanje, ionak ništ ne trgujemo.


misliš da neće niže?

Evo danas ti je najniza cijena bila 224 kn (BLJE)

zanimljivo sve manje kojekakvih grafova i analiza , posao je odrađen izgleda , a onima koji su u te grafove blejali ka …….u šarena vrata , a nemaju pojma šta gledaju moglo se napisat i nacrtat bilo što…
srića ne spadam u takve…… [bye]


zanimljivo sve manje kojekakvih grafova i analiza , posao je odrađen izgleda , a onima koji su u te grafove blejali ka …….u šarena vrata , a nemaju pojma šta gledaju moglo se napisat i nacrtat bilo što…
srića ne spadam u takve…… [bye]

u pravu si.
posao je odrađen.
evo ti sp500 prognoza od 15.06.
ne treba svaki dan tupit isto.

skužajte na upadu, morao sam reagirati na ovakva kukavičja jaja.
veća su i od mudonjinih [tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


zanimljivo sve manje kojekakvih grafova i analiza , posao je odrađen izgleda , a onima koji su u te grafove blejali ka …….u šarena vrata , a nemaju pojma šta gledaju moglo se napisat i nacrtat bilo što…
srića ne spadam u takve…… [bye]

Zbog ovakvih isfrustriranih pokusaja podcjenjivanja sam se i prestao javljati, a vi i dalje blejite u Crobex pa vidite gdje ide.
A mi bas mozemo ODRADITI POSAO, prosjecno otvaranje nasih grafova je bilo oko 100-150 puta, mozes mislit koja je to masa, a svi oni barem milijunasi ccc… pa kad smo ih uspanicili auu, stampedo.
Pozdrav [bye] i tebi, i ti si odradio posao.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...


zanimljivo sve manje kojekakvih grafova i analiza , posao je odrađen izgleda , a onima koji su u te grafove blejali ka …….u šarena vrata , a nemaju pojma šta gledaju moglo se napisat i nacrtat bilo što…
srića ne spadam u takve…… [bye]

Sve je manje analiza zato što je veliki pad potpuno izvjestan.
Analizirat ćemo nakon potopa.
Što se mene tiče H&S je siguran

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close