Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moze li mi neko dat graf za BLJE



Kolege jeli vam poznato ima li negdje (stockchart, incredible chart i sl.) a da se mogu vidjeti podaci za dionice i indekse 60 min…

Evo još jednom da osvježim pitanje…ima li negdje 60 min OHCL podataka for free za američke indekse i dionice, također i za naš indeks i dionice…ako je netko negdje naletio na takve podatke molim postajte link…
Hvala
[/quote]

crobex ohlc a na zse imas za pojedinu dionicu koju hoces

http://www.bloomberg.com/apps/data?pid=webpxta&Securities=CRO:IND&TimePeriod=5Y&Outfields=HDATE,PR006-H,PR007-H,PR008-H,PR005-H,PR013-H,&rnd=421
ohlc

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo




Kolege jeli vam poznato ima li negdje (stockchart, incredible chart i sl.) a da se mogu vidjeti podaci za dionice i indekse 60 min…

Evo još jednom da osvježim pitanje…ima li negdje 60 min OHCL podataka for free za američke indekse i dionice, također i za naš indeks i dionice…ako je netko negdje naletio na takve podatke molim postajte link…
Hvala
[/quote]

crobex ohlc a na zse imas za pojedinu dionicu koju hoces

http://www.bloomberg.com/apps/data?pid=webpxta&Securities=CRO:IND&TimePeriod=5Y&Outfields=HDATE,PR006-H,PR007-H,PR008-H,PR005-H,PR013-H,&rnd=421
ohlc
[/quote]

Ako sam dobro vidio ovdje se radi o EOD (end of day ) podacima…meni treba 60 minutni OHCL podaci…
Svejedno hvala i na ovome…
Pozz


moze li mi neko dat graf za BLJE

i ragazzo..jel kupuješ i smanjuješ ulaz ili još čekaš? [smiley]


i ragazzo..jel kupuješ i smanjuješ ulaz ili još čekaš? [smiley]

kupujen sutra na 220
to san ceka vec 20 dana da testira tu cijenu

xman puno ti hvala

misliš da neće niže?

xman-

hvala na lijepom grafu Belje- na incredble chart, no zamolio bih te ukoliko mozes ( dakako) da mi dajes instrukcije na koji si nacin izveo upload data nasih dionica na incredble chart-u, inace izgleda izvrsno


xman-

hvala na lijepom grafu Belje- na incredble chart, no zamolio bih te ukoliko mozes ( dakako) da mi dajes instrukcije na koji si nacin izveo upload data nasih dionica na incredble chart-u, inace izgleda izvrsno

Imam svoju bazu podataka koju svaki dan ažuriram…odnosno automatski mi se ažurira i onda vučem podatke u incredible preko hard disca …incredible nema csv podatke za banana tržišta nažalost….

Evo prilažem i DOW JONES … veliki pritisak na prodaji…što se vidi iz dijagrama protoka novca…očekujem da vrlo skoro testira 11750 iz ožujka…u slučaju proboja… 10500-11000….ne vjerujem da će Crobex ostati imun na pad down jonesa…ionako se sve ”bitnije” burze okreću kako ameri sviraju…
Pozdrav

xman-

hvala na lijepom grafu Belje- na incredble chart, no zamolio bih te ukoliko mozes ( dakako) da mi dajes instrukcije na koji si nacin izveo upload data nasih dionica na incredble chart-u, inace izgleda izvrsno

New Report

Close