Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dragi ( A-bu, ali ? ) ja bi voljela da griješim ali čini mi se da nema danas odbijanca, a ni sutra, a ni preksutra.

sanja

Hm nije još kraj ali je blizu čini mi se, još 50-100 bodova crobex bi morao izgubiti, ako to probije onda sigurno idemo na 3200. Ponedjeljak bi mogao reći puno više pošto i sutra ronimo bar 1% sigurno.
Ova korekcija je neusporediva s onom zadnjom, mali prometi čisto smiješmno za gledati , kad se sjetim onoga kad se nabijalo preko 150 milja uz 2-3% minusa ovo je beba


Kerefek, ja govorim o daytrade-u, kupnja IGH po 10000 i ev. prodaja po cca 10300-10400, negdje na sredini dana, na kraju dana cijena moze biti i niza ali vrh bi mogao biti tu negdje, u jednom danu 3-4 % (minus troskovi brokera 1.2%) znaci cisto 2-3%.
Pratis li burzu live? Trenutacno prva prodaja IGH 10280 prva kupnja 10154, tko je na drogama?!

PS. Inace ja sam danas bio na kupnji samo sam se postavio malo nize od otpora jer trejdam u smjeru suprotnom od trenda sto jer riskantno

Ako tako trejdaš onda ti se crno piše. Evo u najboljem teoretskom slučaju sada si mogao zaraditi
1500 kuna ako si kupio onih 10 komada na 10000 i prodao ih odmah poslije na 10295.
Minus provizija i to je to s riskantno uloženih 100000kn.
Fala ali ja ni u ludilu ne bi hvatao takve intraday valove.
Dolazi u obzir jedino ako si broker i direktno unosiš naloge bez provizije.
Čak i onda je veeeeliki rizik.

biti će ga oko 12 a polje 2 sata ko pukovnik ko pokajnik, sve bu se ond vidjelo

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Draga qwekdjweiofhwi??, skola je zavrsena

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...



PS. Inace ja sam danas bio na kupnji samo sam se postavio malo nize od otpora jer trejdam u smjeru suprotnom od trenda sto jer riskantno

Čak i onda je veeeeliki rizik.
[/quote]
A sta sam ja rekao?

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...



Kerefek, ja govorim o daytrade-u, kupnja IGH po 10000 i ev. prodaja po cca 10300-10400, negdje na sredini dana, na kraju dana cijena moze biti i niza ali vrh bi mogao biti tu negdje, u jednom danu 3-4 % (minus troskovi brokera 1.2%) znaci cisto 2-3%.
Pratis li burzu live? Trenutacno prva prodaja IGH 10280 prva kupnja 10154, tko je na drogama?!

PS. Inace ja sam danas bio na kupnji samo sam se postavio malo nize od otpora jer trejdam u smjeru suprotnom od trenda sto jer riskantno

Ako tako trejdaš onda ti se crno piše. Evo u najboljem teoretskom slučaju sada si mogao zaraditi
1500 kuna ako si kupio onih 10 komada na 10000 i prodao ih odmah poslije na 10295.
Minus provizija i to je to s riskantno uloženih 100000kn.
Fala ali ja ni u ludilu ne bi hvatao takve intraday valove.
Dolazi u obzir jedino ako si broker i direktno unosiš naloge bez provizije.
Čak i onda je veeeeliki rizik.

[/quote]

Slažem se, jako riskantno.

Kolege, tko ima cash-a mislim da će ,ako danas završimo s minusom biti dobar dan za kupnju bar s dijelom cash-a uskoro smo na prvom ozbiljnom otporu.
Inače ova nazovi korekcija je teška smijurija bolje rečeno jadna je

na koliko je taj otpor?


na koliko je taj otpor?

61,8% fibonacci ili oko 3590 bodova. Naravno nećeš gledati u nekoliko bodova ali tu smo negdje ovo bi trebao biti kraj korekcije ili u suprotnom potpop ako se probije ova granica vraćamo se na početak dakle 3200 ili niže.
Kako god spremite cash za slučaj da kliznemo i radujte se sniženju na ZSE. Ja ipak vjerujem u otimističniju opciju

hvala che


Kolege jeli vam poznato ima li negdje (stockchart, incredible chart i sl.) a da se mogu vidjeti podaci za dionice i indekse 60 min…

Evo još jednom da osvježim pitanje…ima li negdje 60 min OHCL podataka for free za američke indekse i dionice, također i za naš indeks i dionice…ako je netko negdje naletio na takve podatke molim postajte link…
Hvala

New Report

Close