Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@pofuk
pogledaj pod: view, rotate 90

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

desni klik – rotate clockwise.
sad kad se atpl odbila od ovih predviđenih 2550, kamo je krenula, odbijanac preko 2600 ili smao predah prema dole da je ostale mogu sustić?

@ james

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


desni klik – rotate clockwise.
sad kad se atpl odbila od ovih predviđenih 2550, kamo je krenula, odbijanac preko 2600 ili smao predah prema dole da je ostale mogu sustić?

fala svima kaj mi pomazete


desni klik – rotate clockwise.
sad kad se atpl odbila od ovih predviđenih 2550, kamo je krenula, odbijanac preko 2600 ili smao predah prema dole da je ostale mogu sustić?

evo…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



desni klik – rotate clockwise.
sad kad se atpl odbila od ovih predviđenih 2550, kamo je krenula, odbijanac preko 2600 ili smao predah prema dole da je ostale mogu sustić?

evo…
[/quote]
hvala vlad.
jučer sam si poželio neku blokadu za rođendan, a ATPL na -6% je ko blokada, nisam mogo odolit iako mi prvi put pobjegla, al sad je moja, nadam se da mi se crno piše (al na grafu).

nemam današnji preciznu HL situaciju na blumbiju.

odokativno sam je povukao.

izgleda da se formirao manji klin:
-ako sam dobro ucrtao današnji HL i
– ako ameri danas ne skliznu,
sutra je moguć manji odbijanac grobija.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




desni klik – rotate clockwise.
sad kad se atpl odbila od ovih predviđenih 2550, kamo je krenula, odbijanac preko 2600 ili smao predah prema dole da je ostale mogu sustić?

evo…
[/quote]
hvala vlad.
jučer sam si poželio neku blokadu za rođendan, a ATPL na -6% je ko blokada, nisam mogo odolit iako mi prvi put pobjegla, al sad je moja, nadam se da mi se crno piše (al na grafu).
[/quote]
sretan rodjendan i svako dobro
pofuk
Mahnahmahnah!
to ukucajte na yubito za rodjendan da se malo prodrmate

mislim da bi trebali poceti analizirati americke indexe, dobit cemo vjerodostojnije podatke, koje cemo moci primjeniti i kod nas.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


mislim da bi trebali poceti analizirati americke indexe, dobit cemo vjerodostojnije podatke, koje cemo moci primjeniti i kod nas.

Mislim da američki indexi nemaju veze sa nama, jer smo drugo tržište, bolje analizirati europu.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


mislim da bi trebali poceti analizirati americke indexe, dobit cemo vjerodostojnije podatke, koje cemo moci primjeniti i kod nas.

narednih par dana neka ti MIGrena eMIGrira…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Analyses…..Crobex

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close