Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

james,
fondovi ne lupaju.
ni prema gore, ni dole.
a mogli bi.

ako zanemarimo njih, sužavanje simetričnog trokuta sa malim volumenima , a uz rast grobija prije formiranja trokuta, jest dobar znak.
ovo je el klasiko tehničke.

stoga,
1. ako fondovi budu rezervirani,
2. a mi otresemo,
imamo sindrom banana tržišta.
drugim riječima, burzom dominiraju muškići [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Nastavak pada ili stagnacije uzrokuje sve dublji i jači SELL signal.
Staviti ću samo jedan primjer, jer su skoro svi slični.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Nastavak pada ili stagnacije uzrokuje sve dublji i jači SELL signal.
Staviti ću samo jedan primjer, jer su skoro svi slični.

Barone pa po toj TA sve vise se priblizava u buy signal jer ide prema rubu donjeg bollingera i u plavo odnosno podcijenjenost uz smanjivanje prometa,o cem ti pricas a dionica je na 2800kn,znaci da ce ona lagano gore.Zato ne lazi po grafu i ne zaokruzuj nesto sto je bilo jos prije 7 dana

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Industrogradnju kupovati po tehničkoj?

U TA se može pouzdati na likvidnim dionice, a za nelikvidne kao što je Industrogradnja (bila), bez obzira na docap , TA nije od koristi.

Ipak za INDG i TA na istoj dolaze bolji dani.

zaboravih napisati kad je onda po tvom grafu buy signal kad je u crvenom po cci-u i rsi-u [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Sad vidim da je James Knox već dao isti komentar. [thumbsup]


Barone pa po toj TA sve vise se priblizava u buy signal jer ide prema rubu donjeg bollingera i u plavo odnosno podcijenjenost uz smanjivanje prometa,o cem ti pricas a dionica je na 2800kn,znaci da ce ona lagano gore.Zato ne lazi po grafu i ne zaokruzuj nesto sto je bilo jos prije 7 dana

Kako mogu lagati po grafu kad sve lijepo piše i sve sam lijepo označio. Označio sam dodirivanje donjeg bollingera i onda pad. Naravno da nam slijedi još malo par dana stagnacije da se još malo bollinger sužava.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


zaboravih napisati kad je onda po tvom grafu buy signal kad je u crvenom po cci-u i rsi-u [lol]

Inače, Baron ima zanimljivu terminologiju glede ovih oscilatora.

Sjećam se da je jednom na topicu HT-a prekupljeno područje na RSI-a, nazvao BUY područjem.



Nastavak pada ili stagnacije uzrokuje sve dublji i jači SELL signal.
Staviti ću samo jedan primjer, jer su skoro svi slični.

Barone pa po toj TA sve vise se priblizava u buy signal jer ide prema rubu donjeg bollingera i u plavo odnosno podcijenjenost uz smanjivanje prometa,o cem ti pricas a dionica je na 2800kn,znaci da ce ona lagano gore.Zato ne lazi po grafu i ne zaokruzuj nesto sto je bilo jos prije 7 dana
[/quote]

Još mi je moćniji dio Baronove analize ATPL, gdje dane kada se na burzi nije trgovalo označava kao razdoblje "stagnacija poslije rasta" i nagovještaj pada.

Sad bi trebali biti sretni što nas slijedeći tjedan ne očekuju neradni dani.

Jer i neradni dani burze su postali sell signal. [lol] [lol] [lol]


Nastavak pada ili stagnacije uzrokuje sve dublji i jači SELL signal.
Staviti ću samo jedan primjer, jer su skoro svi slični.

vidim



Nastavak pada ili stagnacije uzrokuje sve dublji i jači SELL signal.
Staviti ću samo jedan primjer, jer su skoro svi slični.

Barone pa po toj TA sve vise se priblizava u buy signal jer ide prema rubu donjeg bollingera i u plavo odnosno podcijenjenost uz smanjivanje prometa,o cem ti pricas a dionica je na 2800kn,znaci da ce ona lagano gore.Zato ne lazi po grafu i ne zaokruzuj nesto sto je bilo jos prije 7 dana
[/quote]

da se i ja kao laik pridružim…malo sam pročitao TA i za mene je SELL signal davno bio…a kako kaže kolega wiking,još malo pa će BUY. sell je bio u periodu cca 19.-23.5.macd je davno prekrižio,rsi je skoro 30..sve je to bilo na gornjem boll.otkad je to sell?!?zašto tupite jedno te isto i krivo?sve jače i jače dolazi do izražaja sell signal.toliko je jak da će uskoro postati buy. vi pričekajte još malo pa prodajte da budete sigurni da je to pravi sell…valjda čekate da dotakne donji boll da budete sigurni?sigurno ćete onda dobro uletit. [smiley] [smiley]


Nastavak pada ili stagnacije uzrokuje sve dublji i jači SELL signal.
Staviti ću samo jedan primjer, jer su skoro svi slični.

evo me čist zanima da vi kolega Baron, kad po vama bude buy signal na ATPL da to isto stavite tu.jako sam znatiželjan.
hvala.




Nastavak pada ili stagnacije uzrokuje sve dublji i jači SELL signal.
Staviti ću samo jedan primjer, jer su skoro svi slični.

Barone pa po toj TA sve vise se priblizava u buy signal jer ide prema rubu donjeg bollingera i u plavo odnosno podcijenjenost uz smanjivanje prometa,o cem ti pricas a dionica je na 2800kn,znaci da ce ona lagano gore.Zato ne lazi po grafu i ne zaokruzuj nesto sto je bilo jos prije 7 dana
[/quote]

Još mi je moćniji dio Baronove analize ATPL, gdje dane kada se na burzi nije trgovalo označava kao razdoblje "stagnacija poslije rasta" i nagovještaj pada.

Sad bi trebali biti sretni što nas slijedeći tjedan ne očekuju neradni dani.

Jer i neradni dani burze su postali sell signal. [lol] [lol] [lol]
[/quote]

to mu dodje kao Doji,odnosno kak on zove dođi [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close