Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



e, ovih 3900 stvarno žilavo.
a trosjed nije logiran [shocked]
nema veze,
zato crni ivo lupa na komentarima trgovanja.
i sjedi na trosjedu. [tongue] [cool]

Vlad nije više u cashu, pa druka na rast, moram priznati vrlo neuvjerljivo.
Vidjet ćete šta će biti slijedeći tjedan.
Svaki dan se Crobex zakucava malo po malo , va i govorite ide gore, pa dokle.
Problem je u vama što slušate samo Vlada1111, to vam je kao da kupujete kruh samo u Konzumu, a on vam diktira cijenu.

[/quote]

i sto fali onom toplom kukuruznom francuzu u Konzumu,bas je dobar drugi me i ne zanimaju dok je ovaj fin

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Evo kako ja gledam. Obratite pozornost na promete. Slijedi nam pad. Vidjet ćemo.
Skromna analiza.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Evo crobija sa bloomberga da vam je lakše crtat……držmo se!

Uhljebe na ulicu!!!!!


Problem je u vama što slušate samo Vlada1111, to vam je kao da kupujete kruh samo u Konzumu, a on vam diktira cijenu.[/b]

i sto fali onom toplom kukuruznom francuzu u Konzumu,bas je dobar drugi me i ne zanimaju dok je ovaj fin
[/quote]

jel nije taj kukuruzni u zitnjaku od mlinara??? ihihihiih

sala mala

@baron

ja nisam bas skuzio da vlad nagovara nekog sa svojim postovima

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo



e, ovih 3900 stvarno žilavo.
a trosjed nije logiran [shocked]
nema veze,
zato crni ivo lupa na komentarima trgovanja.
i sjedi na trosjedu. [tongue] [cool]

Vlad nije više u cashu, pa druka na rast, moram priznati vrlo neuvjerljivo.
Vidjet ćete šta će biti slijedeći tjedan.
Svaki dan se Crobex zakucava malo po malo , va i govorite ide gore, pa dokle.
Problem je u vama što slušate samo Vlada1111, to vam je kao da kupujete kruh samo u Konzumu, a on vam diktira cijenu.[/b]
[/quote]

vlad nije ništa protrgovao jedno 15-ak dana.
pozicija ista kao i ona rečena prošli put:
keš ca 2/3, dionice ca 1/3.

samo, za razliku od nekih, pišem ono što vidim [tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

sp500

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

***obrisano***

a sada bek to TA.
ameri- mogućnost srednjoročnog (1-1.5 mjesec) raspleta.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kakva ljubav se ovdje razvila [proud]

vlad majstore, kad daješ imena fajlovima izbjegavaj naša slova, točke i slične stvari – neće forum prikazat takve slike.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Nešto me muči kolega Vlad.

Da li je moguće kod TA uzeti u obzir ostale faktore, konkretno me zanima situacija s dokapitalizacijama i sličnim eskapadama.Primjer Industrogradnja koju sam lakovjerno kupio po TA 1
G i ostalim koje sam našao na netu (poklapale se) a izbjegavao sam topic na forumu jer često zavara.

Izgleda da sam uletio dok su ostali izlijetali zbok dokapa a ja pogodio ko ćorava koka, pa me sad zanima da li je takav faktor uopće moguće uzeti u obzir prilikom jedne striknto matematičke metode i na koji način. Unaprijed hvala.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Nešto me muči kolega Vlad.

Da li je moguće kod TA uzeti u obzir ostale faktore, konkretno me zanima situacija s dokapitalizacijama i sličnim eskapadama.Primjer Industrogradnja koju sam lakovjerno kupio po TA 1
G i ostalim koje sam našao na netu (poklapale se) a izbjegavao sam topic na forumu jer često zavara.

Izgleda da sam uletio dok su ostali izlijetali zbok dokapa a ja pogodio ko ćorava koka, pa me sad zanima da li je takav faktor uopće moguće uzeti u obzir prilikom jedne striknto matematičke metode i na koji način. Unaprijed hvala.

naravno da treba obraćati pažnju na informacije.
one spadaju u fundamente koji oblikuju psihologiju ulagača, time i grafove.

ni oscilatori, ni formacije ne mogu predvidjeti informacijske eskapade, koji mogu instantno poremetiti dotadašnje oscilatore i grafove.

ali,
nakon takvog poremećaja (uz pretpostavku da je mala vjerojatnost događanja još jednog poremećaja u kratkom roku) oscilatori, a naročito formacije, mogu ukazati na varijante raspleta, ponekad i na samo jednu varijantu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Velika hvala kolega Vlad, idem dalje buljit u grafove i tražit varijantu raspleta, ali na prvi pogled mi se čini da neće biti frke.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Primjer Industrogradnja koju sam lakovjerno kupio po TA.

koelga TA funkcionira samo kod likvidnih dionica.
haha da i ja jednom nešto objasnim a ne samo pitam, al vratimo se sad pitanjima.
ovaj nevjerovatan promet danas je više dobar ili loš znak za skoru budućnost?

New Report

Close