Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ej Vlad,kako znaš da je 80% mogućnost pada?
Zašto nije 100% ?

Malo si čini mi se pobrkao lončiće. Ne možeš pročitati skriptu sa TOOne i misliti da barataš TA. A i nju nisi dobro proučio.. ajde pogledaj što znači RSI i kako se računa pa onda opet pogledaj svoje "analize". Lijepo je što se trudiš, ali vjeruj mi da je nekad dobro poslušati savjete iskusnijih i ne lupat po svome.



jutros sam ti postao grafove kao odgovor na tvoju ničim utemeljenu prognozu da idemo na 3700.
i rekao ti: evo ti pa vidi idemo li na 3700.
pa ti ne razumiš ni ironiju.
ti bi stvarno triba bit hanging man [shocked]

Ja vidim da ćemo roniti. Po čemu bi išli gore?
Trend dolazi odozgo, znači poslije klina se nastavlja prema dolje.
Kužiš?
EWT je isto tako prema dolje. 3 val će se završiti uskoro, i onda 5 valova dolje.
Evo ti nešto zanimljivo…
Vaš link
[/quote]
E moj barone da imalo poznaješ EWT ne bi to rekao, dakle kad nešto naučiš o tome onda ćeš znati da NIKADA, DAKLE NIKADA ne postoji 5 korektivnih valova nego 3.
Drugo, pogledaj 50 i 200 dnevne pomične prosjeke likvidnih dionica i crobexa, ubrzo će se na igh, ledu i još nekima prekrižiti što znači da predstoji dugoročni up trend.
Možda bi ti bilo bolje da iskoristiš ovu mini korekciju koja će trajati još par dana da uletiš u dionice dok još nije prekasno jer u vrlo bliskoj budućnosti crobex ide na cca 4500. Ako i padne na 3700 sutra prekosutra, morat ćeš biti jako brz jer sigurno ima mnogo onih koji imaju više casha koji priželjkuju isto




jutros sam ti postao grafove kao odgovor na tvoju ničim utemeljenu prognozu da idemo na 3700.
i rekao ti: evo ti pa vidi idemo li na 3700.
pa ti ne razumiš ni ironiju.
ti bi stvarno triba bit hanging man [shocked]

Ja vidim da ćemo roniti. Po čemu bi išli gore?
Trend dolazi odozgo, znači poslije klina se nastavlja prema dolje.
Kužiš?
EWT je isto tako prema dolje. 3 val će se završiti uskoro, i onda 5 valova dolje.
Evo ti nešto zanimljivo…
Vaš link
[/quote]
E moj barone da imalo poznaješ EWT ne bi to rekao, dakle kad nešto naučiš o tome onda ćeš znati da NIKADA, DAKLE NIKADA ne postoji 5 korektivnih valova nego 3.
Drugo, pogledaj 50 i 200 dnevne pomične prosjeke likvidnih dionica i crobexa, ubrzo će se na igh, ledu i još nekima prekrižiti što znači da predstoji dugoročni up trend.
Možda bi ti bilo bolje da iskoristiš ovu mini korekciju koja će trajati još par dana da uletiš u dionice dok još nije prekasno jer u vrlo bliskoj budućnosti crobex ide na cca 4500. Ako i padne na 3700 sutra prekosutra, morat ćeš biti jako brz jer sigurno ima mnogo onih koji imaju više casha koji priželjkuju isto
[/quote]

I ti bi kupovao po SMA 50 i SMA100, a neš ti indikatora.
Ovo što pričaš su naklapanja, bez objašnjenja i grafičkog prikaza.
Ja na IGH i LEDO-u vidim SELL trend, a ovo što ti vidiš je dugoročniji trend od par mjeseci SMA, koji se uvijek lako može produžiti ili preokrenuti.
Ako ima mnogo koji imaju cash, zašto se ne kupuje i ide prema gore???
Još jedno pitanje od njih mnogo.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

pozdrav
moram se i ja ukljucit u raspravu o crobexu

[tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

@baron

e bas na IGH nije sell trend.
ti ga isto ubodes…
ajde reci di ga vidis.
ps. pogledao sam tvoje grafove…


pozdrav
moram se i ja ukljucit u raspravu o crobexu

[tongue]


100 za urednost i preglednost

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.





jutros sam ti postao grafove kao odgovor na tvoju ničim utemeljenu prognozu da idemo na 3700.
i rekao ti: evo ti pa vidi idemo li na 3700.
pa ti ne razumiš ni ironiju.
ti bi stvarno triba bit hanging man [shocked]

Ja vidim da ćemo roniti. Po čemu bi išli gore?
Trend dolazi odozgo, znači poslije klina se nastavlja prema dolje.
Kužiš?
EWT je isto tako prema dolje. 3 val će se završiti uskoro, i onda 5 valova dolje.
Evo ti nešto zanimljivo…
Vaš link
[/quote]
E moj barone da imalo poznaješ EWT ne bi to rekao, dakle kad nešto naučiš o tome onda ćeš znati da NIKADA, DAKLE NIKADA ne postoji 5 korektivnih valova nego 3.
Drugo, pogledaj 50 i 200 dnevne pomične prosjeke likvidnih dionica i crobexa, ubrzo će se na igh, ledu i još nekima prekrižiti što znači da predstoji dugoročni up trend.
Možda bi ti bilo bolje da iskoristiš ovu mini korekciju koja će trajati još par dana da uletiš u dionice dok još nije prekasno jer u vrlo bliskoj budućnosti crobex ide na cca 4500. Ako i padne na 3700 sutra prekosutra, morat ćeš biti jako brz jer sigurno ima mnogo onih koji imaju više casha koji priželjkuju isto
[/quote]

I ti bi kupovao po SMA 50 i SMA100, a neš ti indikatora.
Ovo što pričaš su naklapanja, bez objašnjenja i grafičkog prikaza.
Ja na IGH i LEDO-u vidim SELL trend, a ovo što ti vidiš je dugoročniji trend od par mjeseci SMA, koji se uvijek lako može produžiti ili preokrenuti.
Ako ima mnogo koji imaju cash, zašto se ne kupuje i ide prema gore???
Još jedno pitanje od njih mnogo.
[/quote]
Pa naravno da gledam bar mjesec dana unaprijed, to što će biti danas ili sutra je potpuno nebitno, ako ti reagiraš i držiš prst na obaraču buljeći svaki dan u zse monitor non stop, onda ti je to, vjeruj mi najbrži put da spušiš svu lovu koju si namijenio burzi.
Ponašaj se anticiklički i možda nešto i zaradiš, a ovo što ti radiš je suludo pa vidim da si non stop tu u svako vrijeme, meni se čini da ti se nešto jako loše desilo s dionicama izgleda da si prodao na 3200 i sad panika, a čudi me da nisi u to vrijeme primijetio one ogromne promete, a trebao bi znati da su pri promjeni trenda jedan od glavnih pokazatelja, dakle nema promjene bez velikog prometa. Nije još kasno recimo imat ćeš prilku još ovaj i možda idući tjedan ubosti po povoljnoj cijeni






jutros sam ti postao grafove kao odgovor na tvoju ničim utemeljenu prognozu da idemo na 3700.
i rekao ti: evo ti pa vidi idemo li na 3700.
pa ti ne razumiš ni ironiju.
ti bi stvarno triba bit hanging man [shocked]

Ja vidim da ćemo roniti. Po čemu bi išli gore?
Trend dolazi odozgo, znači poslije klina se nastavlja prema dolje.
Kužiš?
EWT je isto tako prema dolje. 3 val će se završiti uskoro, i onda 5 valova dolje.
Evo ti nešto zanimljivo…
Vaš link
[/quote]
E moj barone da imalo poznaješ EWT ne bi to rekao, dakle kad nešto naučiš o tome onda ćeš znati da NIKADA, DAKLE NIKADA ne postoji 5 korektivnih valova nego 3.
Drugo, pogledaj 50 i 200 dnevne pomične prosjeke likvidnih dionica i crobexa, ubrzo će se na igh, ledu i još nekima prekrižiti što znači da predstoji dugoročni up trend.
Možda bi ti bilo bolje da iskoristiš ovu mini korekciju koja će trajati još par dana da uletiš u dionice dok još nije prekasno jer u vrlo bliskoj budućnosti crobex ide na cca 4500. Ako i padne na 3700 sutra prekosutra, morat ćeš biti jako brz jer sigurno ima mnogo onih koji imaju više casha koji priželjkuju isto
[/quote]

I ti bi kupovao po SMA 50 i SMA100, a neš ti indikatora.
Ovo što pričaš su naklapanja, bez objašnjenja i grafičkog prikaza.
Ja na IGH i LEDO-u vidim SELL trend, a ovo što ti vidiš je dugoročniji trend od par mjeseci SMA, koji se uvijek lako može produžiti ili preokrenuti.
Ako ima mnogo koji imaju cash, zašto se ne kupuje i ide prema gore???
Još jedno pitanje od njih mnogo.
[/quote]
Pa naravno da gledam bar mjesec dana unaprijed, to što će biti danas ili sutra je potpuno nebitno, ako ti reagiraš i držiš prst na obaraču buljeći svaki dan u zse monitor non stop, onda ti je to, vjeruj mi najbrži put da spušiš svu lovu koju si namijenio burzi.
Ponašaj se anticiklički i možda nešto i zaradiš, a ovo što ti radiš je suludo pa vidim da si non stop tu u svako vrijeme, meni se čini da ti se nešto jako loše desilo s dionicama izgleda da si prodao na 3200 i sad panika, a čudi me da nisi u to vrijeme primijetio one ogromne promete, a trebao bi znati da su pri promjeni trenda jedan od glavnih pokazatelja, dakle nema promjene bez velikog prometa. Nije još kasno recimo imat ćeš prilku još ovaj i možda idući tjedan ubosti po povoljnoj cijeni
[/quote]

Hvala opet na iscrpnoj tehničkoj analizi.
Rekao bih recimo po puno povoljnijoj cijeni.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Da objavim da sam Barona stavio na listu prijatelja.

Čovjek mi postao na čudan način simpatičan, koliko god bio neargumentiran.

Baron, evo da će sutra preko tih 2.850. Kao "nož kroz maslac".

Šta ćemo ashrak?
ATPL na 2811kn. trenutno, i ne izgleda dobro.
Ako ja ne znam TA i govorim pogrešno, kako to da pogađam?
Evo , gledajte danas.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7



Da objavim da sam Barona stavio na listu prijatelja.

Čovjek mi postao na čudan način simpatičan, koliko god bio neargumentiran.

Baron, evo da će sutra preko tih 2.850. Kao "nož kroz maslac".

Šta ćemo ashrak?
ATPL na 2811kn. trenutno, i ne izgleda dobro.
Ako ja ne znam TA i govorim pogrešno, kako to da pogađam?
Evo , gledajte danas.
[/quote]

Ajde mudronjo reci neki buy signal.

@Vlad

Imam pitanje u vezi ovog abc korektivnog rasta, dali je potrebno da u b valu treći tj. zavšni val b val ima dno ispod prvog b vala tj. 3800…

Barone, ajde odvoji malo od tog svog keša pa kupi ovu knjigu :

http://www.poslovni.hr/59543.aspx

U njoj ćeš vidjeti da RSI i Williams daju sell signal kad su u crvenom (na vrhu, overbought) a buy kad su u plavom (na dnu, oversold area), a ne obrnuto kako si dosad pisao na svojim crtežima. Kad to naučiš, možda ti se više neće dešavati da prodaješ na 3200 i kupuješ na 4100.

P.S. Jedino mi nije jasno da li stvarno ne znaš, ili namjerno pišeš krivo da nagovoriš nekog ko se ne razumije u TA na prodaju.

New Report

Close