Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ljudi skulirajte se, zaboravite grafove, volatilnost je gotova, možda još nešto sutra procuri, ali samo u početku trgovanja, nakon toga, negdje iza 11:00, 12.00 slijedi nam faza stabilizacije (debeli odbijanac), nakon toga povratak na prošli ponedjeljak.

S toga mirno i oprezno sutra ujutro, moja preporuka ništa poduzimati do 12:, 13:00 sati, jer bi mogli učiniti nešto vrlo neoprezno i zažaliti, situacija je ipak predvidiva.

Oni Vas čitaju, znali su da svi očekuju korekciju na 4200-4300, a oni su je započeli na 4125, tako da i na linijama potpore su se postavili osjetno više, 3.750, (možda nešto sitno procuri ispod te razine ) i onda opet gore, jer ne možete pogađati +/- 1-2%.

Za sada si bio u pravu…

evo sam nešto sklepao u 5 minuta, u gužvi sam.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


evo sam nešto sklepao u 5 minuta, u gužvi sam.

Ukoliko se danas odbijemo prema slici u prilogu , moguć je tvoj scenario.

nisam pratio, ali mi se čini:
1.otvorili u minusu (?)
2. zatvorili u plusu
3. volumen dobar.

ako su premise ok, sutra bi mogli napast 3900.
osim ako fond manageri ne odluče napast 3700
[angry]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Neće napadati 3.700!

Definitivno nije up trend.
Rast će možda malo sutra i prekosutra, i onda ponovno pad.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Analitičari: Tehnička analiza sugerira daljnju korekciju

Vaš link

možda prikazati i daljnji tekst

Ipak, neki analitičari očekuje oporavak cijena nakon četiri dana njihove oštre korekcije tijekom kojih je Crobex oslabio 7,43 posto.

bit će bolje................


Definitivno nije up trend.
Rast će možda malo sutra i prekosutra, i onda ponovno pad.

Konačno da se i ja slažem sa vama.Ipak malo više informacija za ovakvu tvrdnju ne bi bilo zgorega.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač



Analitičari: Tehnička analiza sugerira daljnju korekciju

Vaš link

možda prikazati i daljnji tekst

Ipak, neki analitičari očekuje oporavak cijena nakon četiri dana njihove oštre korekcije tijekom kojih je Crobex oslabio 7,43 posto.
[/quote]
Eto, pa viruj bankovnim analitičarima.Puno su bolji ovi naši na PD-u, bar ti sličicama argumentiraju prognozu, a oni meštri od zanata , četiri na livu, četiri u sridi, a pet na desnu, pa ti igraj loto, imaš 30% šanse da pogodiš.A to ti je ipak malo bolje od sportske kladionice, tamo ni lipe ne ulažem.
Ča su me zgrintali. [angry]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Po oscilatorima koji su se prikazali na Crobexovom kretanju, nema šanse da kupim bilo šta.
Držao sam se uvijek osnova i profitirao sam. Kad sam filozofirao, pušio sam.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Po oscilatorima koji su se prikazali na Crobexovom kretanju, nema šanse da kupim bilo šta.
Držao sam se uvijek osnova i profitirao sam. Kad sam filozofirao, pušio sam.

Da, svi smo prosli tu skolu. Zlato je danas palo ali ne dovoljno da bi mogli ocekivati rast dionickih trzista. BDI je pao sto bi jos moglo uzdrmati crobex. Danas u SAD-u stagnacija sto ni sutra vjerovatno nece pozitivno djelovati na BDI. Rast mozda tek drugi tjedan ako bude srece.

Sta ovo ne izgleda kao pocetak petog vala crobexa…

moze komentar…

ovo je drito primjer kako svako proizvoljno može gledati grafove. da si uzeo još koji mjesec nazad mogo si dodat još 2 vala, a većina ljudi je negdje na sredini tvog grafa dodala još jedan cik-cik znači 2 vala više. valova ko u priči samo je pitanje kako će tko povuć…
[/quote]

Ovo sam radio od ATH tako da ne bi uzimao jos dva vala prije… Slazem se cista stvar iterpretacije…
[/quote]

Čista špekulacija.Brž će gori, brž će doli,veća-manja, pa poker aparati su izmišljeni odavno, ali izgleda da su i dalje omiljena zabava za hrvate.Je.aj ga, kocka nam je u krvi.Pa kockari, good luck.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

New Report

Close