Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozdrav

jel netko zna gdje se mogu skinuti crobex ohlc kao sto je nekad bilo ne zse
ja imam do 25.03.2008

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

Postao sam u petak Kanale i na Crobexu i na Croxu koji su jako dugački i postojani čak na Croxu još jači.Knjigu u ruke i pogledati poglavlje o kanalima.

Što će se dogoditi ako probijemo 3700?Pogledajte kanal.Na Croxu traje od 5 mjeseca 2007.Nema uzlaznog trenda dok ne probijemo gornju liniju kanala.

SAM PROTIV SVIH

slika vrijedi 1000 riječi! [smiley]

Nisam rekao da ćemo probiti 3700.Možda hoćemo a možda i nećemo ali ako probijemo…..
Ako bi se tu uspjeli održati to bi bilo odlično jer bi onda mogli preći u napad na gornju liniju kanala.

SAM PROTIV SVIH

vlad , koja je procjena pada ako se probije 3700?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

odgovorit ću u njegovo ime,nemam pojma!!


vlad , koja je procjena pada ako se probije 3700?

pogledat ću večeras.

1. varijanta
3700 bi trebala biti snažna potpora.

u slučaju odbijanca od 3700, idemo prema 3900.

a) ako se odbijemo od 3900 prema dole,može nastati novi h&s… u tom slučaju idemo _vjerojatno_ (ne sigurno) na 3200 kao minimalni target pada.

b)ako probijemo 3900, izgledno je da idemo na 4250-4300.

2. varijanta
potonemo ispod 3700.

tada je ca 3550 potpora.
poslije nje jedina jača potpora je 3200.

ne bih želio nikoga plašiti, razmišljam samo o mogućim varijantama.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

tehnički gledano, sad je jasno, nismo bili u bull marletu, već smo učinil koreltivni bear ABC, a sada smo u impulsivnom bearu! Zato ja nikako nisam mogao složiti 5 valova u cjenovnom kanalu, prošli tjedan!


Postao sam u petak Kanale i na Crobexu i na Croxu koji su jako dugački i postojani čak na Croxu još jači.Knjigu u ruke i pogledati poglavlje o kanalima.

Što će se dogoditi ako probijemo 3700?Pogledajte kanal.Na Croxu traje od 5 mjeseca 2007.Nema uzlaznog trenda dok ne probijemo gornju liniju kanala.

ni to probijanje na žalost nije definitivno.

crobex je podijeljen na dva svijeta.

jedan dio dionica nije probio gornju liniju svojega medvjeđeg kanala.

drugi dio ju je probio, i to neki jako. i to su oni koji su sada gurnuli cijeli crobex down, jer tendiraju opet prema kanalu.

onaj prvi dio crobexa, koji nije ni probio kanal, nekako mi se čini da i nije baš u nekoj korekciji, više kao da padaju onako reda radi.



vlad , koja je procjena pada ako se probije 3700?

pogledat ću večeras.

1. varijanta
3700 bi trebala biti snažna potpora.

u slučaju odbijanca od 3700, idemo prema 3900.

a) ako se odbijemo od 3900 prema dole,može nastati novi h&s… u tom slučaju idemo _vjerojatno_ (ne sigurno) na 3200 kao minimalni target pada.

b)ako probijemo 3900, izgledno je da idemo na 4250-4300.

2. varijanta
potonemo ispod 3700.

tada je ca 3550 potpora.
poslije nje jedina jača potpora je 3200.

ne bih želio nikoga plašiti, razmišljam samo o mogućim varijantama.

[/quote]

sjajna prognoza kolege vlada, ovako precizne upute croman nije davao niti na vrhuncu svoje popularnosti. sad bi vam svima doista trebalo biti jasno što ovih dana slijedi.
e, pa sretno.

Probijeno je nekoliko indikatora.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

hm fala na grafu,meni ne sluti na dobro

New Report

Close