Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex -2,48 % , 3.820,11 uz 33,2 mil.kn . Uskoro ćemo testirati otpor na 3800 .

grobi- mali klin

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


grobi- mali klin

Čini mi se da taj klin neće pomoći jer sa današnjim danom smo udaljeni od 2/3 stranice.
Na grafu u prilogu vidi se zašto je otpor na 3800 .

darko,
povuci fibo linije od 3216 do ca 4210- rast od dna do nedavnog maxa.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



grobi- mali klin

Čini mi se da taj klin neće pomoći jer sa današnjim danom smo udaljeni od 2/3 stranice.Na grafu u prilogu vidi se zašto je otpor na 3800 .
[/quote]

nije to previše važno (iako tako piše marfi).
klin zna "procuriti" na krivu stranu (u ovom slučaju prema dole) pa tek onda okrenuti smjer.

ako i procuri, na ca 3700 je snažna potpora.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


darko,
povuci fibo linije od 3216 do ca 4210- rast od dna do nedavnog maxa.

Ne znam što hoćeš reći , ali pogledaj ovaj graf . Presijekli smo 30 , a sada ćemo i 50 dana EMA.



darko,
povuci fibo linije od 3216 do ca 4210- rast od dna do nedavnog maxa.

Ne znam što hoćeš reći , ali pogledaj ovaj graf . Presijekli smo 30 , a sada ćemo i 50 dana EMA.
[/quote]

pa da postaviš fibo linije od zadnjeg izraženog minimuma do zadnjeg izraženog maksimuma i obratno.

dobit ćeš fibo razine potpore.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


zbog konstantnog optuživanja za druk mislim da ovdje više neću postati grafove.
ne želim prepadati ljude i biti uzrok njihovih možda i ishitrenih burzovnih reakcija.

Na žalost sad vidis kako se osjecao gospodin Croman kad su ga svi napadali i omalovazavali…
Zalosno je i to da svima grafovi odgovaraju kadao ni pokazuju UP, a kada su ociti signali za dolje, onda svi oni koji nesto znaju u ocima neznalica postaju drukeri prema dolje.

OK mi je tvoj trud, samo mislim da dosta saras sa alatima tehnicke analize..

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

ja mislim da vi svi koji se bavite tehničkom na našem tržištu ste ludi!

ovdje ni bog ne pomaže jer se ne zna ko tu koga zašto i kako! [rolleyes]


ja mislim da vi svi koji se bavite tehničkom na našem tržištu ste ludi!

ovdje ni bog ne pomaže jer se ne zna ko tu koga zašto i kako! [rolleyes]

Pogledaj zadnjih stotinjak postova i vidjet ces da pomaze!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

atpl probilo 2700, crobex probilo 3800
[smiley]

jel postoje naznake nekog odbijanca ili barem bull trapa ili idemo kontinuirano dole?

New Report

Close