Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Graf molimo .

graf molimo-čega, brodara ili bitcoina, brate? gnjavaža…ne da mi se više…
https://www.etoro.com/markets/btc/chart/

Odlican dokumentarac, preporucam.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Zaludu vam pocetak divergencija na ATPL jer ce tek zaroniti. Prije sam bio optimistican misleci kako ce do 260kn, al sad sam uvjeren da ce ispod 190kn.
Pa MACD sell je tek odsjekao.
Ne ide na ruku ni pad Kineske burze veci od 7%.
Slijedi tjedno crvenilo. Crobex potpore su 1990 koja ce puci glatko i dalje 1920, 1860 i 1800.
E sad pitanje je po meni hoce li stati na 1860 ili 1800.

Kineska burza je rasla preko 1%, te toliko o vjerodostojnosti tvoga pisanja, ako ne vjerujes evo link

https://www.teletrader.com/asian-stocks-gain-shrugging-off-coronavirus-conce/news/details/51157890?internal=1

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Kolega Neo dosta ste negativni, cemu to?
Svi svjetski indexi su napravili ath u zadnjih godinu dana. Crobex nije ni približno na razini 2007
Nije uspio prebaciti ni 2017.
Tako da ne ocekujem dramu u hr
Dapace. Kad vani vise nemaju kamo lovu ubaciti onda idu tamo gdje je potencijalno naj veci rast. Ili veci od onog gdje su sad.


Kolega Neo dosta ste negativni, cemu to?
Svi svjetski indexi su napravili ath u zadnjih godinu dana. Crobex nije ni približno na razini 2007
Nije uspio prebaciti ni 2017.
Tako da ne ocekujem dramu u hr
Dapace. Kad vani vise nemaju kamo lovu ubaciti onda idu tamo gdje je potencijalno naj veci rast. Ili veci od onog gdje su sad.

slažem se …predobar komentar.


VIRO

Imamo bullish divergenciju na RSI. RSI, MACD, Stoch, MFI i CCI ukazuju na rast, Bollinger napet ko praćka. Mogli bi potegnuti do cca 80 kn gdje je prijašnja zona podrške, što je potencijal od 39%.

Ovo i ja planiram odigrati.

Target pogođen “u bobu”.

Graf u prilogu.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Svaka čast mitkko…..imate li kakav graf za Sapn i Hpb?….


PTKM

Konsolidacija u trokutu. Cijena je na 50MA supportu. Ovaj setup baziram jedino na Ichimoku i 50MA supportu. Target je cca 80 kn. Potencijal rasta 45%, riskiram 6,5%.

I ovo planiram odigrati.

PTKM još uvijek u konsolidaciji, ali sada izgleda još bolje. Izlazimo iz trokuta, Bollinger napet ‘ko praćka, 55EMA i Cloud podrška, jučer smo imali prekrasni bullish hammer. Stochastic raste, MFI debelo u oversold i izgleda kao da hoće gore, MACD histogram u konstantnom rastu.

Target cca 80 kn.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Kolega hugh, evo graf za SAPN.

Cijena je trenutno u konsolidaciji u simetričnom trokutu, u 4. Elliott valu. Mislim da će tu biti još neko vrijeme, kako sam prikazao na grafu. Nakon konsolidacije cijena bi trebala otići do cca 420 kn.

Pozdrav!

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Hvala mitkko….

New Report

Close