Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo malo ispravka netocnog navoda gosp. Mitka. Za sad na atpl petica drzi vodu. Ako propusti onda ide druga varijanta, normalno sta drugo. Crobex nebi trebao izvan plave crte.

Slika heic ne radi. Druga varijanta atpl dakle.

ova druga varijanta prilično ružno izgleda!

Evo i novi graf Crobexa i predvidjanje za neke dionice. Vrijeme je za napustanje broda jer ce uslijediti jedan poprilično “gadan” propad.
Naravno to je samo moje misljenje i nije nikakav nagovor. Ovako vidim count Crobexa, ipak nije lako ni spaziti uvijek pravi count. RSI na visokih 89.4.

Evo i moje misljenje za neke sastavnice. Saponia bi mogla do 340kn, Hpb do 700kn gdje je fibo linija otpora.
Na pitanja nekih Viro ima 2 opcije. Ako prijedje 65kn uslijedit ce rast do raspona 90-110kn i potencijalni izlaz iz bear marketa. Ako ne prijedje slijedi propad do cca 44-46kn i onda turbo rast. RSI je rekordno nizak, cca 7 pa je lako moguc veci odbijanac. Uvjet je da top10 ne prodaje.


Evo i novi graf Crobexa i predvidjanje za neke dionice. Vrijeme je za napustanje broda jer ce uslijediti jedan poprilično "gadan" propad.
Naravno to je samo moje misljenje i nije nikakav nagovor. Ovako vidim count Crobexa, ipak nije lako ni spaziti uvijek pravi count. RSI na visokih 89.4.

Ne slazem se s vasom konstatacijom.
Uz mali mig drzave (citaj IPO Hrvatske poste) prije izbora, Crobex ide minimalno na 2500 bodova.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Bas ce drzava tj vlada prodati HP prije izbora i sebi zabiti noz u ledja. Crobex ide do prosle linije otpora 2150 i tada ce RSI biti na cca 95. Pregrijano.
Vidimo se na 1860. Korekcije su normala stvar u bull trendu. Radio sam usporedbu sa indeksima susjednih drzava. Crobex je jaci i od talijanskog indeksa.
Ja cekam da nam cijenjeni kolega sesto culo pokaze svoje grafove. Najlakse je gledati svisoka i drugima dijeliti opaske. Pattern je jasan i bit ce korekcija.
Bit ce Crobi na 2500, al ne ove godine.


Bas ce drzava tj vlada prodati HP prije izbora i sebi zabiti noz u ledja. Crobex ide do prosle linije otpora 2150 i tada ce RSI biti na cca 95. Pregrijano.
Vidimo se na 1860. Korekcije su normala stvar u bull trendu. Radio sam usporedbu sa indeksima susjednih drzava. Crobex je jaci i od talijanskog indeksa.
Ja cekam da nam cijenjeni kolega sesto culo pokaze svoje grafove. Najlakse je gledati svisoka i drugima dijeliti opaske. Pattern je jasan i bit ce korekcija.
Bit ce Crobi na 2500, al ne ove godine.

Bas suprotno, jedini nacin da sadasnja vlast dobije izbore na jesen je da raji pokloni neku pinku, u vidu IPO-a neke drzavne firme, a posto je HEP previse ispolitiziran, ostaje samo HP kao logican izbor. Rast Crobexa na 2400 bodova je rast od samo 20% na sadasnju razinu, tako da mislim da je to dostizno. S obzirom da je hrvatsko trziste kapitala bilo uspavano dosta dugo, mislim da su prosla i ova godina godine budjenja.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

poštovani tigrus kaj Vi velite sada za crobex,koja je Vaša prognoza


Evo i moje misljenje za neke sastavnice. Saponia bi mogla do 340kn, Hpb do 700kn gdje je fibo linija otpora.
Na pitanja nekih Viro ima 2 opcije. Ako prijedje 65kn uslijedit ce rast do raspona 90-110kn i potencijalni izlaz iz bear marketa. Ako ne prijedje slijedi propad do cca 44-46kn i onda turbo rast. RSI je rekordno nizak, cca 7 pa je lako moguc veci odbijanac. Uvjet je da top10 ne prodaje.

najviše mi se sviđa graf Viro ! 🙂

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



Evo i moje misljenje za neke sastavnice. Saponia bi mogla do 340kn, Hpb do 700kn gdje je fibo linija otpora.
Na pitanja nekih Viro ima 2 opcije. Ako prijedje 65kn uslijedit ce rast do raspona 90-110kn i potencijalni izlaz iz bear marketa. Ako ne prijedje slijedi propad do cca 44-46kn i onda turbo rast. RSI je rekordno nizak, cca 7 pa je lako moguc veci odbijanac. Uvjet je da top10 ne prodaje.

najviše mi se sviđa graf Viro ! 🙂

[/quote]

jedini problem je što ga je crtao onaj tko ima dionice i koji navija za rast cijene. ja bih volio vidjeti objektivan graf nekoga tko nema te dionice

budapest !

Nažalost toliko truda za analize, grafove, izvođenje zaključaka, ma cijela znanost od toga napravljena. Do sada se pokazala u devedesetposto slučajeva netočnom, ponavljam nažalost. Sve napisano od kolega pada u vodu, kada dva “kupca-mirovinska fonda” odluče kupovati ili prodavati neku ili neke dionice. Trguju tuđim novcima i briga njih za grafove, tablice, analize, oni rade svoj posao kako se dogovore a mi možemo misliti ovo i ono. Zaključivati ovo i ono, oni samo malim ulaganjem naših novaca okrenu i usmejre kretanja cijene pojedine dionice ili cijelog crobexa. To Vam je prava istina.Svaka čast na Vašem trudu kojeg ne omalovažavam i LP.

dan je pametniji od noći!

New Report

Close