Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo malo ERNT kako je probio donji Bollinger. Povratak slijedi u granice bollingera.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


ishod borbe na atpl ovisi o kretanju grobija.
ako on sklizne ispod 4000, mislim da rastu šanse pada atpl do ca 2800.
ali, ponavljam…
snažni fundamenti + snažni oscilatori (snažan uzlazni trend) vode bitku s 4 tehnička elementa (boll, divergencija cci-a, klin, ventilator) na razini 3000…

Mislim da ishod borbe na ATPL će utjecati na CROBEX.Znači ako ATPL bude padala pasti će i CROBEX nikako sada u ovome trenutku kada gledam TA za BDI koja mi nagovještava daljnji njegov rast ATPL ne može pasti .

SAM PROTIV SVIH

20 tjedana

I love the Smell of Profits in the Morning


vlad1111: ” ishod borbe na atpl ovisi o kretanju grobija. ako on sklizne ispod 4000, mislim da rastu šanse pada atpl do ca 2800. ali, ponavljam… snažni fundamenti + snažni oscilatori (snažan uzlazni trend) vode bitku s 4 tehnička elementa (boll, divergencija cci-a, klin, ventilator) na razini 3000… ” Mislim da ishod borbe na ATPL će utjecati na CROBEX.Znači ako ATPL bude padala pasti će i CROBEX nikako sada u ovome trenutku kada gledam TA za BDI koja mi nagovještava daljnji njegov rast ATPL ne može pasti .

Možeš li postat graf za BDI. Onaj na Bloombergu kasni s današnjim podacima.

Nažalost ne razumijem jezik svijeća. Može li kratko objašnjenje što možemo očekivati slijedeći tjedan/tjedne?

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

atpl

glavni otpori rastu:

-klinovi
– divergencija cci-a

forte su jaki fundamenti, dakako.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Pitanje za TA znalce i one koji se takvima smatraju ( djelomično ot) :

što mi preporučujete kao jednoj skoro pa potpunoj neznalici u TA, odakle da krenem ako bi želio naučiti nešto više? Ima li smisla ona knjiga što je nedavno izašla na hrvastkom jeziku …. osnove TA ili kako li se već zvala? Postoje li kakvi seminari na kojima se obrađuje slična tematika a da nešto vrijede ?


http://www.admiralmarkets.hr/?p=study

tehnička analiza riječi kladionica ukazuje na prisustvo dionica u svakoj pravoj kladionici (kla-dionica).
stoga je jedina prava kladionica ona sa puno dionica – burza.

temeljno načelo funkcioniranja kladionice-burze:
lanac sreće.
a tko zadnji u lancu sreće, tome lova neće.

[tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ajde onda reci jel se to naše klatno počinje opet njihati prema nazad ili se meni to samo čini? [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

pa vidiš moga avića…

FA+TA morgana:

uzmeš malo fundamenata i malo tehnike, lipo iskombiniraš i uskladiš i….
sve krivo zaključiš.

ne baš uvik[smiley].
u jedno 30% slučajeva.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

a klatno će se zanjihati unazad malo morgen[tongue]
naravno da sutra neće,
subota je.

enivej, prije ili kasnije mora se korigirati rast od 900 bodova u mjesec dana.
ili još veći rast u malo više dana.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


a klatno će se zanjihati unazad malo morgen[tongue] naravno da sutra neće, subota je. enivej, prije ili kasnije mora se korigirati rast od 900 bodova u mjesec dana. ili još veći rast u malo više dana.

Ne gubiš valjda vjeru u TA?

New Report

Close