Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ishod borbe na atpl ovisi o kretanju grobija.
ako on sklizne ispod 4000, mislim da rastu šanse pada atpl do ca 2800.
ali, ponavljam…
snažni fundamenti + snažni oscilatori (snažan uzlazni trend) vode bitku s 4 tehnička elementa (boll, divergencija cci-a, klin, ventilator) na razini 3000…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

tycoon76:

vlad1111: ” evo kako je danas ingra prava klingra… a i atpl ide prema prognozi- teška borba na 3000 : divergencija cci, gornji boll, klin, ventilator [color=blue]nasuprot [/color]snažnim oscilatorima ” vlad1111, sta kaze TA. do kuda bi mogla padati atpl?

ne vjerujem u veliki pad – snažni su fundamenti.
prve snažne potpore 2800 i 2700.
potpora na 2700 je snažnija.


Koliko je otpor već stvoren na 2900-3000? Veliki su prometi bili zadnjih dana.

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI

A što ćemo s INA-om ima GAP na 2200 ha,ha…mislis vlad da ćemo ga popuniti…


ishod borbe na atpl ovisi o kretanju grobija.
ako on sklizne ispod 4000, mislim da rastu šanse pada atpl do ca 2800.
ali, ponavljam…
snažni fundamenti + snažni oscilatori (snažan uzlazni trend) vode bitku s 4 tehnička elementa (boll, divergencija cci-a, klin, ventilator) na razini 3000…


Tada se bitnije usredotočiti na crobi analizu.

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI


ishod borbe na atpl ovisi o kretanju grobija.

I/ili obrnuto.
Rast ATPL (prodaja bas i nije spremna prodati svoje dionice) te HT-a ce snazno utjecati na Crobex.
Osim toga, znacajan udjel u padu je zbog ERNT, a to bi trebali izbaciti/ispeglati.


vlad1111: ” ishod borbe na atpl ovisi o kretanju grobija. ” I/ili obrnuto. Rast ATPL (prodaja bas i nije spremna prodati svoje dionice) te HT-a ce snazno utjecati na Crobex. Osim toga, znacajan udjel u padu je zbog ERNT, a to bi trebali izbaciti/ispeglati.

Što zar ERNT nije dio CROBEX-a. Ima ih onda dosta za speglati.

Ma, naravno da je i ima veliki ponder.

Danasnji pad je zbog d-daya (ako sam dobro shvatio) pa posljedicno vuce cijeli Crobex dolje.

Rijetko nalazim topic-e o software-u za tehničku analizu i day trade-anje.
Za početak, da li je netko koristio ili koristi Saxo ?[proud]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...


Rijetko nalazim topic-e o software-u za tehničku analizu i day trade-anje. Za početak, da li je netko koristio ili koristi Saxo ?[proud]

Ne, ali daj link da vidimo…

Kada budu sell signali napisacu vam do tada mirno spavajte.Pozdrav

SAM PROTIV SVIH

[color=black][/color] Hvala Geronimu !

sanja


Kada budu sell signali napisacu vam do tada mirno spavajte.Pozdrav

Ako nam kažeš kad se sell signali, onda će raja navaliti na prodaju. Biti će zanimljivo.
Pobrini se da prodaš prije.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close