Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ide atlantika još malo gore (pozitivna divergencija CCI)…koliko? nema obrasca- za sada- pa nema targeta.
tko ima- još nije za izlaz.
tko nema- još nije za ulaz 🙂

P.S.
Ako probije 460, ide na 550.


Ako ste se pojavili da malo pogurate Crobex, dobro nam došli, ali ako primjenjujete TA samo kako biste nas “dobronamjerno” upozorili na pad, a nikad u TA ne vidite rast, onda bi bilo bolje da ste ostali tamo gdje ste bili zadnjih 10 godina.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.



Ide atlantika još malo gore (pozitivna divergencija CCI)…koliko? nema obrasca- za sada- pa nema targeta.
tko ima- još nije za izlaz.
tko nema- još nije za ulaz 🙂

P.S.
Ako probije 460, ide na 550.


Ako ste se pojavili da malo pogurate Crobex, dobro nam došli, ali ako primjenjujete TA samo kako biste nas "dobronamjerno" upozorili na pad, a nikad u TA ne vidite rast, onda bi bilo bolje da ste ostali tamo gdje ste bili zadnjih 10 godina.
[/quote]
evo gore piše kada bi mogao rast atpl… 🙂
p.s.
ovu žabokrečinu ne može pokrenuti ni tigrus, kamoli ja…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ide atlantika još malo gore (pozitivna divergencija CCI)…koliko? nema obrasca- za sada- pa nema targeta.
tko ima- još nije za izlaz.
tko nema- još nije za ulaz 🙂

P.S.
Ako probije 460, ide na 550.

Gospon Vlad,

Pa kak nema obrazca na ATPL ?

1. Evo vam na dnevnom grafu vidljiv lijepi kanal.

2. Evo vam na tjednom grafu vidljiv – 6 month cup & handle sa zdravim rastom, gdje je došlo do zagrijanosti i sada će se u hlađenju formirati handle

3. Evo vam na mjesečnom grafu prava bull divergencija na MACD i gdje se probija Zero line.

Gospon Vlad, nemrete nam s takvim analizama dojti.

Ps. Ovo sam vam sad napravio iz kreveta u roku 5 min.

GORNJI POST NIJE ČITLJIV- TEKST NE MOŽE BITI PRENESEN U KOLONIZIRANOM OBLIKU :).
ZATO GA PREUREDIH.

Ergo,

razvoj svjetske pseudoznanosti doveo je do otkrića sustava trgovanja VLAD* sa SAMO dva indikatora uz pripomoć 25 jakih obrazaca (onih koji BAŠ UVIJEK dovode do RASTA-namjerno na 1. mjestu :)- ili PADA).
Backtesting ovog sustava u odnosu na 9 drugih sustava pokazao je daleko najbolje rezultate.

Usporedba:

ATPL

Faza rasta 03/2016 – 01/2018

sustav VLAD* (uklj.br.prov. 0,5% pri kupi/prodaj) : rast 480% (koef. 5,8)
buy&hold : rast 600 % (koef. 7)

Faza pada 01/2018 – 10/2018

sustav VLAD* (uklj.br.prov. 0,5% pri kupi/prodaj) : pad 5% (koef. 0,95)
buy&hold : pad 57,1% (koef.0,429)

UKUPNO

sustav VLAD* 5,8×0,95= koef. 5,51
buy&hold 7×0,429= koef. 3

ZA ULOG 100 kn:

sustav VLAD* : 551 kn
buy&hold: 300 kn

Vjerujem da postoje i bolji sustavi, no ja sam zadovoljan i s ovim… dakako, tražim dalje…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vlad,

Dajte vi nama svoje targete za ATPL unaprijed, obrasce unaprijed , pa da se to na vrijeme vidi.

Ja sam vam vrlo transparentno pokazao kamo se ide.
Bez šifri , rebusa i kodova.

Zadnji put 2017 je bilo također vrlo efikasno, kupnja na 350 kn , prodaja na 700 kn.
Analizu sam stavio na ATPL kad je bila na 350 Kn.

Dajte TA i za DLKV. Sad se možda formirao kakav obrazac nakon objave FI. Da vidimo kamo ćemo…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Neces docekati. On ceka omiljeni obrnuti šampon jer ako bude preko 460 ide na … Na njemu je doktorirao pri institutu za istrazivanje ruda i gubljenje vremena.
S tim da se boji trube.
Dlkv slicno ako ode preko oko 6,65 onda gore na oko tu negdje.
Moram crtat da se ne briše. Al ovo s dlkv, nznm meni to opet baca na nesto.

Evo i grafički Crobex…zgotovljen val 1 (iako sam možda očekivao i 1980 prije pada).
Slijedi brza i ubojita korekcija.


Evo i grafički Crobex…zgotovljen val 1 (iako sam možda očekivao i 1980 prije pada).
Slijedi brza i ubojita korekcija.

Bezvezne crtkarije. Crobex nebu pao na 1820 bodova niti ima i jedan fundamentalni razlog da se tako nešto dogodi.

_maratonac (registriran od: 05.10.2007.)... neka briše kome smeta!!!

Update atplea
Malo pomalo dogurala do inv hs. Hoce li ga biti nzna se. Moguc proboj koji je lazni. pogledat svijece.

Sve je ok for awhile, nema potresa, sunce sija, vjetrić lagano pirki. I tako se mali sirotani uljuljkaju. Medjutim blizi se dan kad ce perje letit. Steta sto nije bilo burze kad su braca tarabići pisali litanije. Jaci su bili od nostradamusa.

može ko graf za RIVP okačiti?,,, fala!

...from Doboj!

New Report

Close