Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


“Fundamentalna analiza za pocetnike” [lol] tehnicari, NHF

toplo preporučam svima …
[lol] [lol] [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

vipy i fazan…. šta ga zaje….., čovjek vas lijepo pita….[angry]

Even if it's free, you can always buy it cheaper.


Fundamentalna analiza za pocetnike” [lol]
tehnicari, NHF

moje pitanje je bilo vezano za TA tu mi je znanje tanko…. o FA nekog vraga već znam…. dakle uozbiljite se dečki i pomozite kolegi da uloži u znanje ! [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

nešto postoji i na hrvatskom, ali pored toliko kvalitetnije literatre na engleskom, mislim da ti se stvarno ne isplati tražit domaće…. još i engleski usavršiš usput[wink]…

Even if it's free, you can always buy it cheaper.


vipy: ” “Fundamentalna analiza za pocetnike” [lol] tehnicari, NHF ” moje pitanje je bilo vezano za TA tu mi je znanje tanko…. o FA nekog vraga već znam…. dakle uozbiljite se dečki i pomozite kolegi da uloži u znanje ! [proud]

za početak ovo … a kasnije za svako područje imaš štiva koliko ti srce želi …
http://www.poslovni.hr/59543.aspx

I love the Smell of Profits in the Morning

evogaopet:

vipy: ” “Fundamentalna analiza za pocetnike” [lol] tehnicari, NHF ” moje pitanje je bilo vezano za TA tu mi je znanje tanko…. o FA nekog vraga već znam…. dakle uozbiljite se dečki i pomozite kolegi da uloži u znanje ! [proud]”

za početak ovo … a kasnije za svako područje imaš štiva koliko ti srce želi …
http://www.poslovni.hr/59543.aspx


Baš čitam, jako interesantno. [thumbsup]

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI

evo kako je danas ingra prava klingra…

a i atpl ide prema prognozi- teška borba na 3000 :
divergencija cci, gornji boll, klin, ventilator [color=blue]nasuprot [/color]snažnim oscilatorima

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


evo kako je danas ingra prava klingra…

a i atpl ide prema prognozi- teška borba na 3000 :
divergencija cci, gornji boll, klin, ventilator [color=blue]nasuprot [/color]snažnim oscilatorima


U zoo vrtu otključani kavezi?

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI


evo kako je danas ingra prava klingra… a i atpl ide prema prognozi- teška borba na 3000 : divergencija cci, gornji boll, klin, ventilator [color=blue]nasuprot [/color]snažnim oscilatorima

vlad1111, sta kaze TA. do kuda bi mogla padati atpl?

vlad1111:

evo kako je danas ingra prava klingra… a i atpl ide prema prognozi- teška borba na 3000 : divergencija cci, gornji boll, klin, ventilator [color=blue]nasuprot [/color]snažnim oscilatorima

vlad1111, sta kaze TA. do kuda bi mogla padati atpl?

Nemojmi s padovima, nadokupio sam…


vlad1111: ” evo kako je danas ingra prava klingra… a i atpl ide prema prognozi- teška borba na 3000 : divergencija cci, gornji boll, klin, ventilator [color=blue]nasuprot [/color]snažnim oscilatorima ” vlad1111, sta kaze TA. do kuda bi mogla padati atpl?

ne vjerujem u veliki pad – snažni su fundamenti.
prve snažne potpore 2800 i 2700.
potpora na 2700 je snažnija.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Kakvo školsko popunjavanje GAP-a na IGH u prvim trenutcima trgovanja….

New Report

Close