Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo i vizije za DLKV…target 16-18kn



Evo globalna slika Crobexu unatrag 20 godina i situacija gdje se nalazimo, te kamo idemo.

Dakle, sada smo u trećem velikom valu prema gore.
Točnije:
3 od 1 od 3

Dakle,
prvo – bi trebali doći do 2200 –
Drugo – testiranje SMA200 na mjesečnom – oko 2100
Treće – realizacija cup and handle sa targetom na 2750 cca

Ovaj grande 3 val će završiti na Crobex 9500 bodova.

Eto, sve sam vam rekao.
Možete zaraditi milione.

Dobro si me nasmijao. Crobex na 9500 bodova. Hehe. Na stranu crtež i plan, nego jesi li ikad pogledao od čega je sastavljen Crobex i s kojim težinskim udjelima i sto bi 9500 bodova znacilo za pojedine njegove sastavnice?
[/quote]

Imamo mi puno vremena do 9500.
10tak godina. I vise.
Treba pogledati EWT koliko u ovom odnosu val 3 mora biti dulji od vala 1 koji je trajao 10tak godina (od 199tih do 2008).

Sto se tiče sastavnica, moglo bi biti IPOa, npr Rimac automobili i slično.

Sto se tiče makroekonomskog poguranca :
1. Ulazak u schengen
2. Uvođenje eura
3. Kreditne agencije daju odlicne ocjene pa stranci upucavaju lovu

Ma ima tu svega za natrpati kao argumente za rast.

Ps. Na 9500 Možemo očekivati i leteće purane kao i 2008.
Tada su to bili montmontaža na 120.000 kn ili Ingra na 65.000 kn i slično….

Nadam se da je sada jasnije


Na 9500 Možemo očekivati i leteće purane kao i 2008.
Tada su to bili montmontaža na 120.000 kn ili Ingra na 65.000 kn i slično….

haha.pa ti ni ne znaš da je bio stock split ingre i da je to analogno ca 400 kn ingre -kao primjer apsurdnog rasta i leta purana! pričati o ingri na 65.000 kn bez navođenja tog podatka pokazuje teško nepoznavanje materije i stavlja u veliku sumnju i ove tvoje črčkarije

crob malo je puko trend 20 g.
1999 je bilo i zarona ispod 1k
cuvajte novceke

IGH – mogući scenarij.

LP

Svi na godišnjem.
Na mjesečnom 120 minutnom grafu opte vidi se lijepi cup.
Ovih bi dana mogao i handle.
Što kažu znalci ?
Prvi target je onda na 6,20
Nemojte shvatiti kao nagovor na kupnju, više akademska radprava

Na samu vijest da ide prodaja 100% OPTE će ići sve do 7,30 prema grafu… to je sljedeća stanica na kojoj će se čekati nešto duže.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ATPL 180-200 kn target ovog sell impulsa.
iznad 600 godinama nebumo vidili ako i ikad vise..
cuvajte novceke


ovog sell impulsa.

Zasto nebi sell impuls bio gotov? Ako probije 360kn, uz manje korekcije kreće UP trend osim ako dođe do proboja 259kn na dolje.


ATPL 180-200 kn target ovog sell impulsa.
iznad 600 godinama nebumo vidili ako i ikad vise..
cuvajte novceke

dont agri ….. to tek kreće up…ponovo…bumo videli …

može li netko dati graf za OPTE

hvala

ne treba ti TA, na forumu OPTE ekipa je dogovorila da je minimum minimuma 15 kn. a ako ne bude toliko, onda će krivci biti država, hanfa i svi ostali koje u pjesmi navodi Vojko V hehe

kad nitko neće, evo ja ću izletit: iznad 5 već je bilo prenabrijano – oscilatori su vrištali, negativne divergencije => poziv na oprez i alarm za korekciju. korekcija dokle? ako ne bude pozitivnih vijesti i uz slabiji kvartalni izvještaj, past može do pojasa 3,6 – 4,3 u sljedećih nekoliko tjedana. ako se pojave pozitivne vijesti, odletit može u vis – koliko, nek prognozira netko pametniji od mene.

moje šesto čuko koje je sve samo ne besprijekorno, govori da će izostati očekivane pozitivne vijesti 1.7., u tom slučaju će se miješati nervoza i letargija. samo moje mišljenje.

molim počnite pljuvati

New Report

Close