Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@croman i lulu

Ajd drago mi je da je Croman napokon nešto konkretno napisao.
Jasno mi je i slažem se.

Dakle , sad smo imali malu zastavicu, 1 od 3.
Sada ide mali cup i handle do 8.
Onda kao 4 kreće handle od velikog cupa.
I grand finale 5 = 3
Kraj na 13.


Onako pitam se. Vidjao dam par x slicne shutinge i poslije ovakvih breakawaya. Vani.
Medjutim kad nzns sto uciniti, najbolje je uciniti nista.


Ok zahvaljujem na brzom odgovoru. 3. val?! Tako sam si nesto mislila. A 3 val opet ima valića. Onda bi se tu uklopio i ovaj shuting star. Dosad ispada tako. Ali ovaj vas x moram citirati. Vrijeme će pokazati.

Htio sam pitati za brzinsku analizu HT-a, ali me ovo presjeklo pa sam odustao. Mislim, kakva će to biti analiza ako se osoba ne može odlučiti je li muško ili žensko?

Bez obzira na sve, ovo bi na opte bio deep crab.
hs inv jos nije odradio, uz ovu trubu i ne zna se.

Shooting star nije dao rezultat.

Jel bio ikada stock split na optimi ?

Bila je predstecajna. To je stock Split.


Shooting star nije dao rezultat.

Jel bio ikada stock split na optimi ?


Nije. Uvijek je bolje kad nešto raste pa makar i dijonice. Idemo dalje, sutra ce biti zanimljivo trgovanje što bi rekli mnogi. Kao da danas i jučer nije bilo tako. Sad ćemo viditi jel ovo harami.



Shooting star nije dao rezultat.

Jel bio ikada stock split na optimi ?


Nije. Uvijek je bolje kad nešto raste pa makar i dijonice. Idemo dalje, sutra ce biti zanimljivo trgovanje što bi rekli mnogi. Kao da danas i jučer nije bilo tako. Sad ćemo viditi jel ovo harami.
[/quote]

Ma nevažno je šta kaže dayly Graf ako mjesečni izgleda ovako.
Najgore sto se može dogoditi je handle.

Dlkv simetrija. Pinbar insajd, pinbar. Sve je tu. A? Tigrus?

Ima nekih naznaka , ali to su nisu obzazci, nego pad , pa se javljaju neki znakovi života.

Iako ima na tjednom dobar Set up sa rsi.
Macd ništa.

Daj Graf da vidim .
Možda je dno.


Dlkv simetrija. Pinbar insajd, pinbar. Sve je tu. A? Tigrus?

Ovo je tjedni.
Nije los.
Sa tvojim dnevnim , daje dobru šansu da je ovo dno.

dlkv update. po teoriji i praksi nečega, idealan uzorak. ispada da moram sama djelovati samo da bude po mome. Pa target je samo 6,40, neš ti. Bakiii, ajde poguraj malo da i lulu bude u pravu. Šta si neki.

Ovaj shuting star izgleda malo ozbiljniji nego zadnji. Nije vrag da će.
Nego ako vec morate molim preusmjerite malo na dlkv. Morate potpomoći nas vjernike.

New Report

Close